Tüp bebek sürecine gireceğim sizin deneyimleriniz neler?

Evet pko var ben yumurta geliştirici iğne kullanıyorum henüz inş sağlıklı güzel briyolar oluşur 🤲🤲 dualarınıza talibim🥹❤️ sizin ne durumda tedaviniz
Bende şuan yumurta geliştirici iğne kullanıyorum pcos var. Bugün 5. Günümdü kontrole gittim gonalf ye devam dedi bir iğne daha yazdı. Siz hangi iğneleri kullanıyorsunuz? Dualarım tüm anne baba adaylarına inşallah hepimiz hayalimize kavuşuruz 🥰

Bizim ilk denememiz olumsuz sonuclanmıstı. belkide stres yaptık bilmiyorduk acemiydik. Birkaç ay sonra merkez değiştirip 2.sini deneyeceğiz..Sakin olun ve ilginizi başka yöne verin bu durumu cok düsünmemeye calısın İnsallah olumlu olacak sizinde 🙏🏻

Eşim sağolsun destekçi yardımcı..ben daha stres kaygılı..olacağına varır diyor üzülme vs...bidaha ki ay güzel baslasin süreç güzelde bitsin ins...yorucu süreçler...peki samsundamisiniz başka ildemi
İstanbuldayız

Bizim ilk denememiz olumsuz sonuclanmıstı. belkide stres yaptık bilmiyorduk acemiydik. Birkaç ay sonra merkez değiştirip 2.sini deneyeceğiz..Sakin olun ve ilginizi başka yöne verin bu durumu cok düsünmemeye calısın İnsallah olumlu olacak sizinde 🙏🏻
nerede yaptırmıştınız ne vereye geçeceksiniz bahçeci iyi diyorlar

Bende şuan yumurta geliştirici iğne kullanıyorum pcos var. Bugün 5. Günümdü kontrole gittim gonalf ye devam dedi bir iğne daha yazdı. Siz hangi iğneleri kullanıyorsunuz? Dualarım tüm anne baba adaylarına inşallah hepimiz hayalimize kavuşuruz 🥰
Ben üç ay sonra başlayacağım eşim şimdi başladı ben eşimden sonra başlayacağım onun spermleri toplandıktan sonra

Benim de 2 ay sonra 39 oluyorum,40 yaşından gün alınca rapor olmuyormuş masrafını karşılayacak durumum yok diğer türlü,rabbim hakkımızda hayırlısını versin,Allah başka dert sağlık sorunu vermesin şükür halime diyorum ama bazen de gücüm kalmıyor.dediginiz gibi Allah yardımcımız olsun çok aratmadan dualarımızı kabul etsin
Canım ay olarak tam 40 olmasi gerekiyor kaç doğumlusun.

Bende yarın kontrole gidecem 5.gunum ben pergoveris iğne kullanıyorum daha önceki tedavimi başka doktorda olmuştum o ganol f kullandirdi birde ek pergoveris vermisti

Amin inşallah Allah gönlümüzdekini nasip etsin inşallah 🤲 ❤️

🙁 Of of insan kalakaliyor ...40 yaş neden koyarlar ...özel olunca dünya para...bende geçen sene özele gittim parada ayarladık ama ufak bı ameliyat çıktı baya para isteyince kaldı ...zamanda geçiyor vallai zor surecler çeken bilir...doğal yolla hamile kalan sukretsin...
2 kromozom sorunuyla gebelik kaybım var down ve kalp durması.devlet benim gibisine tüp bebek yapar mi yas 34

Merhaba öncelikle.rabbim.tekrar yaşatmasın acı kayiplar...devlet destekli olmasi için iki aşılama şartı var.yasiniz ideal..ben samsun eğitim araştırmada olucam.insallah..siz hangi il.

Merhaba öncelikle rabbim kolaylık versin...benimde iki başarısız aşılama sonrası tüp bebek sürecine başlayacaktım..bugün gittim muayene ye fakat bayram tatili öncesi olduğu için diğer aya kaldi..üzdü bu durum ama vardır bı hayir inşallah..ben de stres kaygı içindeyim.zor yaşayan bilir ..eşim daha sakin ılımlı ..inşallah nasip olur bizede takmamak en güzeli akışına bırakmak ..siz ne zaman başlayacaksınız peki
Merhaba . Benim eşimde azosperm . Bende de pkos var . Bizde başlayacağız tupbebege nasipse. Eşinizin azosperm sebebi neydi acaba .

merhaba aramıza yeni katıldım biz daha önce eşimle tüp bebek sürecine girmiştik yarım bıraktık stres vs kaldıramadık çünkü ben aşırı duygusal o da aşırı stresli biri iş güç vs şimdi tekrar girmeyi düşünüyoruz problemin sebebi azosperm o yüzden o 3 ay ilaç vs kullanacak spermini aldıracay eylüldede sıra bana gelecek eşimle bugün konuştuk aslında evlat edinmeyi düşünüyorduk ama böyle bir şansımız varken tekrar deneme kararı aldık ama ben önceki süreçte çok fazla stres yaşamıştım ilaçlardan mı bilmiyorum ama burnum falan kanıyordu çok stresliydim… böyle şeyler yaşayan oldu mu? sizler nasıl deneyimler yaşadınız nasıl atlattınız stres yaşadınız mı? Eşinizle diyaloğunuz nasıl oldu süreçte?
Merhaba . Benimde eşim azosperm i . Bizde nasipse başlayacağız bu ay tedaviye . Azosperm sebebi neydi acaba eşiniz

Merhaba . Benim eşimde azosperm . Bende de pkos var . Bizde başlayacağız tupbebege nasipse. Eşinizin azosperm sebebi neydi acaba .
Mer
Merhaba öncelikle rabbim yar ve yardımcımız olsun..zor süreç ...Dr her şey normal diyor ama.iki asılama tutmadı..tüp bebek baslicaktim pazartesi günü gittim.bayram tatiline denk geldi...inşallah rabbim nasip eder pozitif haberi 🤲🏼🤲🏼 siz nerde olacaksiniz ilk kezmi

X