Tüp bebek sürecinden çok korkuyorum

Ipek64

Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2024
167
78
Kıymetli anne adaylarım hepinize merhabalar,gruba yeni üye oldum biz de eşimle 1 yıldır korunmuyoruz değerlerimiz normal ama artık tüp bebek sürecine girmek istiyoruz fakat çok büyük bir sorunumuz var anestezi korkum çok fazla. Bunu nasıl aşacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz şimdiden çok teşekkürler

Anestezinin tam olarak neyinden korkuyorsun açıklarsan ona göre daha çok yardımcı olabilirim

Kotu bir haberim var: anestezi, tup bebek tedavisi, hamilelik ve dogum surecinin tamaminin yaninda devede sadece kulak kalir

Anestezili hsg/opu ve transfer geçirdim.
Korkacak hiç birşey yok.
Önemli olan aç olmak.
Onun dışında zaten kan alır gibi damar yolu açıyorlar bitti.
Tüm sürecin en kolay yanı.

Ama kafası nasıl güzel uyanınca değil mi böyle hafif sarhoş
Ay ben hiç öyle olmadım yaa şimdiye kadar çeşitli ameliyatlar dahil ağır anesteziler de aldım ama ne saçmaladım ne sarhoş gibi oldum çok isterdim o kafayı yaşamak zınk diye uyandım hep yanımdaki kadın baya baya baya sarhoş gibiydi ama inanılmaz saçmaladı sadece onunla eğlenebildim ben keşke anestezi ayağına görümceme giydirseydim biraz demedim değil ahdhjdjd

Anestezisiz olmasından daha çok korkmalısın aslında

Ama kafası nasıl güzel uyanınca değil mi böyle hafif sarhoş
Ama ben hicbir konuda boyle hem bilimsel hem de kullanici deneyimli yorumu ayni anda gormedim hayatimda

Ceyizim icin aldim diyen trendyolcular, gelin de azcik yorum yapmayi ogrenin ahsvskzbs

Hahaha çok güzel valla böyle ben hep uyandığımda o kafada uyandım Ama en iyisi endoskopiden sonrakiydi

Hahaha çok güzel valla böyle ben hep uyandığımda o kafada uyandım Ama en iyisi endoskopiden sonrakiydi
Bak ben de endoskopiden korkarım hiç yaşamadım ama adı bile korkutucu geliyo ben bekarken bi kez beni kimse aramadı mı diye ağlamaklı olmuştum babam ben gidiyorum dedi shdhdjjf herhalde bu kız saçmalayacak tüm özel hayatını dökecek mi diye düşündü naptı adam halbuki ayıktım acık duygusallaşmıştım ahdjfkfk

Ama ben hicbir konuda boyle hem bilimsel hem de kullanici deneyimli yorumu ayni anda gormedim hayatimda

Ceyizim icin aldim diyen trendyolcular, gelin de azcik yorum yapmayi ogrenin ahsvskzbs
Gece gece ne güldüm ya Valla ne yaşadıysam onu söylüyorum
Umarım yaptırmak zorunda kalmazsın hiç ama korkma uyandığında bitmiş oluyor sonrası kıyak bir kafa Evet insan hafifte melankolik duygusal oluyor nedense ilaçlardan heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…