Tüp bebek sürecimi anlatıyorum detaylarıyla

Çok çok amin hangi hastanede tedavi gördünüz acaba süreciniz nasıl geçti rica etsem kısa anlatabilir misiniz

Çok çok amin hangi hastanede tedavi gördünüz acaba süreciniz nasıl geçti rica etsem kısa anlatabilir misiniz
İstanbul bahçecide tedavi gördüm çok kısa sürede hamile kaldım mart ayında yumurta büyütme işlemim oldu 1 nisanda toplamam oldu 24 nisanda transfer 2 mayıs pozitif gördüm ben memnun kaldım

İstanbul bahçecide tedavi gördüm çok kısa sürede hamile kaldım mart ayında yumurta büyütme işlemim oldu 1 nisanda toplamam oldu 24 nisanda transfer 2 mayıs pozitif gördüm ben memnun kaldım
Bahçeciyi çoğu kişi önermedi tabi her hastanede farklılık gösterir illaki nekadara mâl oldu toplamda özel olmayacaksa

Bahçeciyi çoğu kişi önermedi tabi her hastanede farklılık gösterir illaki nekadara mâl oldu toplamda özel olmayacaksa
Tabii ben memnun kaldım diye herkes kalıcak diye bişey yok bende sizin gibi çok araştırdım hep erteledim gitmedim sonunda gittim iyikide gitmişim boşuna beklemişim tavsiyemdir 200.000 buldu belki geçti ben istanbulda olmadığım için gel git masrafımda oldu hakkınızda hayırlısı olsun umarım pozitif görürsünüz

Merhaba, öncelikle süreciniz için size bol şans diliyorum, bir tavsiyem ve önerim var size... Ben çok faydasını gördüm bitkisel hazırlanan bir macun var 'Kurtuluş Orman Çiftliği' diye bir sitede satılıyor. Onun lüks karışımlı olanından alıp mutlaka deneyin. Amh sonucunuzu 1 aylık kürü bitirdikten sonra tekrar yaptırın. Umarım sizde çok faydasını görürsünüz...

çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için şişli bahçecidemi başlamıştınız?

O değere göre yumurtanız çok iyi çıkmış benimde Amh düşük 0.89 26 yaşındayım 4 yıldır evliyim hiç bir şekilde gebelik oluşmadı 2 kere tüp bebek denedik birinde tek folikül oda boş çıktı diğerinde 2 tane 2 Side dolu ama döllenme olmamış hiç

Mesajın sonunu yeni gördüm kusura bakma 8 folikülden geri nasıl bir yumurta görmüş onu anlamadım

Çok sevindim sizin adınıza bende bu süreçlerden geçiyorum bişey merak ettim tedavi sonucu mu iki oldu yoksa sizin genetikte var mıydı :) bizim yok böyle bişey mümkün mü merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…