TÜP BEBEK SÜRECİ HAYALLERİM

albet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
53
17
25
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.
Kızlar inşallah çok yakın bir zamanda tedavimizden olumlu yanıt alacağız.Ve hep istediğimiz ikiz evlatlarımıza kavuşacağız.O kadar inanarak yazıyorum ki.Buraya KIZLARRRRRR HAMİLEYİMMMMM. YAZACAĞIM GÜNÜ BEKLİYORUM.ÇOK YAKINDA HİSSEDİYORUM.Sağlıklı güzel harika ve iyi kalpli ikizlerimi kucağıma alacağım.Yeni topiklerim kızlar ikiz alışverişi için nereyi tavsiye edersiniz.Yada ikiz hamilelikte yaşadıklarınız gibi şeyler olucak.Çok güzel bir hamile olacağım.Birsürü fotoğraf çektireceğim.Hamile olmayı o hissi yaşamayı o kadar istiyorum ki ve bu o kadar yakın ki çok heyecanlanıyorum.Bu haberi eşimle öğrendiğimizde mutluluktan ağlayacağız ama sadece sevinç gözyaşları olucak.Ve ben buraya sürecimi yaşadıklarımı ama pes etmeyişimizi yazacağım.Bir çok kişi bizim hikayemizden kendine umutlar çıkaracak.Belki video çekicem bu süreci bebeklerimle size anlatacağım.Hem benim bebeklerim o kadar akıllı ve uslu olacaklar ki ben ve babaları onlara kolaylıkla bakabileceğiz.Eşim BABA olucak.Aslında en çok yüreğimi burkan boğazımı düğümleyen şeyde onun baba olmasını görmek istemem.Ve o ÇOK GÜZEL BİR BABA OLACAK.Çocuklarımız babalarını çok ama çok sevecekler.Eşimle ben gezmeye bayılırız.2 katlı bahçeli güzel evimizi aldıktan sonra evlatlarımızla dünyayı ve ülkemizi gezeceğiz.Çok mutlu bir aile olacağız.Ben süreci buradan paylaşacağım hep.777 ALDIM KABUL ETTİM.

X