Tüp bebek sonrası normal hamilelik

ikrzhr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2024
3
0
32
Arkadaşlar tüp bebek yöntemiyle bir kızım oldu şuan 2,5 aylık.
Benim normal yoldan çocuğum olmuyor diye korunmuyoruz da şuan. Benim gibi olup normal yoldan hemen hamile kalan var mı ya da ikinci tüp bebek denemeden şansım daha yüksek olur mu

Benim normal yoldan çocuğum olmuyor diye korunmuyoruz da şuan. Benim gibi olup normal yoldan hemen hamile kalan var mı ya da ikinci tüp bebek denemeden şansım daha yüksek olur mu
Ya bebiş çok küçük🌸, her zaman olabilme ihtimali küçük veya büyük vardır. Riske atma. Birazcık arada zaman olsun minnoş ile. An azından 1 sene ara ver hem de senim vücut toplasın🧿

Olabilir neden olmasın. Yumurta rezervin var sonuçta

Çok yakın arkadaşımın 4. tüp bebek denemesinde oğlu oldu. Çocuk daha 1 yaşındayken normal yolla ikinciye hamile kaldı. Hepimiz şok olduk tabi. Oluyor yani. Bu bizzat gördüğüm. O kadar çok da anlatılan biliyorum.

Bir arkadaşım vardı onun eşinde sorun vardı ilk kızı tüp bebekti ikincisine kendiliğinden hamile kaldı hatta ben hiç korunmuyorum zaten olmuyor diyordu oda çok şaşırmıştı nasip işi bende hiç korunmuyorum zaten olmuyor diye

yumurta rezervim çok düşük erken menepoza girme riskim var yasim da 32 o yüzden hemen istiyorum
Himm aslında henüz çok yakında anne olmuşsun sağlık bakanlığı bile 2 yıl beklemeyi tavsiye ediyor. Zaten tüp bebek yaptiranlara da hemen yapılmıyor tekrar diye biliyorum. Yasin bence çok genç millet 40indan sonra bile doğuruyor. İstersen korunmadan devam et baktın olmuyor tüp bebekle denersin tekrar

X