Tüp bebek serum tedavisi

Merhaba bende clinoleic serum taktırmak istiyorum ama Dr bana içinden 4cc alıyoruz gerisi çöp oluyor dedi. Alıp almamakta kararsızım
Evet yarısı çöpe gidiyor.omagaven 100 ml. Clinolic 500 lüktü. Ama dolap ürünü olduğu için taktirdiginiz hastaneden kalanını alacağınızı söyleyin. Ona göre tekrar tıpa takip veriyorlar size.yani soğuk zincir değil.buzdolabindan çıkınca bozulmuyor. Üzerinde güvenlik testi var zaten. Rengi sarıdan siyaha döndüyse kullanmayın gibi. Bir sonraki kullanımda bakarsınız o güvenlik sivisina siyahsa yenisini alırsınız. Eger hala sariysa yine onu taktirirsiniz. Biz omagaven bulamadığımız için eczaneden clinoleic almıştık. Omagaven bulursanız tamamını kullanıyorlar.

Evet yarısı çöpe gidiyor.omagaven 100 ml. Clinolic 500 lüktü. Ama dolap ürünü olduğu için taktirdiginiz hastaneden kalanını alacağınızı söyleyin. Ona göre tekrar tıpa takip veriyorlar size.yani soğuk zincir değil.buzdolabindan çıkınca bozulmuyor. Üzerinde güvenlik testi var zaten. Rengi sarıdan siyaha döndüyse kullanmayın gibi. Bir sonraki kullanımda bakarsınız o güvenlik sivisina siyahsa yenisini alırsınız. Eger hala sariysa yine onu taktirirsiniz. Biz omagaven bulamadığımız için eczaneden clinoleic almıştık. Omagaven bulursanız tamamını kullanıyorlar.
Omagaven yokmuş bulunmuyormuş clinoleic eczanenin elinde 1 tane kalmış onu da eski fiyattan verecek.
Dediğiniz gibi yaparım.

Peki glutatyondan sonra mı opu yapıldı
İlk Tedaviye başladığımız da opu öncesi Kuenzim Q10 gibi vitamin takviyeleri verildi akabinde opu oldu 5. Gün embriyoları idi 2 transfer yaptık negatif sonuç aldık bende sigara ve alkol olduğunu duyan doktorum bu sefer diğer vitaminlerin yanında birde glutatyon serum tedavisi uyguladı 2 ay boyunca peşine opu olduk onlarda 5. Gün embriyosu idi ilk transfer de de pozıtıfı gördük

Merhaba arkadaşlar 3 doğal gebelik 1 tüp bebek olarak tekrarlayan düşüklerim var bu tedavide intralipit clınoleıc serum tedavisi yapılacak daha önce bu tedavi uygulanmış arkadaşlar bilgi rica ediyorum nasıl uygulandı kaç gün ara ile kaç defa aldınız transferden öncesi kullanan var mı
Ben 1 kimyasal 1 çatlatma iğneli 2 asilama yaptırdım hiç biri tutmadı.
1 tüp bebek tuttu gelişimi durdu (boş gebelikte olabilir dedi) o zaman yaptırmıştım bu serumu.

Sonra çift embriyo koydurdum o zaman yine serum yaptırdım hiç tutmadı onlar

Sonra bir jel kullandım rahim içine sıkıyorsun o zaman gebelik oldu ama diş gebelik oldu o zaman yine serum yaptırmıştım ama olmadı maalesef.

2 gun once yine tüp bebek yaptırdım yine önerdiler yine serum takıldım.

serum 900 tl olmuş insallah bu sefer faydalı şifalı olur.
Ben serumun içeriğini destekliyorum sonuçta bu yola girdik ne varsa yapalım kafasindayim

Merhaba arkadaşlar 3 doğal gebelik 1 tüp bebek olarak tekrarlayan düşüklerim var bu tedavide intralipit clınoleıc serum tedavisi yapılacak daha önce bu tedavi uygulanmış arkadaşlar bilgi rica ediyorum nasıl uygulandı kaç gün ara ile kaç defa aldınız transferden öncesi kullanan var mı
Merhaba 3 kere takıldı bana da lipid diyorlar gerçek adını bilmiyorum , transfer sonrası , transferden 5 gün sonra ve kanda pozitif haberini alınca takıldı. Bende bayağı uzun surdu 3-4 saate kadar. Bu arada eczaneden alırsanız biz burada takarız dediler sagolsunlar eğer hastahane fatura ederse 2 katıydı. Ben 1500 TL'ye taktırdım. Gerçek fiyatı nedir bilmiyorum , faydalı mi onu da bilmiyorum pozitifim ama henüz bebeği görmedim.

Merhaba 3 kere takıldı bana da lipid diyorlar gerçek adını bilmiyorum , transfer sonrası , transferden 5 gün sonra ve kanda pozitif haberini alınca takıldı. Bende bayağı uzun surdu 3-4 saate kadar. Bu arada eczaneden alırsanız biz burada takarız dediler sagolsunlar eğer hastahane fatura ederse 2 katıydı. Ben 1500 TL'ye taktırdım. Gerçek fiyatı nedir bilmiyorum , faydalı mi onu da bilmiyorum pozitifim ama henüz bebeği görmedim.
Sağlıkla kucağına akmak kısmet olsun inşallah beni. Eşim eczacı aldım ben ama kaç tane takılacak bilmiyorum kaç gün aralıklı olacak onu bilmiyorum senin tekrarlayan düşük sorunun mu vardı

Sağlıkla kucağına akmak kısmet olsun inşallah beni. Eşim eczacı aldım ben ama kaç tane takılacak bilmiyorum kaç gün aralıklı olacak onu bilmiyorum senin tekrarlayan düşük sorunun mu vardı
2 gebelik kaybim var evet ama bu kan pıhtılaşmasını öğrenmeden önceydi sonra genetik test yaptırdım falan şimdi kan sulandiricilarla devam ediyoruz. Bana bağışıklık için taktılar ama şuan bagisiklik değerlerim pozitif görünüyor cmv IgM ve igg avidite sonucunu bekliyorum... Çok stresli bir dönem 😔

Serum evet bazen faydalı olabilir ama kanıtlanmış bir bilimsel veri yok.
Ben dusuklerim oldu tüp bebekle en NGS , serum vs birçok şey denedim bir fayda sağlamadi ( nasip ) en son hicbirsey denemeden yaptım ikizlerime hamile kaldım 8nci denememde.

Rabbim hepimize sabır versin çok yıpratıcı süreç bugün gittim kist çıktı bu ay da taransfer yapılamayacak 😏kısmet artık

X