TÜP BEBEK RAPORU CİKARTMAK İCİN GEREKEN SARTLAR (GUNCEL MEVZUAT)

Bazı hastaneler kafalarına göre iş yapabiliyor..ne demek geçsin şartlara uyuyorsan tatbiki alabilirsin..aşılamaların iğneli tedavi ile mi oldu.oda önemli benim bilgine ama tabi bu da değişmiş olabilir.
Merhaba gunaydın bu ay tekrar gittim başka bir doktor vardi konustum bu ayda hap ile deneyelim olmazsa iki igneli aşılama sonrası rapor çıkar dedi doktor . (Özelde 1 igneli asilamam olmustu kabul etmediler , 2 klomenli asilamam olmustu bu ay 3. Ve son klomenli tedavim)

3 klomen veya 2 iğneli aşılama yaptıktan sonra ,tüp bebeğe hak kazanıyorsunuz ,ozeldeki asilamalar kabul olmuyor,3 yıl evlilik şartı var onuda göz önünde bulundurun

Merhaba cnm.ben 2020 aralıkta aşılamadan aldım raporu 1 klomenli 1 iğneli aşılamam vardı.Doktora gittim bana klomeni devlet kabul etmiyor dedi sadece iki iğneli aşılama olunca rapor çıkıyor dedi ve bende tekrar iğnelivaşılama yaptırdım.yeni yasaya göre klomenide kabul etmiş olabilirler ya da bu bilgiyi bana vermediler o zaman..

Devlette kadın doğuma gidip o şekilde mi isticez nasıl ilerliyor ki

Yeni yasa diye bişey yok ,öyleydi hep 3 klomen veya 2 iğneli aşılama şartı var,pcos hastalarında 1 aşılama yeterli ,direkt tüp bebeğe geçiyorlar sonra

Aşılama değil de amh kötü 4 kaybım var.
Üni hastaanesi infertilite bölümünden randevu alıp mı gitmeliyim

Aşılama değil de amh kötü 4 kaybım var.
Üni hastaanesi infertilite bölümünden randevu alıp mı gitmeliyim
Amh degerin düşükse direkt tüp bebek,ben Zeynep kamili baz alıp soyleyim size,ordan randevu almak için kadın hastalıkları tüp bebek diye randevu alınıyor

Amh degerin düşükse direkt tüp bebek,ben Zeynep kamili baz alıp soyleyim size,ordan randevu almak için kadın hastalıkları tüp bebek diye randevu alınıyor
Evet canm. Yani devlet hastanesinden alınıyor mu yoksa üni hastanesi infertilite bölümünden mi
Yani şöyle ki ben devlet hastanesi kadın doğumdan randevu alsam beni o şekilde mi yönlendircek

Evet canm. Yani devlet hastanesinden alınıyor mu yoksa üni hastanesi infertilite bölümünden mi
Yani şöyle ki ben devlet hastanesi kadın doğumdan randevu alsam beni o şekilde mi yönlendircek
Kadin doğum degilde infertilite bölümü ilgileniyor uni araştırma hastaneleri veriyor raporu diye biliyorum

merhabalar; amh degerım 6.48 cıktı pco hastayım bana asılama veya tüp bebek yapabılıyor mu ?
yoksa ılk tedavımı olmalıyım 2 sene tedavı oldum gıttıler bıdaha cıktı pco yanı asılama yada tup bebek ıstıyorum artık yaparlarmı

Arkadaslar kayseri egitim hast rapor cikarcaz esim daha dogruusu urology ile gorustuknrapor cikar denildi oncelikle nereye basvuracagiz bilgilendirirseniz sevinirim

Sana aşılama yapılır ,PCO hastalarda bı tane aşılama şartı var,eğer asilaman tutmassa tüp bebek rapor hakkın doğuyor

Arkadaslar kayseri egitim hast rapor cikarcaz esim daha dogruusu urology ile gorustuknrapor cikar denildi oncelikle nereye basvuracagiz bilgilendirirseniz sevinirim
Eğer eşiniz azospermi ise,hiç sperm yok ise ,rapor cikar esinize

Merhaba, ben zeynep kamilde yumurtalık sayımı yaptırdım ordaki doktorlar sayımdan sonra gerek duyarsak amh testine yönlendiriyoruz dediler ve beni bir teste yönlendirmediler. Sonra özel hastaneye gittiğimde amhımın düşük olucanı söylediler yumurtalık sayımı yaparak adetime 1 hafta kala ise amh testi verdim aynı hastanede ve amhım 0.94 çıktı. Amh testi için yapılması gereken özel bir gün var mı? Adetin 1. 2. Günü gibi? Bir de özel hastane amh düşük olunca direkt tüp bebek raporu çıkarılabilecek diye bazı haberler var ama resmi yazı gelmedi henüz dedi. Bu amh koşulu kesin mi acaba bilginiz var mı?

Merhaba amh testini istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz,adetli olmanız önemli deil,Zeynep Kamil Hastanesi'ne adetin 2. Veya 3. Günü gidin hem usg ye girin hemde kan verin,kanda fsh E2,lh,progesteron gibi hormonlara bakılıp ekstaradan amh da isteniliyor,eğer amh 1 in altında çıkarsa tüp bebek rapor hakkı kazanırsınız,tüp bebekte bı beyefendi var ,kayıtta sekreterlikte duruyor baya bi bilgi birikime sahip,rapor çıkması için gereken evrakları sorun,raporunuzu cikartip özel hastaneye de gidebilirsiniz,raporu Zeynep kamilde kullanma zorunlulugu yok

Yanıtın için çok teşekkür ederim bugün koç üni hastanesini aradım tekrar, amhım düşük çıktı, Amh a göre rapor alabilme konusu netleşti mi diye sordum. Hastane kurulunda onaylanmış bu uygulama. Amh değeriniz sebebiyle tüp bebek raporu hazırlayabiliriz dediler. Burdan ihtiyaç duyan arkadaşlar da faydalanmış olur bu bilgiden. Devlet hastaneleri dışında tüm eğitim araştırma hastanelerinde bu rapor çıkarılabiliyor. Ben koç üni hastanesinde çıkaracağım. Hastane zaten zeynep kamilde yapılmış çok sayıda testimiz olduğu için 2-3 gün içerisinde kurul raporunu çıkarabileceklerini söyledi.

Şimdiden inşallah hakkınızda hayırlısı olur

Bende tüp bebek raporu için evraklarımı topluyorum. Anestezi genel cerrahi psikiyatri dahiliye bunların her birine randevu aldım onaylattırmak için. Gerçekten bunları hazırlarken yoruldum. Birde bakalım hangi ay için gel dicekler Allah hepimize sabır versn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…