TÜP BEBEK POZİTİF SONUCU VE 5. HAFTADA KANAMA😔

Benimde öyle oldu. Kendi doktorum olmadığı için başka bir doktora gittim
Yarın kendi doktoruma gidcem
Ama kendisi oluyor böyle kanamalar stres yapmayın dedi
Siz iğne vuruldunuz mu
Ben proluton iğne oldum benim tüp bebek ben zaten bi de prolutex iğne kullanıyordum. Doktor progestan yeterli gelmediği için olabilir dedi rahim büyüyor genişliyor ondan olabilir dedi öyle pıhtılı vs olmadığı sürece korkmana gerek yok önlemimizi alıp dinleniriz o kadar dedi

İğne yaptırmayın dedi canım kan uyuşmazlığı olduğunda yapılmaması gerkiyomuş
Benimde öyle oldu. Kendi doktorum olmadığı için başka bir doktora gittim
Yarın kendi doktoruma gidcem
Ama kendisi oluyor böyle kanamalar stres yapmayın dedi
Siz iğne vuruldunuz mu

Benimde regl olur gibi aktı o yüzden çok endişeliyim ve korkuyorum.Ben duphaston progestan dex kullanıyorum zaten
Umarım benimde geçer 😔
Yok endişelenme şu iç bol bol kendini yorma hiç bişey olmaz bi de moralini bozma içini ferahlat ne iyi geliyorsa sana onu yap uyuyabilirsin meditasyon dua ne iyi geliyorsa

Bende progestan dex iğne kullanıyorum karından ilaçlarına devam et dedi banada oksapar yapma bugün sadece dedi geçmezse yrn gel dedi zaten yrın gidicem her durumda inş geçer kahve şeklinde geliyo hala
Ben proluton iğne oldum benim tüp bebek ben zaten bi de prolutex iğne kullanıyordum. Doktor progestan yeterli gelmediği için olabilir dedi rahim büyüyor genişliyor ondan olabilir dedi öyle pıhtılı vs olmadığı sürece korkmana gerek yok önlemimizi alıp dinleniriz o kadar dedi

Sanırım kendimide yordum ütü yaptım yemek vs biraz abarttım yani o yüzden mi oldu bilmiyorum bakalım cnım dinlenerek geçer inş miniğim benimledir
Yok endişelenme şu iç bol bol kendini yorma hiç bişey olmaz bi de moralini bozma içini ferahlat ne iyi geliyorsa sana onu yap uyuyabilirsin meditasyon dua ne iyi geliyorsa

Bende progestan dex iğne kullanıyorum karından ilaçlarına devam et dedi banada oksapar yapma bugün sadece dedi geçmezse yrn gel dedi zaten yrın gidicem her durumda inş geçer kahve şeklinde geliyo hala
Benimde sabahki iğneden sonra şu anda kahverengi şekilde geliyor
Yarın bende gidicem
Allah hepinizi sağlıkla bebeklerimize kavuştursun inşallah 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Merhaba kızlar
Bugün doktoruma gittim kanama ile ilgili.
Hiçbir problem yok, yine olabilir bu süreçte kanamalar dedi. Çok ağrılı ve pıhtılı olmadığı sürece düşük olma riski yok dedi.
Kalp atışını duyduk çok şükür🙏🏼
Ben iğne kullanmıyordum sadece prostron fitil kullanıyordum.Şimdi iğne verdi 1 hafta kullan seninde içinde rahat etsin dedi .
Detaylı yazdım ki başlık altında rahatlatıcı bir mesaj olsun. Çünkü çok kişi bunu yaşayıp tedirgin oluyor 🙏🏼
Benimki kırmızı bir kanamaydı fakat doktorumun dediği tüp bebekte %70 olur bu kanamalar ama her kanama düşük habercisi değildir 🍀
Benimde kahve olarak devam ediyor inş sabaha bir şey kalmaz

Bende gittim bgün canım ki geceden beri yok gibi şuan çok azaldı
Muayene etti benide herşey yolunda kese içinde bebekte problem yok dedi rahimde kesenin uzağında bi yerde çok ufak kanama alanı varmış ama endişelencek bir şey yok zaten ilaçta kullanıyosun dedi
Ben karında progestan dex yapıyorum zaten lıtinus gitil kullanıyorum devam et dedi
Rahim genişledikçe olabiliyo sanırım böyle şeyler stres yapma dedi banada oluyo böyle dedi
Merhaba kızlar
Bugün doktoruma gittim kanama ile ilgili.
Hiçbir problem yok, yine olabilir bu süreçte kanamalar dedi. Çok ağrılı ve pıhtılı olmadığı sürece düşük olma riski yok dedi.
Kalp atışını duyduk çok şükür🙏🏼
Ben iğne kullanmıyordum sadece prostron fitil kullanıyordum.Şimdi iğne verdi 1 hafta kullan seninde içinde rahat etsin dedi .
Detaylı yazdım ki başlık altında rahatlatıcı bir mesaj olsun. Çünkü çok kişi bunu yaşayıp tedirgin oluyor 🙏🏼
Benimki kırmızı bir kanamaydı fakat doktorumun dediği tüp bebekte %70 olur bu kanamalar ama her kanama düşük habercisi değildir 🍀

Bende gittim bgün canım ki geceden beri yok gibi şuan çok azaldı
Muayene etti benide herşey yolunda kese içinde bebekte problem yok dedi rahimde kesenin uzağında bi yerde çok ufak kanama alanı varmış ama endişelencek bir şey yok zaten ilaçta kullanıyosun dedi
Ben karında progestan dex yapıyorum zaten lıtinus gitil kullanıyorum devam et dedi
Rahim genişledikçe olabiliyo sanırım böyle şeyler stres yapma dedi banada oluyo böyle dedi
Çok sevindim senin adına da 🌺🌺
Ben çok panikledim sende öyle olmuşsundur eminim😔
Tabi ilk defa yaşayınca panikliyoruz ister istemez
Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Kötü şeyler yaşatmasın 🙏🏼🙏🏼

Bende cnm şükür iyi durumdayız
Dün çok zordu bnm için şükür bugünümüze kucağmızada almak nasip olur inş ☺️ 🙏🙏
İlk kanı gördüğüm zamanı unutamıyorum şimdi dinleniyorum bende korktum baya
Birazda sakin kalmak gerekiyo sanırım tüp olduğu içşn hep diken üstündeyim ben buda kötüyü çekiyo hep
Çok sevindim senin adına da 🌺🌺
Ben çok panikledim sende öyle olmuşsundur eminim😔
Tabi ilk defa yaşayınca panikliyoruz ister istemez
Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Kötü şeyler yaşatmasın 🙏🏼🙏🏼

Bende cnm şükür iyi durumdayız
Dün çok zordu bnm için şükür bugünümüze kucağmızada almak nasip olur inş ☺️ 🙏🙏
İlk kanı gördüğüm zamanı unutamıyorum şimdi dinleniyorum bende korktum baya
Birazda sakin kalmak gerekiyo sanırım tüp olduğu içşn hep diken üstündeyim ben buda kötüyü çekiyo hep
Çok sevindim canım..
Bende bugün gittim 5+3 teyim..
Kesem Yuvarlak değil birde kese etrafında kanama alanı var dedi doktorum.. pruluton oldum, prolutex göbekten kullanıyorum birde fitil kullanıyorum..
Kanama alanı geçebilir kese duzelebilir dedi ama düzelmeyedebilir..
Dua ediyorum 🤲🤲❤️

Hadi ya gçer inş canım 😔
Benim başta bir şey yoktu 7.haftada gittim ertesi günü böyle oldu çok ayakta kalıp yorulmamakta gerekiyo sanırım ben baya normal gibi iş yaptım yani bana rapor fln vermemişti çok büyük bi akan değilmiş üstünde durmadı zaten ilaç iğnede kullanıyosun dedi ama ben işe gitmek istemedim rapor aldım o yüzden sende dinlen bol bol
Kesenin yuvarlak olmaması bir sorun mu peki
Bebeği gördünmü, Kalp atışını duydunmu erken biraz ama
Çok sevindim canım..
Bende bugün gittim 5+3 teyim..
Kesem Yuvarlak değil birde kese etrafında kanama alanı var dedi doktorum.. pruluton oldum, prolutex göbekten kullanıyorum birde fitil kullanıyorum..
Kanama alanı geçebilir kese duzelebilir dedi ama düzelmeyedebilir..
Dua ediyorum 🤲🤲❤️

Hadi ya gçer inş canım 😔
Benim başta bir şey yoktu 7.haftada gittim ertesi günü böyle oldu çok ayakta kalıp yorulmamakta gerekiyo sanırım ben baya normal gibi iş yaptım yani bana rapor fln vermemişti çok büyük bi akan değilmiş üstünde durmadı zaten ilaç iğnede kullanıyosun dedi ama ben işe gitmek istemedim rapor aldım o yüzden sende dinlen bol bol
Kesenin yuvarlak olmaması bir sorun mu peki
Bebeği gördünmü, Kalp atışını duydunmu erken biraz ama
Amin canimmm.
Doktor bakmadan kalp atışı için çok erken dedi.duyamayiz endişe etmeyin demişti..
Yani normalde yuvarlak olmasını isteriz dedi benimki tam Yuvarlak değil..
Kese etrafında kanama alanı var belki o baskı yapmış olabilir, kanama alanı kesilir ise düzenlebilir vs dedi..
Bende evdeyim gitmedim.
Ama hala iş vs yapmıyorum, eşim yapıyor aslında yormuyorum kendimi..
Banada rapor vs vermedi gerek yok dedi..
Bebek için çok erken dedi.
yolk kesesi var dedi..
Haftaya Perşembe gidicez bakalım ..kanama.vs olur ise hemen gelin dedi

Anladım canım inş sağlıkla ilerler ya 🙏
Pozitiften sonrada hiç bitmiyo yani bizim tüp bebek olunca ekstra diken üstündeyiz
Hep bir şey olacak korkusuyla yaşıyoruz ne zaman rahatça arkama yaslanırım bilmiyorum yani 12.hafta için gün sayıyorum bende hep kontrol ediyorum fitil akıyo lekelenmemi acaba diye yani
Biraz sakin kalıp beklmek dua etmekten başka yapacak bir şeyimiz yok 🤲
Amin canimmm.
Doktor bakmadan kalp atışı için çok erken dedi.duyamayiz endişe etmeyin demişti..
Yani normalde yuvarlak olmasını isteriz dedi benimki tam Yuvarlak değil..
Kese etrafında kanama alanı var belki o baskı yapmış olabilir, kanama alanı kesilir ise düzenlebilir vs dedi..
Bende evdeyim gitmedim.
Ama hala iş vs yapmıyorum, eşim yapıyor aslında yormuyorum kendimi..
Banada rapor vs vermedi gerek yok dedi..
Bebek için çok erken dedi.
yolk kesesi var dedi..
Haftaya Perşembe gidicez bakalım ..kanama.vs olur ise hemen gelin dedi

X