Tüp bebek mide bulantısı ishal

_tiffany_

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mart 2010
246
123
Arkadaşlar tüp bebekle yeni gebe olduğumu öğrendim çok şükür…Ekim başı kontrol var.Dün kötü oldum hem karnımda regl ağrısı gibi ağrı hem de bulantı vardı.Bulantının yanında mide yanması da oldu ama kusmadım.Sabah 8 de kahvaltı öğlen 12 de çorba içmiştim sadece bol da su içmiştim.Uyudum kaldım akşam fenalaştığım için bir şey yiyemedim.Bu sabah kalktığımda çok daha iyiydim.Bulantım ağrım azaldı geçti gibi…Lakin sabah baktım biraz ishal
gibi olmuşum.Kabız olmayayım diye endişelenirken ishal olmak garip geldi.Gebelikte olur mu böyle şeyler yoksa hemen doktorla mı görüşülmeli?

Genel bir salgın var ishal ve grip çok fazla. Aşırı değilse doktorunuza haber vermenize gerek olduğunu sanmıyorum, sıvı kaybı vs boyutunda olursa o zaman danışın isterseniz. İshal veya kabızla bebeğe bir şey olmaz zaten, merak etmeyin. Hayırlı olsun :)

Yanıt verdiğiniz için çok teşekkür ederim içim rahatladı

Kanama şiddetli ağrı olmadığı sürece bir sıkıntı olmaz benimde bu arada mide bulantım çok erken başlamıştı daha keseyi görmeden midem aşırı yanıyordu bulanıyordu sanki deliniyor gibi dedimki iç kanama geçiyorum böyle birşey yok yani hatta doktora söyledim gel dedi gittik kalp atışı vs gördük hepsini çok şükür şuan 16 aylık oldu oğlum

Çok teşekkür ederim

Gebelikte ya ishal olunuyor yada kabız. Ben normal hayatta kabızlık çeken biriyim ama hamile olunca hep ishal şeklinde olur ve düzene girer. Bence vücudun bi tepkisi hamileliğe korkulacak bi durum yok bol su için :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…