Tüp Bebek Merkezi Olmayan Hastane Tavsiyesi

K

karamelito

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karamelito
Arkadaşlar, hamileliğimin 9. haftasında bebeğimi kalp durması sonucu maalesef kaybettim. Kürtaj oldum. Bugün 31. gün adet olmadım doktoruma 40 gün olunca gideceğim. Ancak yinede başka bir doktora gitmeyi benim düşünüyorum. Tüp bebek bir sektör olmuş. Direk tüpe yönlendiriyorlar.

O yüzden içerisinde Tüp Bebek Merkezi olmayan bir hastane (Anadolu Yakası) yada muayenehanesi olan memnun kaldığınız bir doktor önerisi istiyorum.

• Konu Sahibi karamelito
geçmiş olsun karamel..
medıpol hastanesıne gıdebılırsın koşuyolunda..
oranın doktorlarından herkes cok memnun..ustelık sgk anlaşması da var..ve tüp bebek ünitesi yok sanırım.

• Konu Sahibi karamelito
çok geçmiş olsun karamel,çok üzüldüm,bende gitmiyorum oraya..ama forumda memnun olan çoktu..demek öyle şeylerde yaptılar...:çok üzgünüm:
anadolu yakasında tüp bebek bölümü olmayan hastane yok galiba...bir taraftan da tam teşekküllü büyük hastane olsun istiyoruz,çünkü diğerleri klinik tarzı yada özel doktor muayenesi tarzında oluyor,insan güvenemiyor..
inşallah güvenilir bir merkez bulursun..ben de doktor arayışındayım,en son yedietpe unıversıtesıne gıttım orada yard. doçent gazi bey var ,hastaya yaklaşımını çok beğendim,sende deneyebilirsin..(orada da tüp bebek bolumu var ama benı hemen gondermedı,eşimde problem vardı ve önce eşin ürologa muayene olsun sonra gerekırse tekrar gorusuruz dedi bana..)

X