TÜP BEBEK İÇİN ÇAPA TIP FAKÜLTESİ Mİ HASEKİ EĞİTİM ARAŞ. MI??

storyefe86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2013
29
10
Merhaba arkadaşlar
4 yıllık evliyim , fsh yüksekliği var adet olamıyorum , özel bir kurum da 2 aşılama 2 tüp bebek (biri 8 haftalıkken düştü) 2 de tüp bebek sırasında döllenmeyen yumurta oldu
başka bir yer arıyorum özel düşünmüyorum artık devlette yaptırmayı planlıyorum fsh yüksekliğinin araştırılmasını istiyorum çünkü devlet hastanesinde fsh a göre tedavi yapılıyormuş özel kurumlar da sadece yumurta büyüsün diye klomen kullandırıyorlar
hatta devlette tedaviden sonra kendiliğinden bile oluyormuş , aşılama ile hamile kalan cokmuş

devletin temizliği ilgi alakası nasıl acaba bu süreçte psikoloji çok önemli doktor ile iletişim iyi olmalı

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum...
16 ekimde transferim oldu . Eşimde ileri hızlı sperm kalitesinde problem olduğu ve bende problem olmadığı saptandı.. fatih öğüç e giderek tüp bebeğe karar verdik .. 4 tane yumurtam toplandı, 1'i iyi biri orta kalitede 2 embriyo tarnsferi sağlandı..12.ve 15. Gün kan teslerim 368-369 çıktı.. fakat dün yani hemen hemen 20.günde dr a kese görmeye gittik.. herkes hamileyim diye kutladı fatih hoca ve ekibi.. haftaya gel kese görünür değil dedi çıkarkende kan ver bidaha bakalım dedi .. evşme geldim testi öğrenmek için hemşiremi aradım ve 12 çıktığını söylediler .. şaşırdım kaldım karnım ağrıyor dış gebelikmi var ne geldi başıma bi fikri olan yok . Bu ağrı ile beni 2 gün sonraya rand vererek çağırdılar .. yarın gidicem bakalım..moral olarak tahmin edersiniz.. strestli bi kişiyim .. doktor bana biyokimyasal gebelik olmuş galiba düştü ya da yalancı bi hamilelik gibi saçma dapan şeyler söylüyor..belkide sende sorun var bilemiyorum genetik tanı yapılmalı dedi hayretler içindeyim ne dersiniz??sizce fatih beye güvenmeli mi yoksa sizinde benim gibi kafanız karıştımı..? Bu arada 3 yıllık evliyim ve hiç çocucuğum yok..""ist acıbadem e gittim..""
Eğer çapa ya gittiğiysen banada fikrini söyler misin..?

canım ben özel hastaneye gittim , maddi durumun var ise tüp bebek merkezlerine git daha kapsamlı oluyor merkezler....capa için benim zamanım yoktu calısıyorum
özel hastaneler ise tup bebk bolumlerı para tuzagıymıs ogrendım şimdi eski gittiğim merkez acılacak inşallah oraya başlıycam dr.aret kamar a G guria

canım ben özel hastaneye gittim , maddi durumun var ise tüp bebek merkezlerine git daha kapsamlı oluyor merkezler....capa için benim zamanım yoktu calısıyorum
özel hastaneler ise tup bebk bolumlerı para tuzagıymıs ogrendım şimdi eski gittiğim merkez acılacak inşallah oraya başlıycam dr.aret kamar a G guria
Bende hep özellere gittim ilk kez geçtiğimiz ay tüp denedik ama olmadı .. acıbadem gatih hocaya bakalım kısmet..-

X