Tüp Bebek Günlüğüm..

Evet buda bizim imtihanımız ve hakkıyla çıkacağız inşallah Amin arkadaşım Rabbim affedicidir bizleri de affetsin..

Merhaba... Dolu dolu okudum .. duygulandım hakikaten . Ne gelir elden nasip . Epey zaman olmuş denk geldim merak ettim pozitifi gördünüz mü ?

Merhaba. AMH 1’in altında olursa devlet desteği mi alıyoruz özelde yaptırmak için? Süreç nasıl oluyor?

Merhaba. AMH 1’in altında olursa devlet desteği mi alıyoruz özelde yaptırmak için? Süreç nasıl oluyor?
Evet amh 1 in altında olacak ve 35 yaş altı olacak gibi şartları var.. bizim gittiğimiz hastane direk kendi rapor çıkardı.. gideceğiniz hastane ile mutlaka görüşün rapor işini.. hem hastane hemde ilaç için daha uygun oluyor

Acıbadem’e gideceğim inşallah anlaşması vardır teşekkür ederim

Güncelleme

Nasılsın görüşmeyeli? Uzun zaman oldu biliyorum.. çok yazdım yazdım sildim biliyor musun eklemedim.. ama sonra dedim ki neden eksik kalsın ki son paragrafim başlıyor sana günlük.

Ne oldu nerde kaldık bakalım, Ocak 23 adetim ile tekrar havuz işlemi için randevuma gittim..
Ve şok 1 yumurta var 12 mm doktorum 1 yumurta ile hiç işleme başlamayalim dedi.. gelecek ay gel dedi ve adetime 5 gün kala 1 ilaç yazdı bunu kullan öyle gel diye ekledi...

Daha önce hiç 1 diye bir rakam yoktu.. tamam kabul hiç öyle 15 20 yumurta rakamlarını duymadım ama 1 de çok fena acıttı canımı be... nasıl 1 ya diyorum baya rezerv bitti desene...
muayene odasından çıktığım gibi ağlamaya başladım.. yol boyu aynı hıçkırıklar benimle idi.

Eşim sağ olsun hadi gidelim annenlerin yanına hem değişiklik olsun hem de benim orda isim var onu yaparız dedi.. ve apar topar İstanbul a gittik..

Ve hepimizin hala atlatamadigi o kara gün deprem zamanı, sabah uyandım telefona baktım deprem diyor sabahın 6 si.. tv ye koştum Allah Allah diye bir bağırmışım ki tüm ev toplandı tv ye kitlendik.. canlarımız gitti çok üzgünüm
Eşim iş sebebi ile uzun yıllar Hatay ya gider gelir, bende çok gittim eğlendim gezdim.. üstelik ablası da orda oturuyor.. çok şükür ki iyiler ama çok acılar yaşandı hala daha toplanmamis hic birsey...çok üzgünüm..

Eşim ablamı görmek istiyorum bu ay tedaviyi ertelemek istiyorum dedi o sabah ilk dozu içmiştim çoktan.. tabiki dedim icmicem ilacı gelecek ay bakarız zaten iyi degiliz hiç birimiz... gidelim görelim yanında olalım..

Ablasini gördük fiziksel olarak iyi olduğunu gördükten sonra, eşim ben duramam evde ben gideceğim bir yardımım olur belki dedi ve Hatay a gitti.. arabayı doldurduk ilaç giysi yemek ne olursa... elimizden anca bu geldi...

Çok kötü şeyler anlattı çok ağladı..

Rabbim yaşatma bir daha

Artık ertesi gün yola çıkacak ama bende nasıl bir göğüs ağrısı regl başlayacak diyorum ama bu kadar ağrı olur mu?

Yanımda ovulasyon testi vardı yaptım ve çift cizgi.. Bir daha bir daha koyu koyu çizgiler.. inanmadim tabi ki sonuçta gebelik testi değil.. sabah hemen eczaneden test aldim 3 tane onlarda pozitif ama mutlu olmaya çekindim o kadar acı varken... Rabbim hikmetini gösterdi ben ol derim olur sen aciz kul ne diyorsun.. onca acı varken ben sana bir mucize yolladim dedi.. şükürler olsun...

Sözün özü günlük benim mucizem icerde uyuyor şimdi 7 aylik oldu canım kızım..

Önceden elim karnımda ettiğim dualarimi şimdi kızım kucagimdayken ediyorum ve hergün şükrediyorum..

Rabbim isteyen herkese nasip etsin.. Bu duyguları yaşatsın..

Rabbim ol desin yeter... bak benim o beğenmediğim 1 yumurta doğdu bana evlat oldu..

Canım kızım seni çok seviyorum..

Seni buyuturken belki hatalar yanlışlar yapacağım ama bil ki seni çok seveceğim.. Rabbim sana sağlık ve uzun ömür versin kızım.. üzüm gözlüm.. anne canı..

Siz sevgili anne adayları canım kadınlar.. dualarim sizinle... olacak canim kız kardeşim senin de yavrun kucağına gelecek..
hersey yazılı ve zamanı var.. sen asla dua etmekten vaz geçme.. Rabbim ol desin yeter...

Güzel haberlerini bekliyorum...
Seni de çok seviyorum...

Hepsini okudum ve ağladım nice bu şekilde umut bekleyen kardeşlerime ve bana da hayırlı bir şekilde kolaylıkla nasip etsin Allahım

Lütfen beni yanlış anlamayın özel bi soru soracağım ama regl sonrası beraberlik olmadı mı yani sanırım vaktiniz olmamış hayırlı olsun bu arada rabbim hayırla büyütmeyi nasip etsin bize de bekleyen herkese de nasip etsin

Yok neden yanlış anlayayım.. biz tüm süreç boyunca doktor tavsiyesi ve uyarısı ile ilişki yasagi halinde idik.. ama ilk defa bu regl sonrası ilişki yasak vb birsey demedi..

Amin inşallah tüm isteyenlerden hayırlı güzel haberler alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…