Tüp Bebek düşük sonrası tekrar trasfer 🌸

Aynen öyle canım umutlanıp eli boş kalmak çok zor seni en iyi ben anlarım herşeyde vardır bir hayır biz elimizden geleni yapalım gerisi rabbimim taktiri ilahisi ol derse olur hiç bir şey engel olmaz
evet canım nasibi olan gelecek inşallah sağlıkla her zaman önümüze bakmamız gerek psikoloji ve olumlu düşünmek çok çok önemli kan sulandırıcı vs kullanıyor muydun,lekelenmen oluyor muydu? Bir ara vajinal muayene sonrası ufak bir kanamam oldu sonrasında on gün kadar kan sulandırıcıyı kestik embriyo’nun gelişiminin durması da o zamanlara denk geliyor bu yüzden aklıma kan pıhtılaşması geliyor. O yüzden kromozom ve kan pıhtılaşması testleri düşünüyorum benim de dondurulmuşlarım var ama maalesef pgt işlemi yaptırmamıştım

Tabiki olumlu düşünmekte çok önemli evet benimde lekelenmem vardı kan sulandırıcı kullanıyordum inan bana her şeyden kaynaklı olabilir sorunun kaynağı önemli tabi bana en büyük etken enfeksiyon demişlerdi ama yinede bilemiyorum neyden kaynaklı olduğunu bende ilk bahar gibi düşünüyorum diğer trasferi dondurulmuş embriyom var benimde öncesinde histeroskopi olacağım

Evet lenfosit heryerde yada her doktorun yaptıığı bir uygulama değil bağışıklık baskılayıcı ilacı 3 denememdede kulanmıştım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…