Tüp bebek bilen yardımcı olur mu lütfen

hnmknr

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2024
109
34
26
Ben iki gün önce transfer oldum doğal izlenim yapıldı bı ablaya iğne vermişler düşük önleyici bana hiç bir ilaç vermediler birde transfer günü benım progesteron 21.23 cıkmıs ne oluyor bılen lüften yardımcı olsun kafam karıstı korktum

İlk transferiniz mi? Doğal izlenim dediğiniz doğal siklus sanırım, benimde doğal siklus şeklinde ilerledi transferim ancak ben fitil ve kortizon ilaçları kullandım, ilki kimyasal gebelik oluştuğu için.
Siz hiç mi ilaç kullanmıyorsunuz?

Yok bende fitil kulanıyorum bı drnfolık asıt d vıtamını falan onun dısında başka bı şey yok 8 saat arayla fitilerde

Herkesin tedavisi aynı değil sen kendi doktorunu dinle her duyduğunu kendinle kıyaslama.

Yok bende fitil kulanıyorum bı drnfolık asıt d vıtamını falan onun dısında başka bı şey yok 8 saat arayla fitilerde
Tamam canım hiç kullanmıyor değilmişsiniz ki. Ayrıca düşük önleyici ilaçlar herkese önerilmiyor rahmin durumuna göre ve daha önceki kayıplara karşı bir önlem almaktır. Hakkınızda hayırlısı olsun bebişiniz size sımsıkı tutunsun💠

Fitil progestan mi
Bazı doktorlar iğnesini bazıları hapını veriyor. Hapı yan etki yapmasın diye fitil.olarak da kullandırılıyor.

Hayırlısiyla tutunsun bebiş yada bebisler.
Taze kabak çekirdeği de tutunmaya yardımcı diyorlar.
Ya mubdi, ya musavvir esnaflarını da tavsiye ederim.
Birde bana çok fazla yumurta olduğu için bol bol yumurta ve tavuk ye demişlerdi

Tamam canım hiç kullanmıyor değilmişsiniz ki. Ayrıca düşük önleyici ilaçlar herkese önerilmiyor rahmin durumuna göre ve daha önceki kayıplara karşı bir önlem almaktır. Hakkınızda hayırlısı olsun bebişiniz size sımsıkı tutunsun💠
Amin amin Allah razı olsun

Fitil progestan mi
Bazı doktorlar iğnesini bazıları hapını veriyor. Hapı yan etki yapmasın diye fitil.olarak da kullandırılıyor.

Hayırlısiyla tutunsun bebiş yada bebisler.
Taze kabak çekirdeği de tutunmaya yardımcı diyorlar.
Ya mubdi, ya musavvir esnaflarını da tavsiye ederim.
Birde bana çok fazla yumurta olduğu için bol bol yumurta ve tavuk ye demişlerdi
Allah razı olsun çok sağolun

X