Tüp Bebek Merkezleri Tüp bebek 1. Deneme korkuyorum

Reglı bekliyorum sonra transfer inşallah şuan birşey kullanmiyorm folik asit sadce siz ne iğnesi kullaniyorsunuz
Suan Protestan dex ve kan sulandırıcı iğne kullanıyorum ayrıyetten günde 1 prednol ve günde 3 kere duphaston kullanıyorum sabah akşam ikişer adet olmak üzere vitaminlerim de var antibiyotik kullanıyordum bugün bitti

Transferden öncemi yada kaç gün sonra iğnelere basladiniz

Transferden öncemi yada kaç gün sonra iğnelere basladiniz
Ben adet bittikten sonra başladım iğnelere sonra yumurta toplama sonrası ertesi gün farklı iğnelere başladım suan kullandığım 2 tane var sanırım bebeğin kalp atışı duyulana dek iğnelere devam edeceğim öyle birseyler demişlerdi saat 12 buçukta benim transferim olacak yine doktorla konuşayım size de bilgileri veririm bana dua edin lütfen çok heyecanlıyım

Çok sevindim varmı bir güzel haber

bahceci anne adaylari burada sanirim
Bende ilk deneme negatif oldu
DOnmus embriyolarim var ama bekleme kararı aldım.

o kadar değişken ki herkesin hikayesi süreci çok farklı tedavinin adı ayni bile olsa .

Süreç uzun , hormonal dengesizlik hat safha da ama geçip gidiyor hepsi

Transfer esnasında gördünüz mü ekrandan
Evet gördüm izletiyorlar size işlem yaparken de söyleyip malzemeleri gösteriyor doktor bende öyle oldu yani kolay bir işlem hiçbir sıkıntısı yok çok güzeldi bana embriyolog embriyonun fotoğrafını getirdi önce sonra doktor geldi işlemi halletti sonra uzanmış kaldım 15 dk ardından odaya alındım

Aynen çok başka hissediyor insan o an kendini .

Haydi bakalım sıra beklemeye geldi hakkınızda hayırlısı inşallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…