Tüp Bebek Merkezleri Tüp bebek 1. Deneme korkuyorum

Birde ara ara bas dönmelerim oluyor o da narkozdandır diye düşünüyorum
Çok iyi hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah mesela benim karnım aşırı şişmişti baş dönmesi oluyordu bendede ben hala ara ara şişlik yaşıyorum,herkeste farklı etkiler oluyor demekki

İnşallah yarabbim çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için çok sabırsızım valla inşallah bebeklerimize en kısa zamanda kavuşuruz hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

İnşallah inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin Peki transfer için ne dediler size
Amin Pazartesi yada çarsamba günü enderi hemşire bana doktor çarsamba demişti arayacaklarmış beni embriyonun oluşumuna göre allahım inşallah bebeğim bana hemen tutunur ona kavuşurum hayırlısı ve sağlıkla inşallah çok heyecanlıyım anlatamam

Sizi aradılar mı embriyo oluşumu bölünmesiyle ilgili haber vermek için ben daha aranmadım sabırsızlıkla bekliyorum

Sizi aradılar mı embriyo oluşumu bölünmesiyle ilgili haber vermek için ben daha aranmadım sabırsızlıkla bekliyorum
Evet canım beni yumurta toplamanın ertesi günü birde bugün aradılar bende 28 tane toplandı 8 tanesi boş çıktı geri kalanı döllediler ama 16 tamesi yola devam etti şu anda 8 tanesi ileriden gidiyor iyi yani geri kalanı bir adım geriden geliyor ama dedi ki bu durum değişebilir

Bu arada transferin ne zaman olacak
Beni de şimdi aradılar 6tane döllenmiş dediler haber verecekler transfer için çarsamba yada pazartesi bakalım hayırlısıyla inşallah benim kanamam da durdu ama kaşık ağrılarım şişkinliğim ve bas dönmem var ara ara oluyor

Canım şişkinliğin sürüyor bir kaç gün benimde öyleydi yinede çok aşırı olunca ara doktorunu ben içim rahat etsin diye kontrole gitmiştim ben dik duramıyordum şişkinliğimden çok şükür iyiyim şimdi,çok iyi haber hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah emeklerimizin karşılığını almamızı nasip etsin rabbim

Yaa çok iyi bir haberrrr hayırlısı olsun inşallah transferiniz ne zaman bana ikinci adet dedi doktor yani nisanda
Regl olmayı bekliyorm marta olucak demişti hâlâ göğüslerim taş gibi meme uclarim ağrıyor opudan sonra geçmedi regl olucakmis gibi gidip geliyor sizi ne zaman olucam faili meçhul

Regl olmayı bekliyorm marta olucak demişti hâlâ göğüslerim taş gibi meme uclarim ağrıyor opudan sonra geçmedi regl olucakmis gibi gidip geliyor sizi ne zaman olucam faili meçhul
Sanırım yan etkileri benimde aynı şekilde göğüslerim, ben gittim karnım ağrıuoe diye kontrol etti ilk adet demiştim ama ikinci adette gel dedi

Valla bende resmen 6 gün oldu regl belirtileri yasiyorm normalde de kasik ağrılarım çok olmaz regl zamanında olursam süpriz olur ama bende 1 hafta sonra olmak istiyorum hemen değil yavaş yavaş vücudum dinlensin doktor zaten demişti 10 güne kadar olursun
Sanırım yan etkileri benimde aynı şekilde göğüslerim, ben gittim karnım ağrıuoe diye kontrol etti ilk adet demiştim ama ikinci adette gel dedi

Geç olsunda güç olmasın çok heyecanlı bekleyişler inşallah pozitif sonuçlar alırız

Amin inşallah sendeki son durumlar ne kaç yumurta donduruldu kaçı iyi kalitede
28 tane toplandı 8 tanesi boş çıktı geri kalanı döllediler ama 16 tamesi yola devam etti şu anda 8 tanesi ileriden gidiyor iyi yani geri kalanı bir adım geriden geliyor ama dedi ki bu durum değişebilir

28 tane toplandı 8 tanesi boş çıktı geri kalanı döllediler ama 16 tamesi yola devam etti şu anda 8 tanesi ileriden gidiyor iyi yani geri kalanı bir adım geriden geliyor ama dedi ki bu durum değişebilir
Benimde 13 dolenmisti 8 ilerlemiş 5 tanede geriden geliyordu ama olmadı yinede şükür 6 bile iyi bir tane olsun en iyi kalite olsunolucak Allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…