Tüp Bebek Merkezleri Tüp bebek 1. Deneme korkuyorum

Merhabalar bende başladım pazartesi günü tüp bebek tedavisine yarın muayene günüm iğne kullanıyorum vitamin takviyesi ile beraber bundan sonraki aşamalar neler acaba arkadaşlar

Merhabalar bende başladım pazartesi günü tüp bebek tedavisine yarın muayene günüm iğne kullanıyorum vitamin takviyesi ile beraber bundan sonraki aşamalar neler acaba arkadaşlar
Bende bilmiyorum yarın kontorle gideceğim vitamin ve iğne kullandım bende sizin gibi

Benim iğnem saat 2 buçukta randevumda 2 de randevu sonrası iğne olacağım bakalım bir muayene olayım inşallah hersey yolundadır çok korkuyorum

Bugün 5.gunum yumurtalar çok hızlı büyümeye baslamais doktorun beklediğinden daha hızlı yarın tekrar muayene catlamamasi için iğne verildi salı günü yumurta toplanicak büyük ihtimalle dedi yarın kesinlesecek inşaallah kaliteli olurlar çok hızlı oldu ama rabbimin bı bildiği varmis

Banada iğne yazdı dozu güzel ayarlamışız dedi salı yada çarşamba toplarız büyük ihtimalle dedi ayy evet inşallah kaliteleri iyidir

İlk defa mı muayene olacaksınız
İlk muayenem değil 3. Muayene olacak bugün ilk gittiğimde muayene oldum vitamin verdi adet ol haber ver gel dedi ayarladık adet oldum aradım gün verdiler gittim muayene oldum tekrar iğne verildi ve kullanmaya başladım bugünde çatlatma iğnesiyle gidecem bakalım ne diyecekler

Gonalf ne peki ben fermiton muydu neydi onu kullanıyorum aynı şey mi a
Gonalf ne peki ben fermiton muydu neydi onu kullanıyorum aynı şey mi acaba
Gonalf yumurtaların gelişmesini sanırım istenilen boyuta gelmesini sağlıyormuş pazartesiye kadar kullanmaya devam edicem kontrol olacak pazartesi salı veya çarşamba yumurtalarını toplayabiliriz eğer istediğimiz gibi giderse dedi bunlara ek olarak cetrodite yazdı Buda iğne ama bundan üç tane yazdı gonalf gibi kalem şeklinde değil

Anladım bende cetrodite iğnesine başladım bugün salı gideceğim doktora iki iğne kullanacağım günde bakalım neler olacak hakkımızda hayırlısı Allah isteyen herkesin kucağını doldursun

Anladım bende cetrodite iğnesine başladım bugün salı gideceğim doktora iki iğne kullanacağım günde bakalım neler olacak hakkımızda hayırlısı Allah isteyen herkesin kucağını doldursun
Evet bende bugün günde iki iğneye başladım birde vitamin kullanıyorum ek olarak açıkçası biraz uykumu getiriyor amin inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin isteyen herkese. İnşallah yumurtalarım kalitesi iyidir.sigara içiyorum ben birde onuda kestim günde üç tane falan onuda içime çekmeyip söndürüyorum bakalım hayırlısı

Benim suan kırmızı akıntım oldu acaba normal mi iğneden midir acaba bilgisi olan var mı doktoru aradım dönecek bana yoldayım diye mesaj attı bekliyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…