Tüp Bebek Merkezleri Tüp bebek 1. Deneme korkuyorum

Amin inşallah isteyen herkese nasip olsun
Yeni baktım da düşüge ve embriyonun rahime tutulması için kullaniliyormus
Önlem amaçlı vermiştir doktorun.
Bnde geridne sizleri tekio ediykrum mutluluğunua.mutlu olup, üzülünce üzülüyorum.
İki aşılamam var negatif bakalım bu sene bitmeden tüp düşünüyoruz

Önlem amaçlı vermiştir doktorun.
Bnde geridne sizleri tekio ediykrum mutluluğunua.mutlu olup, üzülünce üzülüyorum.
İki aşılamam var negatif bakalım bu sene bitmeden tüp düşünüyoruz
Yaaa beklemek gerçekten zor ama sonucu olumlu olsunda herşeye razıyım o kadar süreçte iyiydim ki yumurta toplandi dondurlu rahim dinenldi herşey benim için kolay geçti transfere yakın iğneler o kadar acı verdi ki resmen asıl cefa şimdi başlıyor dedim çok zor bu yolla girmek bide hele ki tek başına girmek çok zor zorlanıyorum ama mecburum
Benim gibi bekliyen elini sema'ya açıp dua eden anne adayları tez zamanda kavuşur inşallah bebişlerine
Özür diliyerek soruyorum acaba sizin sorun neydi

Ahh Cokk haklısın benim de ailem yanımda değil, eşimin ailesi burda ama kimseye söylemek istemiyoruz. Hiç uğraşmak istemiyorum ne oldu oldumu ne yaptınız vsvs.
Bizim sperm düşüklüğü ve hızı sorunu vardı yedi ay önce 8milyon ileri hız 15ti.
Şimdi düzeldi baya takviye vs 90milyon oldu ikeri hiz 35 . Ama nasip olmadı henüz

Aynı durumdayız ailem yok yanımda eşimin aileside bilmiyor ta ki pozitif görene kadar
Tabi yine demicez tüp bebek tedavisinden oldu
Esiminde ileri hareketi yoktu doktor olur ama belli olmaz demişti bekliyelim demişti hiç beklmedim çok şükür 6 dondurlmusim var

Bnde söylemek istemiyorum ya, sorulardan hoşlanmıyorum bunaltiyor.
Bende çalıştığım için tedirginim ya Kasım Aralık'ta aşılama için çok izin aldım. Bakalım cesaretimi toplayıp inşallah başlayabilirz.
Toplam kaç bin tuttu sizinki

30 bin TL gittikçe pahalı oluyor

Benimde canım çok yanmıştı hatta hala yanıyor ama alışıyor insan bir müddet sonra malesef ama bu çektiğim acılara değer Allah’ın izniyle kucağıma alacağım günü düşünüyorum yavrucugumu

Allah hayırlısını versin inşallah seninde hayırlı haberlerini alacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…