Tüp Bebek Merkezleri Tüp bebek 1. Deneme korkuyorum

Allah hayırlısını versin inşallah seninde hayırlı haberlerini alacağız
Ay evet popom hep mor oldu yürümekte zorluk çekiyorum namaz kilinca egliyorm deli gibi aciyor Allah'tan hemşire eve geliyorda yolda yürümek zorunda kalmiyorm gerçekten zor ayrıca dualarınız için teşekkür ederim 12.gun mu test yapiliyor ? Ayrıca transfer olunduğu gün 1.günmü yoksa sayilmiyormu

Valla acısı öyle bende de aynı durum söz konusu ben 5.gün embriyosunda 10.gün ilk testi 12.gün 2.kan testini yaptım valla İnan bilmiyorum ki şimdi sayılmıyor sanırım

Hadi hakkınızda hayırlısı olsun bakalım ailenize söylediniz mi
Evet söyledim herkes çok sevinçli çok mutlu üstüme titreyip duruyorlar bunlardan yararlanmak gerektiğini düşünüyorum ben madem öyle keyfime bakmalıyım ilerde daha zor zamanlar geçireceğim barı şimdiden keyfini süreyim

Ayuyyy ne güzel şimdi kendimi hayal ettim bizimkilerde çok istiyor olursa eğer sürpriz olur bende keyfimi çıkarırım herhalde Allah'ım bana da nasip etsin inşallah peki tüp bebek olduğunu biliyorlarmı

Ayuyyy ne güzel şimdi kendimi hayal ettim bizimkilerde çok istiyor olursa eğer sürpriz olur bende keyfimi çıkarırım herhalde Allah'ım bana da nasip etsin inşallah peki tüp bebek olduğunu biliyorlarmı
Benim ailem biliyor ama kaynanam hariç diğerleri bilmiyor kayınbabam biraz kafa olarak geri o yüzden söylemedik ona kaynanam söylememizi istemedi valla açıkcası

Kızlar dün kontrole gittim kese görmek için iki embriyo transferi yapmıştım ikisi de tutmuş biri diğerinden küçük görünüyor ama korkacak birsey yok günden güne değişir dedi doktor çok mutluyum ayın 4ünde kalp atışı duymaya gideceğim Allah sizlere de nasip etsin inşallah

Eklentiler

• 0BF04199-9A4C-4AF6-80FE-582C56700695.jpeg
    106,9 KB · Görüntüleme: 30
  • FAF98EB7-185D-4A06-8032-B9B187C4EE85.jpeg
    129,5 KB · Görüntüleme: 31
İkiz mi yaniiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…