Tüp Bebeğiniz Tutmadı Diye Üzülmeyin!Bir umut her zaman var.

yazını okurken çok duygulandım.Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah . Senden birşey isteyeceğim hamilelerin duası kabul olurmuş bana dua edersen çok sevinirim bende 2 yıldır uğraşıyorum fakat olmuyor inşallah sen evladına kavuşursun

amin insallah 3, gun kalıtelı deı doktor bakalım yarın test yapasım var ned ersın
8, gun çıkıyor bazılarına

Canım sakııınnnn yapma!Moral bozmaktan başka bir işine yaramayabilir. Hadi var ve gördün diyelim. Peki ya varsa ve erken olduğu için göremezsennnn!??? Zaten piyasadaki tesler 50'nin altını görmüyor. İki gün daha sık dişini çok çok dayanamayacak gibi olursan gidip kan verip net öğrenirsin ne olduğunu.

cok cokk sevindim senin adina, insalllah bebek ozlemi ceken herkes tez vakitte kavussun yavrusunaaa
Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!! İnşallah... Ne kadar zor olduğunu biliyorum ben.
Hepinize inan duacıyım.

Amin canım inşallah! Seni de unbelivable'yi de isimlerinizden hatırlıyorum. Her gün birbirimizin başına gelenleri okumaya vakit ayırmıyor muyuz burda; dua ederim tabi ne demek!Zaten ediyorum da... İnşallah tez vakitte sende kavuşursun çok beklemeden.

Allah hepimize bebeklerimizin sağlıkla doğduğunu görmeyi nasip etsin.

amin insallah 3, gun kalıtelı deı doktor bakalım yarın test yapasım var ned ersın
8, gun çıkıyor bazılarına

Canım sakııınnnn yapma!Moral bozmaktan başka bir işine yaramayabilir. Hadi var ve gördün diyelim. Peki ya varsa ve erken olduğu için göremezsennnn!??? Zaten piyasadaki tesler 50'nin altını görmüyor. İki gün daha sık dişini çok çok dayanamayacak gibi olursan gidip kan verip net öğrenirsin ne olduğunu.

cok cokk sevindim senin adina, insalllah bebek ozlemi ceken herkes tez vakitte kavussun yavrusunaaa
Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!! İnşallah... Ne kadar zor olduğunu biliyorum ben.
Hepinize inan duacıyım.

Amin canım inşallah! Seni de unbelivable'yi de isimlerinizden hatırlıyorum. Her gün birbirimizin başına gelenleri okumaya vakit ayırmıyor muyuz burda; dua ederim tabi ne demek!Zaten ediyorum da... İnşallah tez vakitte sende kavuşursun çok beklemeden.

Allah hepimize bebeklerimizin sağlıkla doğduğunu görmeyi nasip etsin.

Son düzenleme:

Son düzenleme:
Gittigidiyora ortak oalcaktım ben yakında test sipariş etmekten :)) Rahat rahat yapayım diye toplu alıyordum ve her ay yapıp duruyordum. İki taneyi yan yana koyup biri bozuksa diğeri sağlamdır dediğimi de çok ii bilirim O derece yaaniii...
Söylemek istediğim; seni anlıyorum . 8 ay kimine göre uzun kimine göre kısa bir süre. Kişinin yaşadıklarıyla irintili bir şey bu.Gönül isterki hikayen kısacık olsun ve çok bekleme! Hayırlısıyla olur. Küçücük bir polipten bişey olmaz. Folikasit vs iç keyfine bak. Aşılama, tüp bebek... noktasına gelmeden hamile kalabilmeni dilerim ki Allah'ın izniyle öyle olur inşallah.

beni anlayanların olduğunu görmek ne güzel
gerçekten moral veriyorsunuz güç veriyorsunuz.
doktorum bana vitamin verdi... bende ayrıca haftada iki kere filan folikas:126:it içeren sebzeleri yiyorum..
ama senin o güzel yazından anladımki gerçekten kafaya takmadan olayı takıntılı hale getirmeden bi kenara bırakınca daha rahatlanıyormuş...
beklediğim o güzel haberi aldığımda sana özel mesaj yazacğm ablacım :)

Merhaba seyir.öncelikle tebrik ederim.Allah saglıkla kucağına almayı nasip etsin.Yazın o kadar güzel ki,beni mi anlatıyor ne demek geçti bir an içimden.ben de 7 yıldır evliyim,sayısız yumurta takibi,2 tüp bebek,1 histeroskopi,1 lap kist aneliyatı geçirdim.yazdığın tüm genetik testler sonrası kan pıhtılaşması çıktı.3. defa tüp bebeğe başladım ama inan içimde hiç umut yok ancak yazını okuduktan sonra olumsuz olursa ne yapacağımı biliyorum.ne olursa olsun hayata tutunmayı.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yardımmmmmmmmmm 8,gunum kan testi yaptım 3 çıktı ne şimdi bu varmı yok mu yorum beklıyorum

canım dilerim rabbim bizlerinde yüzünü tez vakitte güldürür seyir arkadaşımız gibi bende 6 yıldır evliyim yumurta takibi 5 aşılama 3 tüp bebek şimdide histeroskopi oldum iki gün önce bekliyorum genetik testlerimde temmuzun 1 çıkıcak inşallah hayırlısı siz histeroskopiden sonra tüp bebek yaptırdınızmı yaptırdıysanız hemenmi yoksa bir kaç ay geçtimi inşallah yüzlerimiz güler ne diyeyim

allah kucağınada almayı nasip etsin rabbim bizlerede tatmayı nasip eder inşallah yüce yaradanım bizede mucizelerini yollar inşallah arkadaşım inşallah anne olma duygusunu bende tadarım

Esasında ilaç falan hikaye. Dengeli beslenme çok önemli. Besinlerle alabiliyorsan ne mutlu.
Örneğin doktor folikasiti kesti benden hamile kalınca; yerine vitamin verdi. "Folik asitin gayet güzel belki vitamin desteği yapabiliriz" dedi. Sen eşinle eğlenmene bak; çocuk fikrini at kafandan. Bak gör kendiliğinden gelecek bebeğin.

Sende çok uğraşmışsın be arkadaşım İnşallah bu tedavinde pozitifi görürsün; ama görmesen bile hakikaten benim gibi herşeyi kafandan atıp yeni bir hayata başla. Git bir fitness salonuna yazıl deli gibi spor yap. Spor yaparken aman düşer aman olacağı varsa da olmaz gider... deme. Öyle olsa benim olmazdı. Bildiğin ağırlık vs çalışıyordum ya kardiyonun dışında.
Kan pıhtılaşma sonucun ne çıktı peki? Hangi mutasyon sıkıntılı?

yardımmmmmmmmmm 8,gunum kan testi yaptım 3 çıktı ne şimdi bu varmı yok mu yorum beklıyorum

Canım iki günde bir iki katı artar BHcg biliyorsun. 14. günü bekleme dönemin biraz sancılı geçecek. Çok düşünmemeye çalış. Herşey olacağına varıyor biliyorsun. Çok düşük değerlerle 14. gün pozitifi gören sonrasında tedirgin bekleyişlerin ardından güzel artışlar görüp sevinen çok arkadaş okuduk burada. En önemlisi hakkınızda hayırlısı olsun.

Amin canım inşallah bizim gibi isteyen herkesin dilekleri tez zamanda gerçekleşir.ben de 29 mayısta histeroskopi oldum,rahime çizik atmış doktorum.aslında benim isteğim tatil bitimi eylül ekim gibiydi ama dr hemen bu ay yapalım dedi.sebebini açıklamadı.ilaç listesi verdi.diğerlerinden farklı olarak antibiyotik yüklemesi yapacak,ilaçlara başlamak için adet olmamı bekliyoruz.hakkımızda hayırlısı..

allah kucağınada almayı nasip etsin rabbim bizlerede tatmayı nasip eder inşallah yüce yaradanım bizede mucizelerini yollar inşallah arkadaşım inşallah anne olma duygusunu bende tadarım

Amin canım inşallah!Allah hepimiz için hakkımızda hayırlısını versin. Sende çok çekmişsin okudum bir önceki mesajını
Ben de diken üzerindeyim. Sanki yok oldu içimden gibi geliyor bazen. Kalp atımını duyana kadar da geçmeyecek sanırım Hoş!Onu duyduktan sonra başka şeyleri merak ediyorsun diyorlar da yine de o benim için önemli bir kıssas yaaa...

iyi düşün iyi olsun bebeğin sana sıkı sıkı tutunsun inşallah o 9 ayı sağlıklı bir şekilde getirirsin yavrununuda sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bizlerede dua et

iyi düşün iyi olsun bebeğin sana sıkı sıkı tutunsun inşallah o 9 ayı sağlıklı bir şekilde getirirsin yavrununuda sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bizlerede dua et

Amiinnnnnn!!!
Etmez miyim hiççç! Sizi en iyi ben anlarım.
Histeroskopiyi sormuşsun; bildiğim kadarıyla histeroskopiden sonra hemen tedaviye başlıyorlar.
Bu kez gönlüne göre olur inşallah.

anladım canım bende sordum doktoruma yani ila histeroskopiden hemen sonra tüp bebek yapılacak diye birşey yok dedi ama tutma şansı biraz yüksektür yapılırsada dedi kararı bana bıraktı çünkü maddi açıdan zorlanıyırum martta 2 tüp bebegi yaptırdım 3 denememide nisan ayında hepsi üst üste geldi kısmet ne zammansa inşallah allahım o zamanı nasip etsin bana ne diyeyim sendende iyi haberlerini bekliyorum

Sende çok uğraşmışsın be arkadaşım İnşallah bu tedavinde pozitifi görürsün; ama görmesen bile hakikaten benim gibi herşeyi kafandan atıp yeni bir hayata başla. Git bir fitness salonuna yazıl deli gibi spor yap. Spor yaparken aman düşer aman olacağı varsa da olmaz gider... deme. Öyle olsa benim olmazdı. Bildiğin ağırlık vs çalışıyordum ya kardiyonun dışında.

Kan pıhtılaşma sonucun ne çıktı peki? Hangi mutasyon sıkıntılı?

Benim MTHFR C677t sonucum:Heterezigot-Taşıyıcı, APOE test sonucum E3/E4 çıktı.

arkadaslar benım mucızem bugun geldı allahıma sukurler olsun allahım tez zamanda olmayanada nasıp etsın

arkadaslar benım mucızem bugun geldı allahıma sukurler olsun allahım tez zamanda olmayanada nasıp etsın

Canımmm!Çok sevindim tebrik ederim. 8. gün 3'tü şimdi kaç çıktı BHcg değerin? :))
Hadi bakalım aramızda çok fark yok Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin.

esma_kavak, zbvural, gizems ve adını sayamadığım tüm arkadaşlar darısı başınıza inşallah.

Son düzenleme:

cnm gebeymissin senin adina cok cok sevindim tebrikler.. bebisinle Allaha emanet olun.. masallahh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…