Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba albumleri acik hale gerirdim bakabilirsiniz .
Çok teşekkurnederim ve maşallah gerçektennharika olmuş.doktorunuzun adini verdiniz mi ben mi kacirdim bilmiyorum vermedi iseniz özelden yazar misiniz?
Bir de his kaybi,yuzde oynamama gibinsorunlariniz var mi?

Çok teşekkurnederim ve maşallah gerçektennharika olmuş.doktorunuzun adini verdiniz mi ben mi kacirdim bilmiyorum vermedi iseniz özelden yazar misiniz?
Bir de his kaybi,yuzde oynamama gibinsorunlariniz var mi?
Tesekkur ederim evet doktorun adini ve surecimi bastan beri paylastim. Dr um Zekeriya Kul
His kaybi baslarda vardi iki ay boyunca oldu ve yavas yavas geri geldi

Tesekkur ederim evet doktorun adini ve surecimi bastan beri paylastim. Dr um Zekeriya Kul
His kaybi baslarda vardi iki ay boyunca oldu ve yavas yavas geri geldi
Gordum sonradan iletisime gectim dr beyle bakalim bi resim gonderdim,yaza istiyorum bende insallah

Merhaba Chanel81, yaz gerdirme serüveninizi heyecanla okudum, once sonra fotoğrafları görmemek mümkün mu? benim de yüzümün alt tarafı sorunlu ve ben de yaz gerdirmeyi arastirmaya başladım ve ben de yurtdisindayim

Merhaba Chanel81, yaz gerdirme serüveninizi heyecanla okudum, once sonra fotoğrafları görmemek mümkün mu? benim de yüzümün alt tarafı sorunlu ve ben de yaz gerdirmeyi arastirmaya başladım ve ben de yurtdisindayim
Merhaba tsk ederim albumlerim acik halde aslinda ismime tikalyin orda albumler yaziyodur
Size ozelden de cevap verdim liste yapin gorusun icinize sinen dontora olursunuz insallah.

Yeni gördüm cok gecmis olsun simdi nasil oldun?benimde Nisanda

Merhaba tsk ederim albumlerim acik halde aslinda ismime tikalyin orda albumler yaziyodur
Size ozelden de cevap verdim liste yapin gorusun icinize sinen dontora olursunuz insallah.
merhaba sonunda Zekeriya hoca ile bugün tekrar görüştüm detaylı tekrar baktıı ve komple alt yüz orya yüz şakak germe ve liplift ve bişektomi yapacağını söyledi günü dolmuş tabi ki iyice ameliyat için haziran ayını söyledi ama bende sizden dolayı bekledim siz şehir dışına çıkacağınız için ertelenmişti dedim mayıs ayına bir şekilde alacağız o zaman sizi dedi

Hayirli olsun guzel haberlerinizi bekliyoruz

merhaba sanırım ameliyatınızın üstünden yaklaşık bir sene geçmiş ,beni de fotoları görebileceğim yere ekler misiniz?

Merhaba Bayanlar 18.04 tarihinde Zekeriya beyde amaliyat icin tarih aldim,Doktor beyin rendavulari dolu oldugu icin18.04 tarih verdi bazi nedenlerden dolayi rica etsem 1 yada 2 hafta öncesi rendavusu olan benimle degisebilirmi hepinize tesekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…