Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben cok ince detaylara takintiliyim ameliyat oldugumu bilmeyen olsa fark etmez dogru ..
bu arada sac dokulmesi icin kadinlar icin bana minoxidil onerdi doktorum alip kullanacagim bakalim
Aman sorun yasamada detayci ol bisey deil. Tam bu doktora guvenebilirim derken bi sorun cikmaz umarim. Baska bildigim doktor da yok Turkiye de. Hepsinin bi cok kotu yorumlari var. Turkiye de doktor secmek cok zor. Acaba Londra daki secenekleridemi arastirsam. Belki bi konu acabilirim Londrada yuz gerdirme ameliyati yaptiran var mi diye ama hic cevap alicagimi sanmam.

Evet gercekten zor..
ben fransada da ameliyat olabilirdim ama bu estetik ameliyatlarini turkiyedeki kadar cok yapmiyorlar burda.. elleri aliskin degildir diye burda olmadim.
Londrada boyle buna benzer sayfa yokmu herkes surec yada dr paylastigi ?
Paylas belki cikar bir yerdzn biriler belki akrabalari ameliyat olmustur

Merhaba bende Zekeriya bey ile görüştüm ameliyat günü bekliyorum rica etsem bana sa öncesi sonrası resimlerinizi paylaşırmısınız teşekkürler

Merhaba ne zaman ameliyat olacaksınız ben de zekeriya beyde kısmetse temmuzda olacam ama çok korkuyorum lütfen siz benden daha önce olursanız yardımıcı olabilir misiniz.
merhaba olursam tabi ki haber veririm ama daha görüşemedim bile geçen çarşamba görüşmem vardı çokta kararlıydım ameliyat günü almaya mart-nisan ayı için asistanı sabah arayım Zekeriya hoca acil malatyaya gitmesi gerekti randevunuzu iptal ediyoruz dedi tekrarda gün vermedi şimdi görüşme için bile ocak ayını bekleyecem sanırım

Merhaba bende Zekeriya bey ile görüştüm ameliyat günü bekliyorum rica etsem bana sa öncesi sonrası resimlerinizi paylaşırmısınız teşekkürler
Çok güzel aktarmışsınız, aynısını bendede uyguladı, sizde tam bir sene geçmiş, memnunmusunuz?

canım bana resim yollarmısın

kızlar Zekeriya Hoca hala dönüş yapmadı ve bu beni biraz gerdi çünkü randevumu onlar iptal etmişti sizi erken araya alacağız demişleri oysaki bu arada başka doktorlarla da görüştüm whatsapp üzerinden bir tanesi Oytun İdil bir tanesi de Tahsin görgülü bu doktorlarla görüşen ya da işlem yaptıan varmıdır aranızda

Merhaba sürecinizi dikkatle takip ettim. Paylaşımlarınız açıklayıcı ve özellikle benim gibi uzun bir süredir arayış için de olan kullanıcılar için faydalı, elinize sağlık. 28 yaşındayım ama yüz bölgem yaklaşık 2 senedir diçliğini ve elastikiyetini kaybetti. Doktorlar tarafından Fransız askısı veya orta yüz germe ameliyatı öneriliyor. Kalıcı olması açısından orta yüz germeyi mantıklı bulmakla birlikte yaşım genç olduğu için doğallıktan fazla uzaklaşacağım bir görüntü oluşmasından çok korkuyorum. Güvendiğim bir doktor ( Dr.Ömer Sağır) orta yüz germenin benim için uygun olduğunu söyledi. Hatta yörük gözü dediğimiz etli ve düşük bir göz yapım olduğu için Endochor ile kaş kaldırma da önerdi. Nasıl bir yol izlemem gerektiğini araştırırken rastladım yazılarınıza. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Bu arada erken yaşta benimle aynı sorunu yaşayan ve operasyon geçirmiş arkadaşlar varsa yazabilirler

Merhaba , paylasimlarim size biraz olsun faydali olduysa ne mutlu bana
Evet yasiniz baya genc ama artik endoscopik yuz germeler genc yasta da yapiliyor hem badem goz isteyen cok oldugu icin hemde kaslari yukari almak icin baya sık yapilmaya basladi.. o istekleri yaparken tabiki baska sorunlar da cozulebiliyor .
Fransiz askisi kalici olmadigini duydum cok kez . Keske bir kac sene idare etse . Ama benim yasim 40 bana yetmezdi fransiz askisi deri fazlaligi gitmedi ondan kesili bir yontem sectim.
Kardesim de sizin gibi genc ve oda beni gordukce imreniyor bizim dogustan goz kapaklarimi hem sis hem dusuk
Benim sansim var ona gore kas ve goz mesafzm genis ama onun baya kisa.
Benim istedigim zaten kendim kalmakti herkese benzememek ve oyle oldu baya dogal oldu kimse anlamiyor sadece gozlerimi badem yaptirdim diyorum
Hangi konuda yardimci olmami istersiniz?

fotoğraflarınızı görünce memnuniyetinizin ne kadar haklı olduğunu anladım. Ne ifadeniz donuklaşmış ne de yüzünüz genişlemiş. Bayıldım fresh görüntünüze. Mutlulukla kullanın inşallah. Bende kardeşiniz gibi düşük göz kağağına sahibim. Göz kapaklarım bir tık etli de. Dr Ömer bey fotoğrafımı göndermemin üzerine orta yüz germe beraberinde üst göz kapağı estetiği endochor ile kaş kaldırma ve yüze yağ enjeksiyonu önerdi ve totalde 80 bin gibi bir rakam çıkardı. İşlemleri çok başarılı ancak 28 yaşındayım.. Gerek var mı bu kadar komplike işlemlere açıkcası emin değilim. Belki orta yüz germe ile beraber bir takım işlemleri yaptırmak gerekiyordur bu konuda siz nasıl bir yol izlediniz bunu çok merak ediyorum
İyileşme süreciniz ne kadar sürdü, sosyal hayatınıza dönmeniz vs. Çalıştığım için ve Mersin de yaşadığım için seyehatimi ve ameliyat iznimi planlamam açısından çok faydalı olacak paylaşımınız

Cok Tesekkur ederim begenminize sevindim
Yani gerek varmi yokmu bilemiyorum sizi gormedigim icin
Ben yaşa takilmam.
Mesela ben makyaj yapsam bile o yorgun ifadem gitmiyordu yandan onden fiktresiz resim cekmiyordum hic
Artik hic makyaj yapmiyorum desem yeridir ve filtre kullanmadan resim cekebiliyorum.

Sizin rahatsiz eden nedir mesela yuzunuzde gozlerden haric ? Yani belki sadece sakak germe yetebilir simdilik size .
Bana ozelden resim gonderseniz bende fikrimi verebilirim isterseniz
Neden yag injeksiyonj onerdi dr ?
Bu arada sizin dr un sayfasina baktim yuz ameliyatlari hic yok , nerde gorebildiniz sonuclarini,?
Ucreti de baya yuksek bana gore
Ben 20 gun sonra gidip calistim maske olunca pek belli olmuyodu.
Ama gorumcemlere hemen gozukmedim onlarin gozunden bisey kacmaz diye iki ay sonra gorduler beni ve sende bisey var ama cozemedim dediler ben herkesden gizli yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…