Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sagol canim sence cok yardimci oldun herkese ozelden olsun sayfalarda olsun umarim verdigimiz bilgiler yeterli olur
Tabiki arada sirada yazarim surecimi olumlu olumsuz ne varsa aciklarim
Artik gelecekte ameliyat olanlarin yazilarini bekliyoruz mutlaka.
Tsk ederim tekrar guzel dileklerin icin

Sevgili Chanel ; geçmiş olsun. Buradaki çabanı gördüm gördük. Kimse inkar edemez..Ailenden çocuklarından zaman ayırıp tüm soruları yanıtladın. Bunu senin kadar yapana tanık olmadım Beylem hariç. Ben ikinizden de çoook yardım gördüm. Gönlü güzel kızlar( Hakkını helal et bizlere. Elinden geleni yaptın...
Yaradan seni nazarlardan saklasın . Pek güzelsin yahuu (
Sırada ben varım inşallah. Sevgili danışmanım güzelliklerle yaşa.. (

Canim cok gecmis olsun. Ben 2 yildir uye olmama ragmen ilk kez bu konuya dahil olup yorum yaptim. Tum samimiyetinle konuyu acip her ne kadar fazla yardim alamasanda gidip ameliyatini olup ayni istikrarla tum surecini detayli olarak anlattin. Vaktini harciyip tektek herkese cevap vermeni hayretle izledim. Umarim diger uyelerede bu davranisin ornek olur. Bende ameliyatimdan sonra tum sureci ayrintisiyla paylasicam. Dilerim hersey kalbin kadar guzel, gonlunce olur.

Chanel’cim göz kapaklarına da girilmiş miydi senin? Hic iz görünmüyor maşallah özellikle göz altında hic mi kalmadı göz üstü daha cabuk kayboluyor sanırım ama altı hic izli degil maşallah.

Cok tsk ederim sevigili mada cigim Senin o bakan gozlerin guzel
Hakkim varsa helal olsun herkese. Yine burdayim kolay kolay kopamam

Cok tsk ederim canim umarim seninde icine sinen bir doktora ameliatini olursun insallah sonucun da cok cok guzel olur guzel yurekli kadin
Yine her zaman yardimci olurum surecimi iyi kotu yazmaya devam

Chanel’cim göz kapaklarına da girilmiş miydi senin? Hic iz görünmüyor maşallah özellikle göz altında hic mi kalmadı göz üstü daha cabuk kayboluyor sanırım ama altı hic izli degil maşallah.
Evet canim goz altimdan kesi yapildi ama ordan endoscopik ile girilmedi ve gercekten o iz yok gibi hic bi zaman goremedim orda iz. Sanirim ordaki derimiz cok cok ince oldugu icin gorunmez oluyor

Evet canim goz altimdan kesi yapildi ama ordan endoscopik ile girilmedi ve gercekten o iz yok gibi hic bi zaman goremedim orda iz. Sanirim ordaki derimiz cok cok ince oldugu icin gorunmez oluyor
Beylem de sağolsun gönderdi ikinizin ameliyatı da cok temiz ve başarılı. İnanın ikiniz adına da cok mutluyum. Darısı herkesin başına olsun. Ben de ilk fırsatta bir görüşme düşünüyorum sizlerden güc alıyoruz, kurtulmak istiyorum artık bu göz kapaklarından ve düşük kaş uclarından her gecen gün daha gözüme batmaya başladı.

Tsk ederim canim darisi sana icine sinen bir doktor bulup bir an once olursun insallah

Dilerim her şey gönlünüze göre olmuştur. Rica etsem ameliyat sonrası fotoğraflarınızı ben de görebilir miyim ?

Bu arkadaşın uyarısını yabana atmayın, bazı yerler ticarethaneye dönebiliyor. Aşırı populer ve yoğun olan yerlerde Ameliyatları bizzat kendilerinin yaptığından emin olmak gerek..! Gerçekten ameliyat olan samimi arkadaşların yardımları bu yüzden çok değerli.. O arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Bu arada gereksiz ve tekrar sorularla sabırlarını da fazla zorlamamak lazım galiba :)

Haftaya Ozan Hocayla randevum vardı, mesajınızı okuyunca tereddüte düştüm. 2 hafta sonunda biraz olsun fikir vermeli miydi bilemiyorum İnşallah şişlikler sizi yanıltıyordur ve inşallah 1-2 ay sonra evinizden mutlulukla poz verirsiniz. Görüşme sonrası da bilgilendirir misiniz lütfen? Doktor seçimi süreci ve kararsızlık insanı tüketiyor.

Umarim sisliklikler inince mutlu olursunuz belkide sizin bunyeniz cilt yapinizdan dolayidir her kisi farkli iyilesir tabi doktorumuz ayni degil ama ben 3 hafta icinde rahat insan icine cikiyordum ve tam bir ay sonra yuzumu cok begenmeye basladim.
Birseyler olmadi gibi diyosunuz ne olmadi mesela resim gormedigim icin yorum yapmam zor oluyo

Maral hanım ; Size hal hatır ediyorum önemsemediniz varlığımı. Canınız sağ olsun.
Nasıl hissediyorsunuz diye sormuştum.
Neyse okudum yazdığınızı. Bugün itibari ile kaçıncı gününüz.
Erken değil mi henüz . 2 günde bile anlaşılmayacağını yazmışlardı olanlar ve ben net sormuştum bu günleri ve süreyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…