Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
C ChAneL81 B beylem güzeller kaça amelyat oldunuz onu hiç yazmamşsınız ,

resimler 10 numara chanel , bende çok istiyorum benım tek sıkıntım boyunda elastiket kaybı çok fazla ,

bende hayatı akbaş ı takip ediyorum zekeriya bey hiç resim paylaşmıyor öncesi sonrası ama buradaki yorumlardan iyi bir dr oldugunu anlıyorum sadece , ozan beyi tesadüf takip ediyordum burada adını duyunca mutluda oldum açıkçası ,

yaşım 47, eşime enınde sonunda olacam diyorum şuan hiç ihtiyacın yok diyor ama ben kulağına koyayımda ileride nereden çıktı bu demesin

ben aslinda fiyati yazmistim cok yerde
Pandemiden dolayi cok sakindi ameliyat oldugum tarih ondan ben 37 bin odemistim simdi arkadasim sordu 45 bin fiyat vermisler yani baya yukseldigini biliyorum. Zaten ameliyat tarihi almak da cok zorlasti baya ileri tarih veriyor isteyen cok cunki yazdan once olsun bitsin diyen cok galiba.
Benim yasim 40 bencede fazla beklemeyin keske oncebyapsaydim diyeceksiniz sonra
Evet zekeriya hoca zaman bulamiyor sanirim paylasmaya o kadar yogun.. ve onem vermiyor sanirim sosyal medya platformlarina.
Acikcasi sahsen ben cok resimli sayfalardan uzak duruyorum bana guven vermiyor

Ben de geçen sene ön görüşmeye gittiğimde nisan ayında fiyat almıştım. Şakak ve orta yüz için 20 bin ödedim. Doktorun yapacağı işleme göre değişiyor fiyat. Her sene bu aylarda belli bi miktar zamlanıyor ücretlendirme muhtemelen.

Ben de 40 yaşındayım ancak daha önce olmadığıma pişmanım. Keşke daha önce olsaydım .

Ahahaa
senin ki çoook çoook güzel olsun inşallah

Ahahaa
senin ki çoook çoook güzel olsun inşallah
Beylem rica etsem ben de sonuçlarınızı görebilirmiyim aynı ameliyatı olucam Zekeriya beye.. Chanel i gördüm gercekten Cok güzel olmuş

Ameliyat tarihiniz belli mi yani muayene oldunuz mu yoksa düşüncenizi isteğinizi mi ifade ettiniz .
Ben ön görüşme yaptım kendisiyle tarih kendi müsaitlik durumumdan dolayı biraz ileri tarih aldım.. Hem arkadasların sonuclarını inceleme açısındandan da bir nebze faydalı olur belki

Evet Zekeriya beyi düşünüyorum.. Benim sakak germe.. sakak gerilirken dusme yasanmasın diye orta yüzü de germek durumunda kalıyorlar sanırım.. Yani kulak önünde VS bir kesi olmayacak

Hepinizin paylaşımlarını okuyorum. Gercekten ışık tutuyorsunuz. Çok yorum yapamasam da kendi adıma teşekkürler ederim. Hayati akbaş hakkında şikayet var com. bi bakın derim. Amacım kimseyi karalamak değil ama. Aklınızda olsun. Sevgili beylem foto bana da gönderirsen çok mutlu olurum. Chanel hanımın 20. Yaşında kızı varmış. Allah bağışlasın ama şoklardayım. Maşşallah.

Kizlar ben bugun resimlerimi gizlemeye aldim album ayarini butun uyelere acmak zorunda kalmistim malesef eskisi gibi ayarlanmiyor
Tek tek kisileri eklemek zor isimileri aklinda tutup tek tekkk eklemek nedir ya
Artik ozelden atarim yeni resim cekince.
Hem bu gece cok fena hastandim sanirim deydi.
Haftaya ise basliyorum cevap vermem daha uzun surebilirim
Burda hepsiniz anlattim zaten sorularinizin butun cevaplari vardir mutlaka
Resimleride gormeyi verin goren yazmis yorumunu herkesin gormesine gerek yok
Her yuz farkli yapida her kemik her cilt kalitesi yapisi hepimiz ayni olamayiz zaten .
Bu arada sunu da ekleyim 20 yasinda ki gibi bir yuz beklentiniz olmasin ciltteki kolajen asitler vs nerdeyse gencliktekine gore yari yariya azaldi
Buda aklinizda olsun oyle asiri bekletiye girmemek en dogrusu.

Isik tutuyorsak faydali oluyosa ne mutlu bana ve diger arkadaslara.. en azindan bosa yazmiyoruz..
Canim her doktorun sikayeti vardir tabiki bugun hayati akbasin yarin baskasinin benim doktorun bile olur yani bu doktorlar melek degilki insan sonucta onlarinda hatasi yok mu vardir elbet onemli olan yaptiklari hatanin arkasinda durmalari..
yani bugun sikayetsiz bir doktor bulmak samanda igne bulmak gibidir cok zor.
Ve sunu da ekleyim cogunda kotu yorum goremiyosun cunki aninda avukatlari seni arayip yazini sildiriyor..
benim basima geldi bu bi kere.
Simdi gelde bul bazilarin sikayetlerini

Chanel çok geçmiş olsun.
Sen zaten şeffaf bi şekilde açık açık kendi sürecini adım adım yazdın. Gerçekten araştırmak isteyen yazdıklarını arar bulur. Tek tek üyeleri eklemen konusunda da özverine, tanımadığın insanlara bu denli vakit ayırıp yardımcı olmana ve o güzel kalbine de hayran kalmıştımburadan da açık açık yazayım dedim. Herkes chanele bi maşallah desin. Çok geçmişler olsun canım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…