Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Chanel çok geçmiş olsun.
Sen zaten şeffaf bi şekilde açık açık kendi sürecini adım adım yazdın. Gerçekten araştırmak isteyen yazdıklarını arar bulur. Tek tek üyeleri eklemen konusunda da özverine, tanımadığın insanlara bu denli vakit ayırıp yardımcı olmana ve o güzel kalbine de hayran kalmıştım😍buradan da açık açık yazayım dedim. Herkes chanele bi maşallah desin. Çok geçmişler olsun canım🧿🧿🙏🙏
Sagol canim sence cok yardimci oldun herkese ozelden olsun sayfalarda olsun umarim verdigimiz bilgiler yeterli olur 🙏🏻
Tabiki arada sirada yazarim surecimi olumlu olumsuz ne varsa aciklarim🥰
Artik gelecekte ameliyat olanlarin yazilarini bekliyoruz mutlaka.
Tsk ederim tekrar guzel dileklerin icin 😘

Sevgili Chanel ; geçmiş olsun. Buradaki çabanı gördüm gördük. Kimse inkar edemez..Ailenden çocuklarından zaman ayırıp tüm soruları yanıtladın. Bunu senin kadar yapana tanık olmadım Beylem hariç. Ben ikinizden de çoook yardım gördüm. Gönlü güzel kızlar(:-) Hakkını helal et bizlere. Elinden geleni yaptın...
Yaradan seni nazarlardan saklasın . Pek güzelsin yahuu (:-)
Sırada ben varım inşallah. Sevgili danışmanım güzelliklerle yaşa.. (:-)

Sagol canim sence cok yardimci oldun herkese ozelden olsun sayfalarda olsun umarim verdigimiz bilgiler yeterli olur 🙏🏻
Tabiki arada sirada yazarim surecimi olumlu olumsuz ne varsa aciklarim🥰
Artik gelecekte ameliyat olanlarin yazilarini bekliyoruz mutlaka.
Tsk ederim tekrar guzel dileklerin icin 😘
Canim cok gecmis olsun. Ben 2 yildir uye olmama ragmen ilk kez bu konuya dahil olup yorum yaptim. Tum samimiyetinle konuyu acip her ne kadar fazla yardim alamasanda gidip ameliyatini olup ayni istikrarla tum surecini detayli olarak anlattin. Vaktini harciyip tektek herkese cevap vermeni hayretle izledim. Umarim diger uyelerede bu davranisin ornek olur. Bende ameliyatimdan sonra tum sureci ayrintisiyla paylasicam. Dilerim hersey kalbin kadar guzel, gonlunce olur.

Evet derin yuz germe yani teknik olarak orta yuz ve sakak icin endoscopik olarak yapildi ust ve alt goz kapaklarimin fazlaliklari alindi. Alt yuz germe kulak onj ve arkasi kesi ile girildi derin yuz germe yapildi ayni yerden de bisektomi de yapildi cene altimda ufak bir kesi var ordan da gidi sarkmami duzeltti hoca
Kendimk cok iyi hissediyorum sadece daha yeni yeni sag soluma yatabiliyorum ondan oncesi agri yapiyodu biraz ..
Chanel’cim göz kapaklarına da girilmiş miydi senin? Hic iz görünmüyor maşallah özellikle göz altında hic mi kalmadı göz üstü daha cabuk kayboluyor sanırım ama altı hic izli degil maşallah.

Sevgili Chanel ; geçmiş olsun. Buradaki çabanı gördüm gördük. Kimse inkar edemez..Ailenden çocuklarından zaman ayırıp tüm soruları yanıtladın. Bunu senin kadar yapana tanık olmadım Beylem hariç. Ben ikinizden de çoook yardım gördüm. Gönlü güzel kızlar:-)-) Hakkını helal et bizlere. Elinden geleni yaptın...
Yaradan seni nazarlardan saklasın . Pek güzelsin yahuu :-)-)
Sırada ben varım inşallah. Sevgili danışmanım güzelliklerle yaşa.. :-)-)
Cok tsk ederim sevigili mada cigim ❤️ Senin o bakan gozlerin guzel🥰
Hakkim varsa helal olsun herkese. Yine burdayim kolay kolay kopamam

Canim cok gecmis olsun. Ben 2 yildir uye olmama ragmen ilk kez bu konuya dahil olup yorum yaptim. Tum samimiyetinle konuyu acip her ne kadar fazla yardim alamasanda gidip ameliyatini olup ayni istikrarla tum surecini detayli olarak anlattin. Vaktini harciyip tektek herkese cevap vermeni hayretle izledim. Umarim diger uyelerede bu davranisin ornek olur. Bende ameliyatimdan sonra tum sureci ayrintisiyla paylasicam. Dilerim hersey kalbin kadar guzel, gonlunce olur.
Cok tsk ederim canim umarim seninde icine sinen bir doktora ameliatini olursun🥰 insallah sonucun da cok cok guzel olur guzel yurekli kadin ❤️
Yine her zaman yardimci olurum surecimi iyi kotu yazmaya devam 🙏🏻

Chanel’cim göz kapaklarına da girilmiş miydi senin? Hic iz görünmüyor maşallah özellikle göz altında hic mi kalmadı göz üstü daha cabuk kayboluyor sanırım ama altı hic izli degil maşallah.
Evet canim goz altimdan kesi yapildi ama ordan endoscopik ile girilmedi ve gercekten o iz yok gibi hic bi zaman goremedim orda iz. Sanirim ordaki derimiz cok cok ince oldugu icin gorunmez oluyor🧿

Evet canim goz altimdan kesi yapildi ama ordan endoscopik ile girilmedi ve gercekten o iz yok gibi hic bi zaman goremedim orda iz. Sanirim ordaki derimiz cok cok ince oldugu icin gorunmez oluyor🧿
Beylem de sağolsun gönderdi ikinizin ameliyatı da cok temiz ve başarılı. İnanın ikiniz adına da cok mutluyum. Darısı herkesin başına olsun. Ben de ilk fırsatta bir görüşme düşünüyorum sizlerden güc alıyoruz, kurtulmak istiyorum artık bu göz kapaklarından ve düşük kaş uclarından her gecen gün daha gözüme batmaya başladı.

Beylem de sağolsun gönderdi ikinizin ameliyatı da cok temiz ve başarılı. İnanın ikiniz adına da cok mutluyum. Darısı herkesin başına olsun. Ben de ilk fırsatta bir görüşme düşünüyorum sizlerden güc alıyoruz, kurtulmak istiyorum artık bu göz kapaklarından ve düşük kaş uclarından her gecen gün daha gözüme batmaya başladı.
Tsk ederim canim darisi sana icine sinen bir doktor bulup bir an once olursun insallah 🙏🏻🥰

Aynen oyle hem ust tarafi endoscopik yontemle yapti hem alt tarafi derin plan ile yapti dogru anlamisiniz.
Ust taraf sakak germe orta yuz germe yapildi ayni anda gozlerimi badem goz yapti
Su an nazobial cizgim yok denecek kadar az tabiki odemler gecince ayni kalacakmi bilmiyorum.. elmacik lar da yukari asildi onlarda yorgun goruntu veriyor.. ve hacim kaybi oluyor yasla o duzeliyor..

Alt derin yuz germemdede yuz ovali buldog yanagi cene ve boyun baslangic yeri gerildi benim oldu bitti jawlin cene konturum fazla belirgin degildi yasla iyice kayboldu yandan dumduz bir goruntu vardi yuzum boynumla birlesik gibiydi

Goz kapaklari da ayni anda yapildi ama doktorum ona extra ucret almamisti..
Dilerim her şey gönlünüze göre olmuştur. Rica etsem ameliyat sonrası fotoğraflarınızı ben de görebilir miyim ?

Hepinizin paylaşımlarını okuyorum. Gercekten ışık tutuyorsunuz. Çok yorum yapamasam da kendi adıma teşekkürler ederim. Hayati akbaş hakkında şikayet var com. bi bakın derim. Amacım kimseyi karalamak değil ama. Aklınızda olsun. Sevgili beylem foto bana da gönderirsen çok mutlu olurum. Chanel hanımın 20. Yaşında kızı varmış. Allah bağışlasın ama şoklardayım. Maşşallah.

Hepinizin paylaşımlarını okuyorum. Gercekten ışık tutuyorsunuz. Çok yorum yapamasam da kendi adıma teşekkürler ederim. Hayati akbaş hakkında şikayet var com. bi bakın derim. Amacım kimseyi karalamak değil ama. Aklınızda olsun. Sevgili beylem foto bana da gönderirsen çok mutlu olurum. Chanel hanımın 20. Yaşında kızı varmış. Allah bağışlasın ama şoklardayım. Maşşallah.
Bu arkadaşın uyarısını yabana atmayın, bazı yerler ticarethaneye dönebiliyor. Aşırı populer ve yoğun olan yerlerde Ameliyatları bizzat kendilerinin yaptığından emin olmak gerek..! Gerçekten ameliyat olan samimi arkadaşların yardımları bu yüzden çok değerli.. O arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Bu arada gereksiz ve tekrar sorularla sabırlarını da fazla zorlamamak lazım galiba :)

Merhaba halen buralardayim ama yuzumdeki sislikler oturmadi. Birseyler olmadi gibi bu yuzle insan icine cikamam. Goz kapaklarimda bir tuhaflik var bilemiyorum. Icime sinmedi acikcasi. Bugun gorusmem var doktorla, son gorusmem sonrasinda donuyorum tekrar yurt disina
Haftaya Ozan Hocayla randevum vardı, mesajınızı okuyunca tereddüte düştüm. 2 hafta sonunda biraz olsun fikir vermeli miydi bilemiyorum İnşallah şişlikler sizi yanıltıyordur ve inşallah 1-2 ay sonra evinizden mutlulukla poz verirsiniz. Görüşme sonrası da bilgilendirir misiniz lütfen? Doktor seçimi süreci ve kararsızlık insanı tüketiyor.

Merhaba halen buralardayim ama yuzumdeki sislikler oturmadi. Birseyler olmadi gibi bu yuzle insan icine cikamam. Goz kapaklarimda bir tuhaflik var bilemiyorum. Icime sinmedi acikcasi. Bugun gorusmem var doktorla, son gorusmem sonrasinda donuyorum tekrar yurt disina
Umarim sisliklikler inince mutlu olursunuz belkide sizin bunyeniz cilt yapinizdan dolayidir her kisi farkli iyilesir tabi doktorumuz ayni degil ama ben 3 hafta icinde rahat insan icine cikiyordum ve tam bir ay sonra yuzumu cok begenmeye basladim.
Birseyler olmadi gibi diyosunuz ne olmadi mesela resim gormedigim icin yorum yapmam zor oluyo

Maral hanım ; Size hal hatır ediyorum önemsemediniz varlığımı. Canınız sağ olsun.
Nasıl hissediyorsunuz diye sormuştum.
Neyse okudum yazdığınızı. Bugün itibari ile kaçıncı gününüz.
Erken değil mi henüz . 2 günde bile anlaşılmayacağını yazmışlardı olanlar ve ben net sormuştum bu günleri ve süreyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X