Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maral hanım ; Ben daha önce bu sayfada toparlayarak uzunca yazdım size dönüş yapmadınız. Tabi şimdi yeni ameliyatlısınız . Sanırım 6. gün. Müsait olduğunuzda sayfaya gelirseniz çok seviniriz. Geçmiş olsun. Merak etmeyiniz herşey yoluna girer Yerli yerine oturur. Bakınız Cahanel arkadaş sabırla ne gğzel rehberlik ediyor değil mi. Şanslıyız . İyi ki böyle bilinçli bir rehberimiz oldu.

Slm 😍 yaziniz beni cok mutlu etti gercekten. Cok tsk ederim insallah sizin de sonucunuz benden bile guzel ve basarili olur.
Sans oldugunu sanmiyorum diger ameliyatlarimda sansim hic olmadi 😅 bu konuda sansim yok
Doktorumun cok guzel sonyclari var benden sonra olan kisiler @printemps- var @beylem var @kataro var hatta daha da var da malesef gelip burda fazla konusmuyorlar yada benim bile haberim yoktu ameliyat olduklarindan sonradan bana ozelden yaziyor’ar bir ay oldu ameliyat olali diye 😄
Aslinda onlar da gelip anlatsa yasadiklarini iyi olur🙏🏻
Bende baya beklemistim ameliyat olmak icin isimden dolayi gitmek gelmek zordu.

Yuzumde dolgu olarak sadece cenemde vardi oda cok az yillar gecmis uzerinden belkide erimisti.
Yani bana kalirsa cok fazla dolgu yapmayin cunki onu eritmek de mesele .. hem ugrastirir hemde o eritme ilaci dokularimiza da zararli aslinda.
Botox yapabilirsin anlina goz kenarina onlar bile fresh goruntu veriyor ve etkisi kendilingenden gidiyor..
eklemeye valistim sizi bilmiyorum basabildimmi ? Ekliyorum ama gozukmuyor nedense bende 🙄
Gercekleri yazdim sadece, cok daha fazlasini hak ediyosunuz. Guzel dileklerin icin ben de cok tesekkur ederim.
Bu ameliyatin en buyuk risklerinden biride ameliyat sonrasi olusabilicek simetri bozuklugu. Keske dediginiz gibi herkes deneyimlerini anlatsa da kimse magduru olmasa...
Yaklasik 10 gun once ilk defa botox yaptirdim. Evet, fresh bi goruntu verdi. Tavsiyeni dikkate aliyorum haklisiniz dolgu her ne kadar basit bir islem gibi gorunsede geri donulmez riskleri var. Londrada mini facelift yapan bi kac klinikle gorustum, Turkiye de tum yuz ameliyati olana kadar bi sure idare eder diye dusundum. Tabi burda boyle bi kadinlar forumu olmadigi icin doktorlar ne kadar guvenilir emin olamiyorum. Artik mecbur bekliycez onumuzdeki seneyi :)

Maral hanım ; Ben daha önce bu sayfada toparlayarak uzunca yazdım size dönüş yapmadınız. Tabi şimdi yeni ameliyatlısınız . Sanırım 6. gün. Müsait olduğunuzda sayfaya gelirseniz çok seviniriz. Geçmiş olsun. Merak etmeyiniz herşey yoluna girer Yerli yerine oturur. Bakınız Cahanel arkadaş sabırla ne gğzel rehberlik ediyor değil mi. Şanslıyız . İyi ki böyle bilinçli bir rehberimiz oldu.
Merhaba Ben gormedim yazdiginizi Bana. Evet Chanel hanima bende cok tsk ettim saolsun resimlerinide yolladi. Hayirlisiyla sali gununu bekliyorum tekrardan size yazacagim.

Maralım arkadaş geçmiş olsun.
Biraz bilgi de almak isteriz sizden.
Kime oldunuz
kaç saat sürdü
yapılan işlemler nedir ; derin yüz germe üst göz kağağı ve badem göz ile mi sınırlı.
ne kadar ödediniz
dr nnuza ya da merkeze nasıl karar verdiniz.
Bu sorular size büyük olasılık sorulacak ben topluca toparladım uygun olduğunuzda süreci anlatıp bu soruları yanıtlarsanız topluca bilgikendirmiş olursunuz.
Herşey güzel olur merak etmeyiniz. Cesaretinizi kutlarım.
Bakin simdi gordum mesajinizi. Doktorum ozan butik, internetten buldum ankarada olmasi benim icin bir avantajdi cunku yurt disindan geliyorum ve burda tanidiklarim var. olumlu yorumlar okuyunca ondan karar kildim. Derin plan yuz germe, goz kapagi ve badem goz oldum. 40 bin tl odedim. Doktorum samimi geldi bilemiyorum hastane ortamida cok Iyi ama suanki sonuctan hic bir sekilde memnun degilim. Uzaylilara benziyorum inanin aynaya bakmaya utaniyorum. 4-5 gun zaman veriyorum kendime. Lutfen ve lutfen deneyimi olan anlatsin. Yasim 38.

Maral hanım günaydın ; Önce sakin olunuz herşey yoluna girer. Moraliniz bozulmasın daha yeni. Şu an çok gergin hiç mi inmedi şişleriniz. Aynaya baktığınızda sizi memnun etmeyen nedir. Ödem ? fazla hissedilen gerginlik ? bunlar olabilecek beklenen şeyler.
Fakat siz şunu diyorsanız onu bu ameliyatı olanlar yardımcı olurlar katkıda bulunurlar ; Hiç değişiklik hissetmedim yzüm aynı vs gibi.
Karar vermenizde etkili olan neydi. Düşük göz kapakları sarkık yüz buldog yanaklar.... Neydi sizi rahatsız eden..
Çok gençsiniz derin yüz germe erken değil mi sizin için. Öncesini anlatırsanız daha iyi oturacak kafamda . Ozan bey Ankara da bilinen biri.
Siz önce bir panik yapmayınız lütfen değil mi. Biz burada hayatını kendini güzelleştirmeye çalışan kadınları mutsuz görmek istemiyoruz. Anlatın bize mutsuzluk sebebini el atarız üzülmeyin lütfen. Daha iyileşmediniz

Gercekleri yazdim sadece, cok daha fazlasini hak ediyosunuz. Guzel dileklerin icin ben de cok tesekkur ederim.
Bu ameliyatin en buyuk risklerinden biride ameliyat sonrasi olusabilicek simetri bozuklugu. Keske dediginiz gibi herkes deneyimlerini anlatsa da kimse magduru olmasa...
Yaklasik 10 gun once ilk defa botox yaptirdim. Evet, fresh bi goruntu verdi. Tavsiyeni dikkate aliyorum haklisiniz dolgu her ne kadar basit bir islem gibi gorunsede geri donulmez riskleri var. Londrada mini facelift yapan bi kac klinikle gorustum, Turkiye de tum yuz ameliyati olana kadar bi sure idare eder diye dusundum. Tabi burda boyle bi kadinlar forumu olmadigi icin doktorlar ne kadar guvenilir emin olamiyorum. Artik mecbur bekliycez onumuzdeki seneyi :)
🥰 keske yazsalar gercekten disardan okuyup okuyup ameliyat oluyorlar sonrada akillarina takilan bisey olunca gelip yaziyorlar 🙈 herkes reim paylasmak istemiyor ona saygi duyarim ama olumsuz yada olumlu yasadiklarini yazabilirler. Hangi doktor olursa olsun fark etmez yazin kizlar :-)
Dolgu yaptirinca iyi dusunmek gerek biri vardi burda dolgu yaptirmisti ismi bende kalsin goz altlarina anlina sanirim baska yer varmiydi bilmiyorum ama sonradan sorun olmus ve yuz orta yuz germe yapmak zorunda kalmis.
Mesela ben bir bucuk ay once dudak dolgusu yaptirmistim ama hic begenmedim esimde begenmedi ne bilim sanki butun yuzum degisti bi dudakla acayip yapay bir yuzum oldu dogallik gitmisti, gittim ustune para verdim kurtulmak icin ama sanirim tam olarak erimedi hafif kaliyor.
Fransada mini facelift yapiyorlar ameliyatsiz iple galiba dudaklarimi eriten doktor yapiyordu muane yerinde lokal anesteziyle yapiliyor ama kalici ipler yerlestoriyomus. O ipler sonradan yuz germe icin soeun cikararmi bilmiyorum.
Sonuclarini da gordum guzel bisey ama cok sarkik yuzlere onermem.

Son düzenleme:
Bakin simdi gordum mesajinizi. Doktorum ozan butik, internetten buldum ankarada olmasi benim icin bir avantajdi cunku yurt disindan geliyorum ve burda tanidiklarim var. olumlu yorumlar okuyunca ondan karar kildim. Derin plan yuz germe, goz kapagi ve badem goz oldum. 40 bin tl odedim. Doktorum samimi geldi bilemiyorum hastane ortamida cok Iyi ama suanki sonuctan hic bir sekilde memnun degilim. Uzaylilara benziyorum inanin aynaya bakmaya utaniyorum. 4-5 gun zaman veriyorum kendime. Lutfen ve lutfen deneyimi olan anlatsin. Yasim 38.
Maral hnm utanmayin nolur bende ayni durumdaydim aynaya bakip agliyordum nedne bunu kendime yaptim diye simdi bakinca iyiki yapmisim diyorum sizde o kotu gunleri unutacaksiniz umarim 🙏🏻
Ben kendimi uzdukce hersey sanki yavas ilerliyordu
Ilk gunlerde buz uygulandimi size ? Ben nerdeyse 4 gun surekli buzlu su yaptim pedi batirip batirip yuzumun ust bolumunde beklettim. Isindikca batirip yeniden yuzime uyguladim. Inanin hem rahatlatiyo hem siskinligi aliyordu. Tabi onu basta yapacaksiniz. Simdi fayda etmez
Ama bir krem var arnica gel diye onu suruyordum yara olmayan yerlere oda iyi geldi. Turkiyede varmi bilmiyorum
Anliyorum sizi bir an once yuzunuz normale donsun istiyosunuz bende oyle idim ne zaman gecek niye hala sis diye kendi kendimi yiyordum
Ama geciyor
Dusunsenize ayagimizi carpiyoruz mesela kac gun orasi sisip morariyo, ee yapilan islemler var cok normal.

Hatta buz uylumasini anlatmamisim galiba surecimde. Ameliyattan cikar cikmaz kendinize gelince hemen hemsireler yuzunuze buz uygulamasi yapiyor.
Surekli gelip pedi yeniden sogutup yuzunuze koyuyor hatta ben uyurken yine geldi yapti yuzume sinir olmustum bi uyutmadiniz diye🤣 sonra butun gece istemedim yapmayin uykumu boluyosunuz dedim sonra doktor sabah kizdi bana sisiyosun iste buz yaptirmadin dedi :-)
Yani cok onemli burun ameliyatindada yapiyorlar bunu. Ben bu sistigimi gorunce 4 gun yaptim bu uygulamayi oteldekileri delirttim her saat buz istedim, kovaya hep buz hem su ekledim asistan bana ped vermistim onlari batirip uyguladim surekli.
Ondan haric arnica gel yada hemoclar diye bir krem surdum yuzume arnica sislik icin hemoclar da morluk icindi cok faydali oldu bana
Umarim size de faydali olur

Burada niçin sadece mesaj yolu ile bilgi edimeye çalışıyorsunuz. Bu eleştirim kaçak oyunculara.
Bakınız Chanel ve Beylem arkadaş güzelce açıkça yazdılar süreçlerini. Fakat bazıları var ki premses modundalar. Bakınız bu arkadaşlar biliyorlar bu ameliyat öncesi stresi ve bunu yaşadıkları için büyük bir saygı ile insanlara bizlete yardımcı olmaya çalışıyorlar. Burada ameliyat olanlar bile gizleniyorlar. Özel mesaj yolu ile iletişim kuruyorlar. Sebep ?????
Ben şu an dr ve merkez için odakladım. Ameliyatı kesin ve net olacağım.
Bakınız enerji sömürücü olmayımız. Genele yazınız incileriniz dökülmez. Ben bile ameliyat olmamış halimle kafamda oturttuklarımı bana özelden yazanlara aktardım. Beyin fırtınası yapmalarını sağladım. Ameliyat olanlar varsa çevrelerinde tanıdıkları net ve direk ne sormaları gerektiğini yazdım kendimce. Küçük ya da büyük ufuklarını açmaya çalıştım.
Ne hakkınız var büyük bir çaba ile ailesinden çocuklarından zaman ayırma nezaketini gösteren Chanel arkadaş örneğin yardımsever kibarlıpını sömürmeye. Yazınız buraya belki sorduğunuz soru diğerinin aklına gelmeyecek.
Bu kasılma gizlenme nedir.
İlk kez Maral arkadaş Ozan Bitik e amelitat olduğunu yazan açık kimlik. Yanılıyor isem uyarınız. Ben ilk kez bu dr a ameliyat olanın sürecini takip etme şansı buldum.
Uyarılarımda haklı olduğumu düşünüyorum. Yok öyle özelden yazıp hanenize bilgi depolamak. Ben buradan öğreniyorum. Biliyorum ki bir çok insanın ihtiyacı var.
Ben ameliyat olduğumda buna dikkat etme inceliğini gösterene buradan bilgi vereceğim. İnanınız enerji sömürenlere tahammülüm yok. Chanel sen ne kadar iyi niyetlisin arkadaş.

Burada niçin sadece mesaj yolu ile bilgi edimeye çalışıyorsunuz. Bu eleştirim kaçak oyunculara.
Bakınız Chanel ve Beylem arkadaş güzelce açıkça yazdılar süreçlerini. Fakat bazıları var ki premses modundalar. Bakınız bu arkadaşlar biliyorlar bu ameliyat öncesi stresi ve bunu yaşadıkları için büyük bir saygı ile insanlara bizlete yardımcı olmaya çalışıyorlar. Burada ameliyat olanlar bile gizleniyorlar. Özel mesaj yolu ile iletişim kuruyorlar. Sebep ?????
Bakınız enerji sömürücü olmayımız. Genele yazınız incileriniz dökülmez. Ben bile ameliyat olmamış halimle kafamda oturttuklarımı bana özelden yazanlara aktardım. Beyin fırtınası yapmalarını sağladım. Ameliyat olanlar varsa çevrelerinde tanıdıkları net ve direk ne sormaları gerektiğini yazdım kendimce. Küçük ya da büyük ufuklarını açmaya çalıştım.
Ne hakkınız var büyük bir çaba ile ailesinden çocuklarından zaman ayırma nezaketini gösteren Chanel arkadaş örneğin yardımsever kibarlıpını sömürmeye. Yazınız buraya belki sorduğunuz soru diğerinin aklına gelmeyecek.
İlk kez Maral arkadaş Ozan Bitik e amelitat olduğunu yazan açık kimlik. Yanılıyor isem uyarınız. Ben ilk kez bu dr a ameliyat olanın sürecini takip etme şansı buldum.
Uyarılarımda haklı olduğumu düşünüyorum. Yok öyle özelden yazıp hanenize bilgi depolamak. Ben buradan öğreniyorum. Biliyorum ki bir çok insanın ihtiyacı var.
Ben ameliyat olduğumda buna dikkat etme inceliğini gösterene buradan bilgi vereceğim. İnanınız enerji sömürenlere tahammülüm yok. Chanel sen ne kadar iyi niyetlisin arkadaş

Evet keske herkes Doktorunun ismini Paylassa. Bende bu iyilesme surecinde herkesi bilgilendirecegim. Bugun 7inci gunum sislerim halen ayni, Odem cok var ama morluk cok az. Morluk zaten cok onemli degil ama yuzdeki gerginlik insani tedirgin ediyor. Bakalim hayirlisi.
Bende elimden geldigince yardimci olmaya calisirim yapmak isteyenlere.

Ben ameliyat olduğumda buna dikkat etme inceliğini gösterene buradan bilgi vereceğim. İnanınız enerji sömürenlere tahammülüm yok. Chanel sen ne kadar iyi niyetlisin arkadaş.
Cok dogru soyluyosun her cumlene katiliyorum bravo sana 👏
Benim dilim donmuyor turkcem kotu oldugu icin senin kadar nazik olamiyorum. Sen yerime herseyi guzel aciklamissin tsk ederim
Umarim yazini okuyup yazmalarina cesaret verir.

Evet keske herkes Doktorunun ismini Paylassa. Bende bu iyilesme surecinde herkesi bilgilendirecegim. Bugun 7inci gunum sislerim halen ayni, Odem cok var ama morluk cok az. Morluk zaten cok onemli degil ama yuzdeki gerginlik insani tedirgin ediyor. Bakalim hayirlisi.
Bende elimden geldigince yardimci olmaya calisirim yapmak isteyenlere.
Size de tsk ederim maralim hnm insanlarin bilgiye ihtiyaclari var tebrik ediyorum sizi bu faydali bilgileriniz icin👏
Gerginlik gececek evet yuzumuz sanki oatlayacak gibi bir his oluyor korkmayin ve cok fazla ayakta durmayin oda siskinlik veriyor

Maral hanım ; Harikasınız. Enerji sömürenlerin işi de rast gitmez zaten.
İnsan biraz düşünceli olur. Chanel arkadaşa bakınız herkese fotoğraf yollamaktan kadın mahvoldu sanırım. Eee hem fotoğraf istiyorsunuz hem kafanızdakileri araştırmada ne durumdasınız hangi birlgiler oturdu kafanızda niçin paylaşmıyorsunuz. Köleniz hizmetkarınız mı insanlar sizin.
Öyle kızgınım ki.
Ben ameliyat olunca insan seçeceğim. Fotoğraf isteyip sonuç ne yazsanıza. Ya da siz sürecinizi yazınca apartmanınızın önüne gelip pankart mı açacağız ne bu kompleks .

Maral hanım ;
Sizi ameliyata iten ne idi. Neden nelerden rahatsızdınız yüzünüzde. Çok gençsiniz siz. Çünkü bu öyle basit bir ameliyat değil. Ameliyata karar vermek ciddi bir süreç.
Bunları açıklarsanız çok sevinirim.

Kimi de dr araştırdım pek ünlü sonra son anda direkten döndüm meğer sonuçlar çok kötüymüş. Şimdi eleyerek buldum dr.
Ne şimdi bu. Bilgi aldığınız şahıs burada sürecini anlatan olumlu sonuç aldığı dr u yazmış mı yazmış olumsuz sonuç aldığını da dr ların adını vererek yazmış mı yazmış. Siz akıllısınız da Chanel aptal mı. Karın ameliyatından memnun değil herşeyi yazmış açıkça. Gelmişler buraya eğitim sayfası gibi bilgileri alıyorlar önerileri okuyorlar eeeee sonuç ????
Bencillik değil mi bu. Uşağınız mı bu iyi niyetli insanlar sizin. Paylaştırıyorsunuz ama tüm merak ettiklerinizi. Peki siz ?

Maral hanım ; Harikasınız. Enerji sömürenlerin işi de rast gitmez zaten.
İnsan biraz düşünceli olur. Chanel arkadaşa bakınız herkese fotoğraf yollamaktan kadın mahvoldu sanırım. Eee hem fotoğraf istiyorsunuz hem kafanızdakileri araştırmada ne durumdasınız hangi birlgiler oturdu kafanızda niçin paylaşmıyorsunuz. Köleniz hizmetkarınız mı insanlar sizin.
Öyle kızgınım ki.
Ben ameliyat olunca insan seçeceğim. Fotoğraf isteyip sonuç ne yazsanıza. Ya da siz sürecinizi yazınca apartmanınızın önüne gelip pankart mı açacağız ne bu kompleks .
Dogru tamam beni kimse zorlamiyor surecimi resimlerimi paylasmaya bu icimden geliyor karsikliksiz ama sadece sizinde dusuncelerinizi ne yapacaginizi nerde tereddut ettiginizi neden aklinizdaki doktoru sectiginizi ogrenmek istiyoruz birbirimize yalansiz dolansiz destek olmamiz lazimki kimse magdur olmasin

Maral hanım ;
Sizi ameliyata iten ne idi. Neden nelerden rahatsızdınız yüzünüzde. Çok gençsiniz siz. Çünkü bu öyle basit bir ameliyat değil. Ameliyata karar vermek ciddi bir süreç.
Bunları açıklarsanız çok seviniri

Neden Boyle bir karar verdim Suan inanin bende bilmiyorum. Goz kapaklarim genetik olarak dusuk, yapmayi uzun zamandir dusunuyordum ve yapmisken badem goz de yapayim dedim. Orta yuz germe dusundum yanaklarim cok belirgin diye, gelincede Doktor Derin plan yuz germe daha uygun diyince cok dusunmeden yaptirdim. Suan icin cok pismanim keske sadece gozlerle ilgili yaptirsaydim. Zamana biraktim ama cok uzuluyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X