Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilgilerimi karalarımı saklıyorum gibi bir izlenim mi bıraktım acaba ben..

Netleşsin evet oluyorum dediğim anda tabi ki elbettekarar sürecimi merak eden olursa anlatacağım.

Neden Boyle bir karar verdim Suan inanin bende bilmiyorum. Goz kapaklarim genetik olarak dusuk, yapmayi uzun zamandir dusunuyordum ve yapmisken badem goz de yapayim dedim. Orta yuz germe dusundum yanaklarim cok belirgin diye, gelincede Doktor Derin plan yuz germe daha uygun diyince cok dusunmeden yaptirdim. Suan icin cok pismanim keske sadece gozlerle ilgili yaptirsaydim. Zamana biraktim ama cok uzuluyorum.
Niçin üzülüyorsunuz. Buldog görüntü var mıydı sizde. Derin yüz germe için dr gerekçesini söylemiştir siz olmuşsunuz. Şu an içinize sinmeyen nedir.
Ödem sorun değil morluk da geçer. Sanki başa bişi mi mutsuz etti sizi.

Bilgilerimi karalarımı saklıyorum gibi bir izlenim mi bıraktım acaba ben..

Netleşsin evet oluyorum dediğim anda tabi ki elbettekarar sürecimi merak eden olursa anlatacağım.
Az onceki mesajim sana degildi yani genel olarak sana katildigimi ifade etmek istedim 😊
Aksine herseyi cok net bir sekilde acikliyosun ne guzel

Niçin üzülüyorsunuz. Buldog görüntü var mıydı sizde. Derin yüz germe için dr gerekçesini söylemiştir siz olmuşsunuz. Şu an içinize sinmeyen nedir.
Ödem sorun değil morluk da geçer. Sanki başa bişi mi mutsuz etti sizi.
Hayir baska birsey mutsuz etmedi sadece goruntumden hic memnun kalmadim. Dedigin gibi zamana biraktim 1-2 Haftaya dahada netlesir

Neden Boyle bir karar verdim Suan inanin bende bilmiyorum. Goz kapaklarim genetik olarak dusuk, yapmayi uzun zamandir dusunuyordum ve yapmisken badem goz de yapayim dedim. Orta yuz germe dusundum yanaklarim cok belirgin diye, gelincede Doktor Derin plan yuz germe daha uygun diyince cok dusunmeden yaptirdim. Suan icin cok pismanim keske sadece gozlerle ilgili yaptirsaydim. Zamana biraktim ama cok uzuluyorum.
Ben ozan beyle what app ile gorusmustum ve bana da derin tum yuz germe onermisti
Bana dedigi tam olarak suydu eger sadece orta yuz germe yaparsam yuzunuz genisler demisti..
bencede biraz bekleyin sabredin daha vok erken uzulmeyin

Maral hanım; İnanınız herşey güzel olacak. Tabi kolay değil bu stres yüz şiş morarmış vs. Bakınız okuyunuz fotoğraflarına bakınız Chanel arkadaşın aynı süreçler. Siz sakin olunuz. Haa canınızı sıkan mutsuz olduğunuz bir durum olursa da içinize atmayınız. Çünkü hem yol hem para hem risk bu süreç. Endişelenmekte çok haklısınız. Ama bekleyiniz bir kaç gün daha.
Chanel arkadaş daha iyi bilir Beylem arkadaş da . Sanırım 10 gün içinde yeni yüz kendini nasıl olduğunu belli eder değil mi. Yani bir fikir verir. Öyle mi doğru mu tahmin ettim acaba . En azında hatlarınız nasıl olmuş gençlik hissi veriyor mu bu belli olmaz mı.

Maral hanım; İnanınız herşey güzel olacak. Tabi kolay değil bu stres yüz şiş morarmış vs. Bakınız okuyunuz fotoğraflarına bakınız Chanel arkadaşın aynı süreçler. Siz sakin olunuz. Haa canınızı sıkan mutsuz olduğunuz bir durum olursa da içinize atmayınız. Çünkü hem yol hem para hem risk bu süreç. Endişelenmekte çok haklısınız. Ama bekleyiniz bir kaç gün daha.
Chanel arkadaş daha iyi bilir Beylem arkadaş da . Sanırım 10 gün içinde yeni yüz kendini nasıl olduğunu belli eder değil mi. Yani bir fikir verir. Öyle mi doğru mu tahmin ettim acaba . En azında hatlarınız nasıl olmuş gençlik hissi veriyor mu bu belli olmaz mı.
Ilk 20 gun fazla hosumuza gitmiyor bu goruntu tam bir ay gecince basliyor guzellesmeye 😍

Aslında bu ameliyatta ilk 15 gün aynaya bakmamayı başarabilsek keşke. İlk 3 üç gün nispeten iyi ama 3. Günden sonra şişmeye başlıyorsun. Gözümün biri balon gibi olmuştu mesela. 5. Gün ödemlerim zirve yaptı. Evde ikizlerim korkmuştu benden. O halde markete gittim kasadaki kız gözlüğümün kenarından görmüş olmalı ki şaşkın bi ifade vardı yüzünde😀

Aslında 3. Günden itibaren 15. Güne kadar yüzünüzü unutun aynaya bakmamaya çalışın. Gerçekten moral bozucu bi hal. Elimizi kolumuzu bi yere çarpsak iyileşmesi bile zaman alıyor. O yüzden biraz sabretmek gerekiyor.

15. Günümde insan kılığına dönmeye başlamıştım. Morluk ve o uzaylı hal gitmişti. Sosyal hayata daha rahat katılabiliyorsunuz. Maske ve gözlükle her yere gittim ben. Evde oturup hasta psikolojine girmedim. Kendini dinlemek sürekli aynaya bakmak iyi gelmiyor.

Bir de evde hastane eldivenlerine su koyup buzluya attım. Ödemlerimin zirve yaptığı dönemde buz kompleksi yaptım, rahatlattı. Velhasıl zor süreçler. Sabırlı olmak gerekiyor.

Beylem ve Chanel arkadaşlar ; Gençleştim diyorsunuz yani şu an?????????
Kaç yaş gençlik hissi geldi size. Bunu hisseden sizsiniz merak ettim.

Beylem ve Chanel arkadaşlar ; Gençleştim diyorsunuz yani şu an?????????
Kaç yaş gençlik hissi geldi size. Bunu hisseden sizsiniz merak ettim.
Ahahaaa
40 yaşında 3 çocuklu bi kadın olarak ruhum 20 yüzüm de 30 larda diyeyim😀

Gözlerimin ve kaşlarımın düşüklüğü yapısal bende mada. Yani o yorgun ifade hep varmış. Üst yüzüme bi dinginlik geldi.

Ahahaaa

Gözlerimin ve kaşlarımın düşüklüğü yapısal bende mada. Yani o yorgun ifade hep varmış. Üst yüzüme bi dinginlik geldi.
Bak işte gazı aldım şu an hayatta geri dönmem. 10 yıl geride hissetmek mi........Bunu hiç birşey veremez..

Ahahaaa

Oyy ruhunu yesinler senin o zaman biz bulusalim bir gun valla ayni kafandaniz🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X