Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırım çok yoğunlar. Bir yüz ameliyatı 4..5 saat insan bir tuhaf oluyor. Önerdikleri otelde hemşireler ziyaret ediyorlar mı ..Sanki öyle bir şey okudum gibi. Şimdi anladım oteli niçin muayenehaneye yakın önerdiklerini. Aslında mantıklı. Taburcu olduktan sonra da izlenmiş oluyorsunuz. Fakat hastane çok uzak oraya da. Karar verme aşamamda bu konaklama zorlar beni. İstanbul u hiç bilmiyorum. Sadece bir semti Kadıköy caddebostan ı biliyorum o kadar. O da 20 yıl olmuştur en son gördüğümde.
Oteller çok pahalı o nedenle hep Ankara düşünmüştüm. Evimde olurum bir aksilik olsa ulaşılabilir vs gibi . Bakalım ne olacak.
Evet vital fulya hotel hemsireler var o itelde zaten bir cok ameliyatli kisiler goreceksiniz🙈 en azindan moral bozuklugu olmuuo her cesit insan var burun ameliyati yapan yada sac ektiren 🤣
Yani bi cok kisi baska ulkeden geliyor tanimadigi bir ulkeye siz sadce sehir degistireceksiniz ☺️
Zatzn o yuzle huc ji yere cikip gezemezsiniz. Ben iki kere ciktim bir muane icin birde eve donmek icin.
Endise etmeyin

Kizlar ozel mesajlar cok yogun bazen..
herkese yetismek cok zor oluyor.
Oyle teker teker yazmam yerine sorularinizi buraya yazsaniz cok iyi olur en azindan herkes faydalanmis olur. Bende ayni soruya kirk kere cevap vermem
:-)
Ve benim bu actigim konuda hemen hemen hersey yaziyor ..
sevgiler

Kizlar ozel mesajlar cok yogun bazen..
herkese yetismek cok zor oluyor.
Oyle teker teker yazmam yerine sorularinizi buraya yazsaniz cok iyi olur en azindan herkes faydalanmis olur. Bende ayni soruya kirk kere cevap vermem
:-)
Ve benim bu actigim konuda hemen hemen hersey yaziyor ..
sevgiler
Hahh şöyleeee yok emek sömürmek.. Herkes çaba gösterenin emek harcayanın sürecini iyileşme sürecinde ağrıları var iken insanlara yol göstermek adına zaman ayıranın çabasına yardıseverliğine saygıdır bunun adı.

Kaçak premseslere prim yok. Burada herkes ne yaptırdığını açıkça yazan ve paylaşanlardan öğreniyorlar yolu yordamı araçtırmayı.

Hahh şöyleeee yok emek sömürmek.. Herkes çaba gösterenin emek harcayanın sürecini iyileşme sürecinde ağrıları var iken insanlara yol göstermek adına zaman ayıranın çabasına yardıseverliğine saygıdır bunun adı.
Gercekten oyle yuzum gozum sisken ben burda yardimci olmaya calisiyordum
Beni ekle diyorlar ekliyorum bi tesekkuru cok goruyorlar. Hakkim kaliyor ama🙄

Canım bir şey soracağım. Resimlerine baktım. Orada mayıs 2021 resimlerin var. O resimlerde gıdı boyun ve yüz güzel görünüyor. Ben anlamadım. Mayıs resimlerinde gıdı operasyonu var mı ? Sen hangi tarihte ameliyat oldun ?

Son düzenleme:
Yook ben biliyorum görüyorum çabanı insanların stresini karar vermede çektikleri zorluğu korkularını anlayabildiğin için yaptığını ki benim gibi bunu görenler vardır. Üzülme örneğin ben senin çook desteğini aldım. Rehbetlik yaptın bana. Binlerce kez teşekkürler. ❤Arzum arkadaş da kibarca döndü bana. Beylem arkadaş sağolsun yazıştı benimle o da çoook şeker üstelik minik bebişleri var bana yol gösterdi bilgikendirdi. İkinizin hakkını ödeyemem
Hakkınızı helal ediniz.

Canım bir şey soracağım. Resimlerine baktım. Orada mayıs 2021 resimlerin var. O resimlerde gıdı boyun ve yüz güzel görünüyor. Ben anlamadım. Mayıs resimlerinde gıdı operasyonu var mı ? Sen hangi tarihte ameliyat oldun ?
Ilk ameliyatta gidima sadece lipo yapilmisti ve asagi baktigim zaman gidim hala cikiyodu ama yandan yada baska acidan gozukmuyodu fazla dedigim gibi ben cok ince detaylari incelerim ve herseyi kusursuz istedigim icin gidimi gerip cene altina ufak biz kesi yaparak ordaki kaslari onardi
Zamanla o kaslar kendini birakabiliyormus ve ilk ameliatimda doktor kiyamadim oraya kesi atmaya demisti..

Yook ben biliyorum görüyorum çabanı insanların stresini karar vermede çektikleri zorluğu korkularını anlayabildiğin için yaptığını ki benim gibi bunu görenler vardır. Üzülme örneğin ben senin çook desteğini aldım. Rehbetlik yaptın bana. Binlerce kez teşekkürler. ❤Arzum arkadaş da kibarca döndü bana. Beylem arkadaş sağolsun yazıştı benimle o da çoook şeker üstelik minik bebişleri var bana yol gösterdi bilgikendirdi. İkinizin hakkını ödeyemem
Hakkınızı helal ediniz.
Helal olsun canim cok Tesekkur ederim
Birbirimze destek vermek ne guzel bisey.🥰❤️ Sende hakkini helal et

Amin canim darisi butun isteyenlere insallah herkesin sonucu cok guzel olsun daha da guzel olsun insallah ❤️❤️❤️❤️
Merhaba bende Derin plan yuz germe, ust goz kapagi ve badem goz oldum 5 gun once. Yuzum sanki cok kotu oldu cok morelim bozuk. Normalmi acaba? Yuzum sis burnum cekildi yuzum cok Gergin? Yapanlar lutfen yazsin Bana burdan.

Merhaba bende Derin plan yuz germe, ust goz kapagi ve badem goz oldum 5 gun once. Yuzum sanki cok kotu oldu cok morelim bozuk. Normalmi acaba? Yuzum sis burnum cekildi yuzum cok Gergin? Yapanlar lutfen yazsin Bana burdan.
Gecmis olsun
Henuz sonucun cokkkk erken en gergin donemdesin en sis durumda su an ama bundan sonra inecek o sislik
Kisiden kisiye bagli tabiki ama bol su ananas yesil cay ic
Ben ananas hapi kullaniyordum doktorunuza sorup icebilirseniz iyi olur.
Benimde burnum sismisti gerilmisti yanlara normal burnum la alakasi yoktu
Anlim bile sismisti resmen
Moralinizi bozmayin ben ilk gunler agliyordum anliyorum sizi
Agladikca sisiyodum 😅

C ChAneL81 canım bir şey merak ettim. Gıdı lipodan sonra , germe sadece çene altı kestikten mi yapıldı. Yoksa kulak arkasından mi boyun gerildi ? Çok gençsin boyun germe sana nasıl yapılır merak ettim.

Maralım arkadaş geçmiş olsun.
Biraz bilgi de almak isteriz sizden.
Kime oldunuz
kaç saat sürdü
yapılan işlemler nedir ; derin yüz germe üst göz kağağı ve badem göz ile mi sınırlı.
ne kadar ödediniz
dr nnuza ya da merkeze nasıl karar verdiniz.
Bu sorular size büyük olasılık sorulacak ben topluca toparladım uygun olduğunuzda süreci anlatıp bu soruları yanıtlarsanız topluca bilgikendirmiş olursunuz.
Herşey güzel olur merak etmeyiniz. Cesaretinizi kutlarım.

MÇene altı kesik yok.derin germede kulak arkası ve önü şeklinde kesik var kulağın arkasına ve ön kulak kıvrımına gizlenen dikiş var.

Chanel arkadaş bilgi verir buradan. o da olmasa öğrenemeyeceğiz. Bana Beylem arkadaş ve Chanel arkadaş rehberlik ettiler. Sağ olsunlar var olsunlar.

Sn Petite ; Sanırım araştırmadasınız. Yazılarınızdan anlıyorum. Sorununuz ne ve ne istiyorsunuz. Bilgilerimizi aktaralım sorunumuz ne paylaşalım ki beyin fırtınadı yapalım

Merhabalar chAneL81 Açtığınız başlığın altındaki tüm mesajları okudum. Yazılar çok faydalı, gerçekten elinize ve emeğinize sağlık. Ayrıca ameliyatınızın iyi geçmesine ve sonucu beğenmenize çok sevindim. Benim merak ettiğim alt yüz germede kulak önü ve kulak arkası dikişleriniz çok belli oluyor mu? İzler ne kadar sürede belirginliğini kaybediyor? Siz izleri kapatmak için özel bir şey yapıyor musunuz? Çok teşekkür ederim🙏

Merhaba,
Yasim 39 ama yuzumun ovali yavas yavas kayboluyor gibi .. mini derin yuz germe yaptirmak icin surekli doktor arastirmaktan yoruldum. Yurt disinda oldugum icin kolay olmuyor.
tam bi tane buldum diyorum bir yerden kotu yorum cikiyor karsima.
instagramda herseyin guzelini gosteriyorlar ve ordakiler zaten asiri pahali.
yani iyi olsun da pahali olmasi onemli deil sonucta yuz bu saklanmaz.
burdada surekli reklam yapan da cok neye inanacagimizi sasirdik resmen.
Olurda yazimi goren bu ameliyati geciren gercek kisiler varsa lutfen yorumlarinizi bekliyorum.
Geçmiş olsun memnun musunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X