Tüm sıkıntılara veda için Hz.yunusun duasındayız...

Ben bugunkü arkadaşa 100 okudum.. 100 eklermısın FallenAngel Bıraz rahatsızlanmısım halim yok elimde selpakla dolaşıp duruyorum..1000 okuyamadım bugun : ( İnşallah kısmet olursa herkese okuduktan sonra 1000 tane ayrıyeten toplu olarak okurum herkes için tüm liste için...

Ben mazeretli değilim ki

ben sana bugunden başlarım dua etmeye sen merak etme:)
Allah salih evlatlar nasip etsin sana
Amin cnm bnm cok tesekkur ederim cumlemize insaAllah nasip ya ins hayurlisiyla guzel haber alip paylasmayi nasip etsin rabbim bana rabbim hepimizin ne sikintisi varsa gidersin insaAllah :)

Kizlar ben de katilacam ama mazeretliyim.Burkacgunum var.
AMA alt sinir 50 olsun ys.Mazeretliykenki telafiler i cin hic degilse..
FallenAngel

Bu duayi cok seviyorum.icimden gelecek dua..
Nezaman basladi.2mayista mi

3 04.05.2016 @synulox 100
7 10.05.2016 @FallenAngel 100
11 16.05.2016 @_Nun_ 100
12 17.05.2016 @Yagmurun_kizi 100
13 18.05.2016 @cansu_tr 100
hanımlar adet oldum olacağım o yüzden okuyabildiğim kadar okudum dün 8 kişiye okumuştum
bugünde 5 kişiye okudum Rabbim herkesin gönlünden geçen duaları hayırlısıyla kabul eylesin hepinize iki cihan saadeti nasip etsin doğru yoldan duadan namazdan Kurandan zikirden ayırmasın inşallah

CANIM 100 tane çok değil çok kısa
ama sen 50 oku sıkıntı yok yeterki oku
Ya o ezberimde o duayla zaten moralimde gelisme kaydetmistim
100 OKURUM da mazeretleri telafi icin sikinti cikmasin diye demistim.
Birkac gune telafilerle birlikte baslarim .Cok ihtiyacim var.Benimkinin dugun fotosunu girdum .Bunalimlardan bunalim begeniyorum.
FallenAngel

Munevvergule de soylerim.Kesin okuyabilecekse baslar yada baslamaz.

hiç üzülme rabbim neylerse güzel eyler hakkında hayılrısı olsa sana nasip olurdu

Allah razı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…