✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

Kiz dun uye olmus mesaj falan hic atmamis ne hikmetse kiz kardesimi de benide takip diyo ama tek ikimizi. Ve memleketide kayseri yazmis bizde kayseri liyiz, kesin tanidik biri, ozelden mesaj attim kimsin diye , bekliyorum
hııı o zaman tanıyan biri canım dikkatli ol

kuzum bizim is yeri arabasi satmak zorunda kalmistik hatrliyosan iste arabasiz kalmistik belli bir donem dun gonlumuze gore sonunda bir araba bulduk canim iki gundur onun kosturmasini yasiyoruz sorma yaaa adam arabayi satmaktan vaz gecti sonra umut ikna etti falan sonradan aldik

yarım kalmış kız cümlen bi daha anlat bakim

AA hayırlı olsun kuzum güle güle kullanın kazasız belasız

AA hayırlı olsun kuzum güle güle kullanın kazasız belasız
Heeee yaaaa valla gonlumuze gore tamda su yazi atlatalim ins artik ehliyet sinavlarina giricem ehliyetimi alicam ozaman kendimede bir araba almayi dusunuyorum bir iki seneye araba cok guzel bir luks canim yaaa ama artik alistik yaaaa zor geliyodu bize sank anamizin karnindan arabayla dogmusuz

Evet yawrum çok zor oluyor gerçekten , bir yere acil gitmen gerekiyor saatlerce otobüs bekliosun durakta , bir kere arabaya bindin mi yapamıyorsun. Bende ehliyet alcam yawrum birlikte gidelim kız senle , ama şimdi ehliyet almak çok zormuş , 1hamlede arabayı geri geri parketmeni istiyorlarmış falan, bende azcık pişireyim ondan sonra gidip ehliyet alayım diyorum.

benim isim eski tircilardan kuzum yaaa bende biseyim diyorum ondan sonra gideriz be kiscemmmmm hele su biz accik daha durumlari duzelteyim sende iyice bir kendine gel sonra bakariz yoluna yordamina ilk bas diyete girmem gerek ben diyete acayip kilo almisim yaaa hayvanator gibi bisey olmusm yani

o kiloyu bana ver , bende kurudum gittim anacım ya

Benimki 3 gün sonra burda kızçe Çocuğa bi haller olmuş

valla seve seve verirdim ama iste napcann benim kocam cok yemek yiyo kuzum gece de yiyo bende ona takilinca hayvan gibi oldum yani sorma hic bi giydigim yakismiyor buna bir dur durak demek lazim hemde dahq bebek bile yapmadim dusunsene bebegim olsa ben ne halt yicem ozaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…