tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

sevgılım06 ıcın okudum allah kabul etsın dularını ınsallah amın
sevgılım06 bırbırımız ıcın baya dua edıyoruz bız :)

Arkadasima okudum Rabbim dertlerini gidersin gonlune gore hayirlisini versin :) :)

sevgılım06 ıcın okudum allah kabul etsın dularını ınsallah amın
sevgılım06 bırbırımız ıcın baya dua edıyoruz bız :)

Agzina saglik canim :)Allah kabul eder inss :) Seninde dualarin kabul olsun.
Gozlerimizle Goremesekte birbirimizi kalplerimizle gorup dua kardesligi yapiyoruz sukurler olsun :) :)

merıce ıcınde okudum dualarını kabul etsın rabbım ınsallah en kısa zamanda saglıklı hayırlı bır evladı kucagına almayı nasıp eder

Son düzenleme:
Ezoben için okudum Rabbim her ne dileği varsa kabul etsin hacetini gidersin inşaallah..

canım ben adet oldum bitince devam edicem inşallah okumaya
bu arada kızlar 3.tüp bebek tedavime başladım inşallah sonu mutlu olur hayırlısıyla
dualarınızı eksik etmeyin

bu arada kızlar 3.tüp bebek tedavime başladım inşallah sonu mutlu olur hayırlısıyla

hadi hayırlısı.... hayırlı haberini bekliyorum habersiz bırakma tamammı

dualarım seninle canım benim, senin duanı okurken çok rahat ilerlemişti. inanıyorum olcak canım benim

hadi hayırlısı.... hayırlı haberini bekliyorum habersiz bırakma tamammı
sağol canım inşallah güzel haberler verebilirim size
tamam canım durumumdan haberdar ederim
dualarım seninle canım benim, senin duanı okurken çok rahat ilerlemişti. inanıyorum olcak canım benim

Allah razı olsun canım ya duygulandırdın beni
inşallah canım inşallah

Arkadasima okudum.Rabbim dualarini kabul etsin.Hayirli olanlari sana nasip etsin :) :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…