tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

sevgılım06 ıcın okudum allah kabul etsın dularını ınsallah amın
sevgılım06 bırbırımız ıcın baya dua edıyoruz bız :)

Arkadasima okudum Rabbim dertlerini gidersin gonlune gore hayirlisini versin :) :)

sevgılım06 ıcın okudum allah kabul etsın dularını ınsallah amın
sevgılım06 bırbırımız ıcın baya dua edıyoruz bız :)

Agzina saglik canim :)Allah kabul eder inss :) Seninde dualarin kabul olsun.
Gozlerimizle Goremesekte birbirimizi kalplerimizle gorup dua kardesligi yapiyoruz sukurler olsun :) :)

merıce ıcınde okudum dualarını kabul etsın rabbım ınsallah en kısa zamanda saglıklı hayırlı bır evladı kucagına almayı nasıp eder

Son düzenleme:
Ezoben için okudum Rabbim her ne dileği varsa kabul etsin hacetini gidersin inşaallah..

canım ben adet oldum bitince devam edicem inşallah okumaya :KK34:
bu arada kızlar 3.tüp bebek tedavime başladım inşallah sonu mutlu olur hayırlısıyla :KK49:
dualarınızı eksik etmeyin :KK54::KK54::KK54:

bu arada kızlar 3.tüp bebek tedavime başladım inşallah sonu mutlu olur hayırlısıyla :KK49:

hadi hayırlısı.... hayırlı haberini bekliyorum:KK49::KK49: habersiz bırakma tamammı:emir_bebek:

dualarım seninle canım benim, senin duanı okurken çok rahat ilerlemişti. inanıyorum olcak canım benim

hadi hayırlısı.... hayırlı haberini bekliyorum:KK49::KK49: habersiz bırakma tamammı:emir_bebek:
sağol canım inşallah güzel haberler verebilirim size
tamam canım durumumdan haberdar ederim :KK34:
dualarım seninle canım benim, senin duanı okurken çok rahat ilerlemişti. inanıyorum olcak canım benim

Allah razı olsun canım ya duygulandırdın beni :KK48:
inşallah canım inşallah:KK16:

Arkadasima okudum.Rabbim dualarini kabul etsin.Hayirli olanlari sana nasip etsin :) :)

X