tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

Kızlar sizi sıkmak istemiyorum ama listemiz ağır ilerliyor malesef:KK43:(
evet canım öyleydii ama bakıyorum ki bir haftadır çoook ilerlemişsiniz maşşallahh...hızlı olmasına sevindim...ben 1 hafta regl olduğum için hiç bakmadım...haftasonu misafirim vardıı yine bakamadım..en kısa zamanda arkadaşların dualarını tamamlayacağım...bu arada teacherof sanki listeye eklemeseydiniz demiş okumayacağını belirtmiş ...benmi yanlış anladım kii..

canım ben adet oldum bitince devam edicem inşallah okumaya :KK34:
bu arada kızlar 3.tüp bebek tedavime başladım inşallah sonu mutlu olur hayırlısıyla :KK49:
dualarınızı eksik etmeyin :KK54::KK54::KK54:

canım hayırlı olsun inşallahh bebişin seninle olur...bende nasipse nisanda doktora tekrar gideceğim..bakalım...hakkımızda hayırlısıı..rabbim kimsenin çabalarını boşa çıkarmasın...

Arkadasima okudum.Rabbim dualarini kabul etsin.Tez zamanda muradini versin :)

Canim ben listeyi Allahin izniyle tamamladim.Rabbim butun arkadaslarimin dualarini kabul etsin.Hakkim benden yana herkese helali hos olsun....
Dualarimiz kabul olsun inss :)

canım ben senin için (doga3)ve ecrin23 için okudum..allah dualarımızı kabul etsin...

cadoloz_x arkadaşım için okudum Allah kabul etsin.
arkadaşlar benim listem bitti, Allah kabul etsin , tez zamanda dileklerimiz gerçek olsun inşallah

sa. canım arkadaşlarım nasılsınız:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:uzun zamandır topiğe uğramıyorum hakkınızı helal edin .şimdi size biraz kendimden bahsetmek istiyorum biraz uzun olacak ama kusura bakmayın.biliyorsunuz ben tüpbebek tedavsine başladım tabiki eşimde hiç sperm olmadığı için eşim ameliyat olacak eşimde sperm çıkarsa tedavim devam edecekti yoksa tüpbebek tedavim iptal olacaktı.12 gün boyunca iğnelerimi yaptım nihayet büyük gün gelmişti ve eşim ameliyat oldu sizlerin ve daha birçok arkadaşlarımında dualarıyla biz eşimdeki sıfır sperm sıkıntısından Allah'ın izniyle kurtulmuştuk eşimde şükürler olsun ameliyatla sperm bulunmuştu ve benimde yumurtalarım toplandı 11yumurtam olmuştu bunların 6 tanesi döllenmişti ama maalesef bir hastalıktan kurtulmuş başka bir hastalıkla mücadelemiz başlamıştı.şimdide bende miyom olduğundan dolayı doktorum transfer yapmadı önce ameliyat olmam gerektiğini daha sonra iyileştikten sonra transfer yapacağını söyledi buraya kadar herşey güzeldi.kötü olan şeyse doktorumun ameliyat için 6800tl istemesi ve benim bu parayı bulamamamdan dolayı araştırmamla acı gerçek bir tokat gibi yüzüme çarpmıştı dünyam başıma yıkıldı dün gittiğim prof doktor miyomumun çok büyük olduğunu rahme çok güzel yerleştiğini ve aldığı zaman Allah korusun rahmi almasına bile sebep olacağını söyledi çok üzgün ve yorgunum artık savaşacak halim kalmadı ama yinede kendimi toparlayıp dualarla Rabbimin izniyle bu sıkıntıdan kurtulmayı çok istiyorum.inşallah bu illettende kurtulur bebişime kavuşurum dualarınızı eksik etmeyin.:KK16::KK16::KK16:

sa. canım arkadaşlarım nasılsınız:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:uzun zamandır topiğe uğramıyorum hakkınızı helal edin .şimdi size biraz kendimden bahsetmek istiyorum biraz uzun olacak ama kusura bakmayın.biliyorsunuz ben tüpbebek tedavsine başladım tabiki eşimde hiç sperm olmadığı için eşim ameliyat olacak eşimde sperm çıkarsa tedavim devam edecekti yoksa tüpbebek tedavim iptal olacaktı.12 gün boyunca iğnelerimi yaptım nihayet büyük gün gelmişti ve eşim ameliyat oldu sizlerin ve daha birçok arkadaşlarımında dualarıyla biz eşimdeki sıfır sperm sıkıntısından Allah'ın izniyle kurtulmuştuk eşimde şükürler olsun ameliyatla sperm bulunmuştu ve benimde yumurtalarım toplandı 11yumurtam olmuştu bunların 6 tanesi döllenmişti ama maalesef bir hastalıktan kurtulmuş başka bir hastalıkla mücadelemiz başlamıştı.şimdide bende miyom olduğundan dolayı doktorum transfer yapmadı önce ameliyat olmam gerektiğini daha sonra iyileştikten sonra transfer yapacağını söyledi buraya kadar herşey güzeldi.kötü olan şeyse doktorumun ameliyat için 6800tl istemesi ve benim bu parayı bulamamamdan dolayı araştırmamla acı gerçek bir tokat gibi yüzüme çarpmıştı dünyam başıma yıkıldı dün gittiğim prof doktor miyomumun çok büyük olduğunu rahme çok güzel yerleştiğini ve aldığı zaman Allah korusun rahmi almasına bile sebep olacağını söyledi çok üzgün ve yorgunum artık savaşacak halim kalmadı ama yinede kendimi toparlayıp dualarla Rabbimin izniyle bu sıkıntıdan kurtulmayı çok istiyorum.inşallah bu illettende kurtulur bebişime kavuşurum dualarınızı eksik etmeyin.:KK16::KK16::KK16:

nurusima canım ümütsizlik yok bitanem inşaallah Rabim her derdin dermanını da beraberinde verir..birkaç doktorla daha görüşmeni tavsiye ediyorum sana ayrıca bir miyom ameliyatı nasıl okadar pahalı olabilir kii.. tüpü bile daha uyguna yapıyor merkezler... embriyolarınız dondurulduysaa bundan sonra senin hazır olmana kalmış demektir herşey...canımm benim bir akrabam küçük miyomuyla hamile kaldı ve miyom bebekle beraber büyüdü doğumda aldılar vee rehimi de almadılar..bence seninki o kadar büyük olamaz..ve hasarsız alınabilir neden alınmasınn..damarın içini kazıyıp damara zarar vermeyen doktorların olduğu bir memlekette...kanserli rahimi bile doğurganlığına zarar vermeden alıcak gelişmeye ulaştık artıkk...araştır ve vazgeçm lütfen düzelecek herşey..hangi şehirdesin başak doktorlarla da görüşebileceğin bir yerde misin..istanbuldaysann tavsiym olabilir en azından bir fikir alırısnn

canım benim acil şifalar, tez zamanda Allahın izniyle bebeğine kavuşursun inşallah

EZOBEN İÇİN OKUYORUZ

1-mavimenekşe
2-nur.sen----------okudu
3-kays
4-nekadarzor---------listeyi tamamladı
5-muhat
6-nurusima81
7-doga3
8-ecrin23
9-sevgilim06-----OKUDU
10-ikramaya-------OKUDU
11-merice-------listeyi tamamladı