tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

burcu için okudum Allahım hayırlısını versın amınnnn

arkadaşlar dualarınız yazında okuyalım:)nara87

En son ki mesajim nasil olmus ya. Nasil bir alintilama seklidir o :)) acemilikten herhalde :))) bu arada kizlar hic biriniz cevap vermediniz bir sey olmaz ama bu gunlerde hem kendime hem buradakilere deli gibi dua edesim var. Gecen sene cok dua arastirdim. Not aldim hepsini ama niyeyse cogunu okumak, uygulamak kismet olmadi. Bu sene allahim durmadan dua cikariyor karsima ve hem kendime dua ediyorum, hem burada dua isteyenlere. Bakalim ne olacak? Ve gercekten dilegimin gerceklesecegine karsi umudum acayip artti ve dua ettikce manevi anlamdada beslendigimi hissediyorum. Degisik valla. Allah hepimizin duasini kabul etsin insallah..

Son düzenleme:
Tiramisu benim de baya baya duaya ihtiyacım var. Hem etmeye hem almaya . Yardım Lazım geliyor mu :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tiramisu benim de baya baya duaya ihtiyacım var. Hem etmeye hem almaya . Yardım Lazım geliyor mu :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ederiz canim. Allah gonlundeki muradi hayirlisiyla tez vakitte versin. Sende bize dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…