tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

Amiiin canimmmm cok tesekkur ederim agzina saglik :))

tıramısu için okudum allahım kabul etsin amınnnn

kızlar bugün sıra bende duamı tekrar yazıım:)
burcu hayırlısıyla aşk evliliği yapsın çok mutlu olsun hayırlı saglıklı evlatları olsun ,duamı burcuya hiybe ediyorum.

nara 87 senın duanıda bu gün okusam olurmu...1 hafta musaıt olmaya bılırım...(inş. kırmızı kart yemem.)

agzına saglık Allah razı olsun canım

tıramısu için okudum allahım kabul etsin amınnnn

Amiiin canimmmm cok tesekkur ederim agzina saglik :))

(alıntıdır)
Arkadaşlar bu duayı 2 arkadaşım yaptı ve olumlu sonuç aldı... Kaynak belirtemiyorum ama perşembe gününe az kaldı diye .... Faydam olması açısından yazıyorum.... Perşembe gecesi yani cumaya bağlayan gece....
2 rekat Allah rızası için...
2 rekat Peygamber efendimiz (s.a.v.) için...
2 rekatta hacetiniz için namaz kılıyorsunuz....
sonra oturduğunuz yerden kalkmadan.... her bir tesbihe 3 ihlas 1. fatiha okuyorsunuz..... okudunuz 99 oldu.... birde imamesine okuyun 100 adet olacak.... sonra o tesbihi kıbleye doğru yüksekçe biryere asıyorsunuz.... dileğiniz olduktan sonra 41 adet tesbih satın alıyorsunuz ve bu tesbihleri çevrenizdekilere dağıtıyorsunuz... camiyede verebilirsiniz... dağıttıktan sonrada astığınız tesbihi yerinden alıyosunuz.... yani kabul olursa adak adadım 41 tesbihi dagıtmaya diyosunuz

Niyetlerin gerçekleşmesi için Çok Faydalı bir dua..
100 tanelik bir tesbihin her bir tanesine 3 ihlas bir fatiha okunur. Kibleye doğru yüksek bir yere asılır. Niyet gerçekleşincede 41 tesbih satın alınır bir cami ye bağışlanir. Asılı tesbih de yerinden alınır. <yani her bir tesbih tanesine 3ihlas 1fatiha okunacak. toplam 300 ihlas 100 fatiha olmuş olacak. Niyet gerçekleşene kadar o tesbih duvarda asılı kalacak kimse indirmeyecek. { burda da bunu uygulayanlar oldu. 41 gün geçmeden kimi evlendi kimi ev aldı...

duam sevdiğimle evlenmek içindi kabul olunca 41 adet tesbihi camiye verdim tesbihi yerinden aldım simdi yine yaptım evlat sahibi olmak için asılı suan insallah Rabbim kabul eder hayırlı kılıp amin

Son düzenleme:
yakında inş.camının 41 tesbıhı daha olur...

Canim bunu bizim bir akraba yapmisti kizinin cocugu olsun diye.. simdi dunya tatlisi bir torunu var allah bagislasin.. od bu uygulamanin cok etkili oldugunu soyledi bize de tavsiye etti... darisi senin basina insallah. Niyeyse cani gonulen istedim simdi cocugunun olmasini:)

allah razı olsun canım benim darısı tüm isteyenlere vede bana.insallah hepimizin duaları kabul olsun bebek topiklerinde bulusalım insallah...o senin gönlünün güzelliği gülüm sende oku allah kabul etsin datlım

Burcu okudum duani. Biraz gec oldu ama :) allah kabul etsin...

tiramisu canım agzına saglık Allah razı olsun
BenimAskPastam canım inşallah kendin gibi iyi yürekli hayırlı salih saliha evlatların olsun

Son düzenleme:
tiramisu canım agzına saglık Allah razı olsun
BenimAskPastam canım inşallah kendin gibi iyi yürekli hayırlı salih saliha evlatların olsun

Allah sizlerede hayırlı gönlünüze göre bir es ve hayırlı salih saliha evlatlar nasip etsin insallah bunu canı gönülden diliyorum .hep gelinlik magazalarının önünden gecerken nasip olurmu diye iç gecirirdimsizler içinde dua edecegim gülüm.Allah razı olsun amin cümlemize insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…