tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

muhat için okudum canım Allahım kabul etsin
gönlündeki hayırlı muradlarını versin inşallah.
canım senin için de 29 şubata kadar denmiş
1 mart olmasın o?

Son düzenleme:
kızlar adet olduğum için bir süre okuyamayacağım bilginiz olsun beklenen adetim beklenmedik zamanda geldii maalesef.

Kizlar ben adet oldum....Kaldigim yerden adetim bitince devam etcem.Size yetisirim endiseniz olmasin :) Allah hepinizin gonlune gore versin

Rabbim inşaallh önümüzdeki dokuz ay göreceğn son adetin olmasını nasip etsin...

saol canım inşaallah dileyen bekleyen herkesin 9 ay süreyle greceği son adeti olsun bu aykii..bu arada benim tedavime daha zaman var o yüzden benim adımı sonlara yazabilrisiniz kızlar zaten amacım tedavideki arkadaşlara dua etmektiii.... Rabbim gönlümüzdeki melekleri kucağımıza göndersin inşaallah en kısa zamanda

1-mavimenekşe
2-nur.sen[/COLOR]
3-kays[/COLOR]
4-nekadarzor
5-muhat[/COLOR]
6-nurusima81
7-doga3
8-ecrin23
9-sevgilim06
10-ikramaya
11-merice
12-süpriz06
13-ezoben
14-arclizzie
15-mutluluk_27
16-nurcan85
17-azelya
18-asbelove
19-teacherof

azelya listeden çıkmak istediğini söylemişti

asbelove ve teacherof ta kimseye okumamışlar haber verebilecek arkadaşlar varmı ?

kızlar gerçekten ağır gidiyoruz şimdiye kadar bu listeyi bitirmemiz lazımdı.........

Son düzenleme:
canimcim...ben sevgilim06-azelya-merice35-supriz06-nurusima-...arkadaslara okudum listeden 4 kisi kaldi onlarida okuycam insallah

ben bu gece nurusima81(vck) için okurum

Son düzenleme:
canımcım senin için okudum Rabbim kabul etsin inşallah
tedavin bitene kadar hep hayır göresin.

nurusima cnm ben nurcan85 ve muhat icin okudum Allah ne dilekleri varsa versinn...cnm nerelerdesin yoksun insallah iyisindir

NURUSİMA81(VCK) İÇİN OKUYORUZ
[/COLOR][/COLOR]EŞİNİN AMELİYATINDA SPERM ÇIKMASI VE
HAYIRLI SAĞLIKLI BEBEĞİNİN OLMASI
(ŞU ANDA TÜPBEBEK TEDAVİSİNDE EŞİNİN AMELİYATININ BAŞARILI OLMASI VE BEBEĞİNİN OLMASI)
29 ŞUBAT CUMA AKŞAMI SAAT 20.00 'A KADAR[/COLOR][/COLOR]
1-mavimenekşe------okudu
2-nur.sen----------okudu
3-kays

4-nekadarzor---------okudu

5-muhat[/COLOR]
6-nurusima81------okudu
7-doga3------------okudu
8-ecrin23
9-sevgilim06--------okudu
10-ikramaya--------okudu
11-merice
12-süpriz06-------okudu
13-ezoben
14-arclizzie
15-mutluluk_27--------okudu
16-nurcan85
17-azelya
18-asbelove
19-teacherof
[/COLOR]

Son düzenleme:
DOĞA3 İÇİN OKUYORUZ NİYETİ MADDİ SIKINTILARDAN
KURTULMAK VE AİLE HUZURU
1-mavimenekşe--------Okudu
2-nur.sen
3-kays
4-nekadarzor---------listeyi tamamladı
5-muhat
6-nurusima81
7-doga3----------okudu
8-ecrin23
9-sevgilim06
10-ikramaya------okudu
11-merice
12-süpriz06
13-ezoben
14-arclizzie
15-mutluluk_27
16-nurcan85
17-azelya
18-asbelove
19-teacherof

selamün aleyküm kızlar nasılsınız size biraz kendimden bahsetmek istiyorum şu anda umut tüpbebekteyim kan tahlili yaptırdım sonucun çıkmasını bekliyoruz tedavimiz güzel ilerliyormuş yumoşlar iyiymiş kan tahlilinin sonucuna göre eşimin ameliyat günü belli olacak büyük bir ihtimal çarşamba veye perşembe günü olacak benimde opum var.dualarınızı eksik etmeyin inşallah eşimde de süpermenler çıkarsa benden daha mutlusu olamaz artık hepinizi çok sizlere tekrar haber veririm şimdilik sevincimi paylaşmak istedim sizler benim her zaman yanımdaydınız benim mutluluğumdada yanımda olmayı hakediyorsunuz

senin için okudum canım
Rabbim tüm sıkıntılarını gidersin inşallah.

Canım Rabbim yar ve yardımcın olsun inşaallah..tedavinde bebişin göbüşünde 9 ay misafirin olsun inşaallah opu ve eşinin ameliyat tarihini yazrasan o gün Fetih okumak istiyorum
hayırlısıyla fethetsin süpermenler yumoşları

seninde gönlüne göre versin canımmm...

canım ben regl döneminfdeyim bitince okurum inşaallah...

ohhh çokk şükür inşaallah hep güzel haberlerini yazarsın canımmm...

allah razı olsun canım amin inşallah süpermenler gelir ardından da bebişlerim dualarınız için çok teşekkür ederim
ameliyat ve opu yarın saat:9da inşallah herşey çok güzel olucak allah'ın izniyle.canım ben fetih suresi okumaya niyet etmiştim bu mesajınla da karar verdim .şimdi diğer topiklerdede paylaşırım belki yardımcı olan arkadaşlarda olursa 33 tane fetih suresi okumaya çalışıcam.canım fetih suresinin 28. Ayetinde muhammeden rasullullah dediğin zaman durup orda niyetini söylüyorsun belki biliyorsundur ama yinede hatırlatmak istedim.ben şimdiye kadar 7 tane okudum sende okursan 8 olacak lütfen bana haber ver canım ona göre sayıyı tamamlayalım.sebep olduğun için tekrar allah razı olsun

böyle hayırlı bir olaya sebep olmama sevindim Rabbim okumanı istemiş ki bana da söyletti..canım söylediğin detayıı bilmiyorudmm öğrendiğime çok sevindimm..ben de fetih suresinin tertibini buldum onu okuyacağım inşallah
41 fetih tertibii
Sıkıntılarınızdan kurtulmak,her hangi bir dileğinize kavuşmak için Fetih suresi çok makbul olan ve denenmiş bir suredir.
Bu sure 7 günde 41 defa okunmuş olur.Fakat bunun okuma usulü vardır.
Fetih suresini okumaya Cumartesi günü başlanır.Bunun için güzelce bir abdest alın(gusul abdesti olursa daha da iyi olur.) İki rekat namaz kılın Allah rızası için.Önce 3-5 yada 7 defa “Estağfirullah” çekin.Arkasından bir salavat okuyun.Ve niyetinizi yapın.Şimdi okuma usulünü anlatacağım.
Cumartesi günü 1 defa okuyun (yani fetih suresini)
Pazar günü 3 defa okuyun
Pazartesi günü 5 defa okuyun
Salı günü 7 defa okuyun
Çarşamaba günü 7 defa okuyun
Perşembe günü 7 defa okuyun
Cuma günü sela okunmadan 11 defa okuyun.
Toplamda 41 defa okumuş oluyorsunuz.Ardından dileğinizi tüm içtenliğinizle Allah’a yalvararak isteyin.
Fetih suresi adı üstünde fethetmek demek,kurtuluş demektir.
Dilerim tüm kardeşlerimin hayır olan istek ve arzuları gerçekleşir.

..yarın demek opunn çok sevindimm..herşey ypolunda gider inşaallah canımm çok güzel dinlen opudan önce vesonra yorma kendini unutmaa embriyolar dinlenmiş vücutta daha kolay tutunuyorlarmışş..
yarın bütün gün dışarda olacağımm... akşama inşallah fetih okuyabilirim sabah erken kalkmam lazımm..yoksa yarın öğleyin okurdum inan kii.. ben de birkaç tane okurum inşaallah..haber veriirim canım sana..
Rabbim yar ve yardımcın olsunn yarın dularım seninle olacak

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…