tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

dua şu şekilde okunuyor listedeki arkadaşın adını ve niyetini paylaşıyorum 3 günde bir yeni arkadaşa okunuyor.duayı okuyoruz ve belirtilen yerde 3,5yada7kere okunan arkadaşın adını ve dileğini halis bir kalple söylüyoruz .
inşallah Rabbim dualarımızı kabul eder.sizin dileğiniz nedir onu da yazarsanız sevinirim

kızlar haber bekliyorum sizlerden :18:

Canim bu yeni liste hemen baslasin da hasta olunca senle ben napcaz, aksayacak sonra toplu ederiz artik oyle di mi :26:
Ben yeni listeye katilmak istiyorum hemen baslasin ama yarin. kimse de cevap yazmamis ama nasil olur bilmiyorum.
insallah aksamaz ya da aksatacak olanlar hic katilmaz listeye

kurayi sen cekersin duygum artik sana guveniyorum

Benim duam :

Okulla ilgili skntilarim cok buyuk, ozellikle bu sene benim icin cok zor bir sene olacak. okulumu uzattim ve alttan cok dersim var, insallah aldigim tum dersleri hayirlisiyla uzulmeden, skilmadan aldigim butun dersleri yuksek notlarla verip mezun olurum insallah. son 1.5 senem var, okulum da yeni basladi baya korkuyorum. Allah yardim etsin.
Bir de gozumden irak olan ama gonlumden irak olmamis sevdigim birisi var, beni sevmiyor.
Hayirlisiyla tez vakitte bana donmesini ve birlikte mutlu olmayi diliyorum Rabbimden.
Eger ki hakkimda hayirli degilse insallah o kisiyi unuturum ve hakkimdaki hayirli insanla tez ve hayirli vakitte kavusur mutlu oluruz insallah. Biraz uzun oldu ama hakkinizi helal edin.

Son düzenleme:

tamam kuzum herkesten haber bekliyom bende yarın baslasın istiyom bende 5 güne adet olcam ondan tamam kuzum gece yayınlayacagım artık haber gelsin gelmesim mecburen .bi kişiye 3 gün okuma müddeti vercez zaten ondan kolay olacak sagol canım

adım nergis duamda: sevdiğim kişiyle en kısa sürede barışıp hayırlısıyla en kıs sürede evlenmek ve bu sene ders kesmek zorunda kalmadan hayırlısıyla dönemi tamamlamak katılacağım tabikide :) Rabbim inşallah dualarımızı kabul eder :)

mesajlarınızı şimdi okuyabildim lütfen kusura bakmayın beni de ekleyin lütfen listeniz
ayrıldığım nişanlımla hayırlısıyla yeniden barışıp tez vakitte evlenmek istiyorum.ve O kasım ayında yurt dışına gidicek harun ve esra nın hayırlısıyla tez vakitte barışıp evlenmeleri için dualarınızı bekliyorum bende sizin için okuyacam inş.

tamam canım seni de ekliyorum Allah kabul eylesin

Son düzenleme:

LİSTEMİZ

1.ikramaya(semra)25.09.2013 carsamba
2.yekdaa(nergis)26.09.2013 persembe
3.Rainbyte27.09.2013 cuma
4.kares(esra)28.09.2013 cumartesi
5.BizimdeBebisimizOlsun(duygu)29.09.2013 pazar

duayı okuyoruz ve belirtilen yerde 3 , 5 ya da 7 kere okunan arkadaşın adını ve dileğini halis bir kalple söylüyoruz .
inşallah Rabbim dualarımızı kabul eder

Ya Erhamer Rahimiyn , Ya Erhamer Rahimiyn , Ya Erhamer Rahimiyn

allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed

1.ikramaya(semra):adım semra Rabbimden dileğim başlayacağım tedavimde hayırlı sağlıklı evladımın olması...Amin

2.yekdaa(nergis): sevdiğim kişiyle en kısa sürede barışıp hayırlısıyla en kıs sürede evlenmek ve bu sene ders kesmek zorunda kalmadan hayırlısıyla dönemi tamamlamak Amin

3.Rainbyte: Okulla ilgili skntilarim cok buyuk, ozellikle bu sene benim icin cok zor bir sene olacak. okulumu uzattim ve alttan cok dersim var, insallah aldigim tum dersleri hayirlisiyla uzulmeden, skilmadan aldigim butun dersleri yuksek notlarla verip mezun olurum insallah. son 1.5 senem var, okulum da yeni basladi baya korkuyorum. Allah yardim etsin.
Bir de gozumden irak olan ama gonlumden irak olmamis sevdigim birisi var, beni sevmiyor.
Hayirlisiyla tez vakitte bana donmesini ve birlikte mutlu olmayi diliyorum Rabbimden.
Eger ki hakkimda hayirli degilse insallah o kisiyi unuturum ve hakkimdaki hayirli insanla tez ve hayirli vakitte kavusur mutlu oluruz insallah Amin

4.kares(esra): ayrıldığım nişanlımla hayırlısıyla yeniden barışıp tez vakitte evlenmek istiyorum.ve O kasım ayında yurt dışına gidicek harun ve esra nın hayırlısıyla tez vakitte barışıp evlenmeleri için dualarınızı bekliyorum Amin

5.BizimdeBebisimizOlsun(duygu): Allahım önce Senin rızan sonra benim dileğim olan; Gönlümdekiyle Bir Ömür Geçireceğim Sevgi Dolu Hayırlı Huzurlu Mutlu Çocuklu Bir Yuva nasip et hayırlısı ile ve bizi birbirimize hayırlı ve helal eyle Allahım amin

Dualarımızı Esmaül Hüsnan,İsmi azam’ın hürmetine,Habibin ve diğer Peygamberler hürmetine,evliyaalar hürmetine ,Kuran’ı-Kerim hürmetine kabul buyur Allah’ım Amin….

KIZLAR İŞİ OLUP DUAYI GÜNÜNDE OKUYAMAYAN ARKADASLAR PAZARTESİNE KADAR OKUYAMADIGINI OKUSUN CANLAR YADA İSTEYEN BİR GÜNDE BÜTÜN OKUYACAKLARINI OKUYABİLİR.SINIRLAMA YOK .ÖNEMLİ OLAN HERKESE DUA OKUNMASI PAZARTESİNE DEK .HERKESE 1 TANE KÜNFEYEKÜN DUASINI OKUYORUZ .

Son düzenleme:
Euzubillahimimeşşeytanirraciym. bismillahirrahmanirrahiym. ve salallahu ala nebiyyil keriym.Allahumme ya rabbi,Allahumme ya rabbi,Allahumme ya rahiym,el melikül güddü süsselamul mü'minul müheyminul aziyizül cebbarul mütekebbiru sübhanellahi amma yüşrikün**efegayre diynillahi yebgune velehu esleme men fissemavati vel ardı tav'an ve ker'han ve ileyhi yurceun**innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehü kün feyekün fe sübhanellezi biyedihi mele kütü külli şey'in ve ileyhi turceun* gul hüvallahü ehad allahussamed lem yelid ve lem yuled velem yekün lehu küfüfen ehad**innema emruhu iza erade şey'en en yegulü lehu kün feyekün*fe sübhanellezi biyedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun** izacae nasrullahi vel fethu*vera eytennase yedhulüne fi dinillahi efvacen**fesebbih bi hamdi rabbike , vestağfirhu innehu kane tevvaba* innema emruhu iza erade şey'en en yegulü lehu kün feyekün*fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**inna fetahna leke fethan mubina*liyeğfire lekellahu ma , tegaddeme min zenbike ve ma te ahhere ve yutimme niğmetehu aleyke ve yehdiyeke sıraten musteğıyma*** ve yen surekallahu nasran azizaa**inna fetahna leke fethan mubina*liyeğfire lekellahu ma tegaddeme min, zenbike ve ma te ahhere ve yutimme niğmetehu aleyke ve yehdiyeke sıraten müsteğiyma ve yen surekallahu, nasran azizaa**inna fetahna leke fethan mubina*liyeğfire lekellahu ma tegaddeme min zenbikeve ma te ahhere ve yutimme niğmetehu aleyke ve yehdiyeke sıraten müsteğiyma ve yen surekellahu nasran azizaa**innema , emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün*fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun*nasrun minellahi ve fethun gariybun ve beşşiril mü'minin**innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün*fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**efe gayre diynillahi , yebgune velehu esleme men fissemavati vel ardi,tav'an ve ker'han ve ileyhi yurceun** innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün**fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun** galü inna lillahi ve inna ileyhi raciun**innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün**fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**vessemai veddarık* vema edrake meddarık* en necmüssakıb*in küllü nefsin lemma aleyha hafiz*felyenzuril insanu mimma hulik*hulika mim main dafik, yahrucu mim beynissulbi vetteraib innehu ala rec'ihi lekadir*yevme tublesserair*fema lehu min kuvvetinvela nasir**vessemai zatirrec'ivel ardı zatıs sad'i*innehu le gavlun faslün*vema hüve bil hezli*innehum yekiydüne keyda*ve ekiydü keyda*femehhilil kafirine emhilhum ruveyda**innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün**fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'inve ileyhi turceun**te'tiha rizguha reğaden min , külli mekanin*vallahu hayrur razigiyn*innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün **fe, sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**ma indekum yenfedu vema indellahi ba'gk vallahu hayrurrazıgıyn**innema emruhu erade şey'en en yegule lehu kün feyekün **fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**efemen yemşi mükibben ala vechihi ehda emmen yemşi seviyyen ala sıratım müstakıym**innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün ** fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun **li iylafi gureyşin iylafihim rıhleteşşitai vessayf*felya'büdü rabbe hazel beyt**ellezi et'amehümmin cu'in, ve amenehum min havf**innema emruhu iza erada şey'en en yegule lehu kün feyekün**fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**YA RABBİ,YA RABBİ, YA RABBİ, YA ALLAH,YA ALLAH,YA ALLAH, gulillahumme melikel mülki tu'til mülke men teşaü ve tenziül mülke mimmen teşaü ve tuizzü men teşaü ve tuzillü men teşaü bi yedikel hayru inneke ala kulli şey'in gadiyr* tulicülleyle finnehari ve tulicünnehare filleyli ve tuhricül hayye minel meyyiti ve tuhricül meyyite minel hayyi ve terzuku men teşaü bi ğayri hisab***innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün**fe sübhanellezibi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**eşhedü en la ilahe ilallahü vahdehüla şerikelehü ve eşhedü enne muhammeden abdühü ve rasülühü**ALLAHUMME salli ala muhammedin ve ala alimuhammedin ve sellim***eciybu eyyühel melaiketü verruhaniyyunel müvekkelüne bi hazihil ayatil keriymeti li dağveti fi kadai haceti... (burda ne sıkıntıntın varsa dünyevi veya uhrevi kalbinden ne geçiyorsa onu burda 3,5,7 defa söyle ama çok içten söyleki tesiri tez olsun ) BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİYMM Bediüssemavati vel ardı ve iza kada emren fe innema yegulü lehü kün fe yekün **galet enne yekünü li ğülamun ve lem yemsesni beşerün**gale kezalikillahü yahlügü ma yeşaü iza gada emren fe innema yegulü lehu kün fe yekün**inne iyse indellahi kemeseli ademe halagahu min turabin sümme gale lehu kün fe yekün*** ve hüvellezi halekas semavati vel arda bil hakkı ve yevme yegulü kün fe yekün **innema gavlüna li şey'in iza erednahu en negule lehu kün fe yekün**ma kane lillahi en yettehize min veledin sübhanehü iza gada emren fe innema yegulü lehü kün fe yekün**hüvellezi yuhyi ve yumiytu fe iza gada emren fe innema yegulü lehü kün fe yekün***Allahumme bi hakkı hazihil ayati ve ma fiha minel esrari ıkdiy haceti fiddareyni inneke ala külli şey'in gadiyr**amin.....

ikramayacım seni sen istiyosun die sona koyacaktım ama besmele ve dua ile cektim ve hayır vardır diyerek sırayı bozmak istemedim

haberin olsun canım

duygucum saol canım Allah razı olsun :) besmeleyle çekmişsin inşallah hayırlı olur hepimiizn dualarını Rabbim kabul eder inşallah :) şimdiden hepinizden Allah razı olsun haklarınızı helal edin kızlar

ikramayacım seni sen istiyosun die sona koyacaktım ama besmele ve dua ile cektim ve hayır vardır diyerek sırayı bozmak istemedim

haberin olsun canım

Selam canimm msj gec aldim kusura bakma.Gec kalmadiysam duaya katilmak isterim.
Dilegim hayirli bir esle yuva kurmak ve gonlumdeki ise kavusmak insallah

duygucum saol canım allah razı olsun :) besmeleyle çekmişsin inşallah hayırlı olur hepimiizn dualarını rabbim kabul eder inşallah :) şimdiden hepinizden allah razı olsun haklarınızı helal edin kızlar

ne demek canım allah sendende razı olsun allah kabul eylesin insallah

LİSTEMİZ

1.ikramaya(semra)25.09.2013 carsamba
2.yekdaa(nergis)26.09.2013 persembe
3.Rainbyte27.09.2013 cuma
4.kares(esra)28.09.2013 cumartesi
5.BizimdeBebisimizOlsun(duygu)29.09.2013 pazar
6.sevgilim06 30.09.2013 pazartesi

duayı okuyoruz ve belirtilen yerde 3 , 5 ya da 7 kere okunan arkadaşın adını ve dileğini halis bir kalple söylüyoruz .
inşallah Rabbim dualarımızı kabul eder

Ya Erhamer Rahimiyn , Ya Erhamer Rahimiyn , Ya Erhamer Rahimiyn

1.ikramaya(semra):adım semra Rabbimden dileğim başlayacağım tedavimde hayırlı sağlıklı evladımın olması...Amin

2.yekdaa(nergis): sevdiğim kişiyle en kısa sürede barışıp hayırlısıyla en kıs sürede evlenmek ve bu sene ders kesmek zorunda kalmadan hayırlısıyla dönemi tamamlamak Amin

3.Rainbyte: Okulla ilgili skntilarim cok buyuk, ozellikle bu sene benim icin cok zor bir sene olacak. okulumu uzattim ve alttan cok dersim var, insallah aldigim tum dersleri hayirlisiyla uzulmeden, skilmadan aldigim butun dersleri yuksek notlarla verip mezun olurum insallah. son 1.5 senem var, okulum da yeni basladi baya korkuyorum. Allah yardim etsin.
Eger ki hakkimda hayirli degilse insallah o kisiyi unuturum ve hakkimdaki hayirli insanla tez ve hayirli vakitte kavusur mutlu oluruz insallah Amin

4.kares(esra): ayrıldığım nişanlımla hayırlısıyla yeniden barışıp tez vakitte evlenmek istiyorum.ve O kasım ayında yurt dışına gidicek harun ve esra nın hayırlısıyla tez vakitte barışıp evlenmeleri için dualarınızı bekliyorum Amin

5.BizimdeBebisimizOlsun(duygu): Allahım önce Senin rızan sonra benim dileğim olan; Gönlümdekiyle Bir Ömür Geçireceğim Sevgi Dolu Hayırlı Huzurlu Mutlu Çocuklu Bir Yuva nasip et hayırlısı ile ve bizi birbirimize hayırlı ve helal eyle Allahım amin

6.sevgilim06: Dilegim hayirli bir esle yuva kurmak ve gonlumdeki ise kavusmak insallah Amin

Dualarımızı Esmaül Hüsnan,İsmi azam’ın hürmetine,Habibin ve diğer Peygamberler hürmetine,evliyaalar hürmetine ,Kuran’ı-Kerim hürmetine kabul buyur Allah’ım Amin….

KIZLAR İŞİ OLUP DUAYI GÜNÜNDE OKUYAMAYAN ARKADASLAR SALIYA KADAR OKUYAMADIGINI OKUSUN CANLAR YADA İSTEYEN BİR GÜNDE BÜTÜN OKUYACAKLARINI OKUYABİLİR.SINIRLAMA YOK .ÖNEMLİ OLAN HERKESE DUA OKUNMASI SALIYA DEK .HERKESE 1 TANE KÜNFEYEKÜN DUASINI OKUYORUZ .

ben herkesinki yarın yatsıdan sonra okumayı düşünüyorum. bi yerde okumuştum perşembeyi cumaya bağlayan gece cuma namaz vaiktine kadar sanırsam "O günde öyle bir an vardır ki, günah veya akrabalarla ilişkiyi kesme konularında olmamak şartıyla kul Allahü teâlâdan bir şey isterse Allahü teâlâ mutlaka onu verir."
"Dört gecenin gündüzü de gecesi gibi faziletlidir. Allahü teâlâ, o günlerde dua edenin isteğini geri çevirmez, onları mağfiret eder ve onlar bu günlerde bol ihsana nail olurlar. Bunlar: Kadir gecesi, Arefe gecesi, Berat gecesi, Cuma gecesi ve günleri.) [Deylemi]"
bu yüzden RAbbim o mübarek gecede kabul eder inşalaah :) sizinlede paylaşmak istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…