tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

ben herkesinki yarın yatsıdan sonra okumayı düşünüyorum. bi yerde okumuştum perşembeyi cumaya bağlayan gece cuma namaz vaiktine kadar sanırsam "O günde öyle bir an vardır ki, günah veya akrabalarla ilişkiyi kesme konularında olmamak şartıyla kul Allahü teâlâdan bir şey isterse Allahü teâlâ mutlaka onu verir."
"Dört gecenin gündüzü de gecesi gibi faziletlidir. Allahü teâlâ, o günlerde dua edenin isteğini geri çevirmez, onları mağfiret eder ve onlar bu günlerde bol ihsana nail olurlar. Bunlar: Kadir gecesi, Arefe gecesi, Berat gecesi, Cuma gecesi ve günleri.) [Deylemi]"
bu yüzden RAbbim o mübarek gecede kabul eder inşalaah :) sizinlede paylaşmak istedim.

Allah kabul eylesin canım bende öyle yapabilirim zaten 6 kişiyiz daha makbul olur benimde vaktim var adet olmadan okuyım hepsini bende yarın gece

Son düzenleme:
mübarek bi gece isteyelim isteyebildiğimiz kadar :) ben sana duygu dedim ama yaşını bilmediğim için umarım sakıncası yoktur :KK43:

ikramayacım seni sen istiyosun die sona koyacaktım ama besmele ve dua ile cektim ve hayır vardır diyerek sırayı bozmak istemedim

haberin olsun canım
[/B]
1.ikramaya(semra)25.09.2013 carsamba
2.yekdaa(nergis)26.09.2013 persembe
3.Rainbyte27.09.2013 cuma
4.kares(esra)28.09.2013 cumartesi
5.BizimdeBebisimizOlsun(duygu)29.09.2013 pazar

28.09 bizim düğün tarihimizdi :KK43:

[/B]

ah canım ah gercektenmi belki hayır vardır insallah gercegi olur :KK14::KK14::KK14:

sevdigimize kavusmayı nasip etsin Allahım hayırlısı ile

Sana okudum.Rabbim duani kabul etsin.Sifa ve Saglikli hayirli evlatlar versin tez zamanda insallah :)

dualarınızı okudum canlarım Allah kabul eylesin Allah gönlünüzdekileri ol emriyle hayırlısı ile oldursun amin

5.BizimdeBebisimizOlsun(duygu)29.09.2013 pazar OKUDU:21:
6.sevgilim06 30.09.2013 pazartesi OKUDU:21:

5.BizimdeBebisimizOlsun(duygu)29.09.2013 pazar OKUDU
6.sevgilim06 30.09.2013 pazartesi

1.ikramaya(semra):adım semra Rabbimden dileğim başlayacağım tedavimde hayırlı sağlıklı evladımın olması...Amin

2.yekdaa(nergis): sevdiğim kişiyle en kısa sürede barışıp hayırlısıyla en kıs sürede evlenmek ve bu sene ders kesmek zorunda kalmadan hayırlısıyla dönemi tamamlamak Amin

ikramayacim hakkini helal et simdi yatmadan okuyup dualariniz edicem ben.seninki gecikmis oldu.
cok kotu hastayim ozellikle son 2 gundur, hem bu gece onemli bi gece, insallah vesile olur dualarin kabulune.
dualarda bulusmak dilegiyle... :KK19:

arkadaşlar bu gece hepimizin dualarını okudum. inşallah rabbim bu gecenin peygamber efemdimiz (s.a.s) hürmetine dualarımızı kabul edder. semra arkadaşım seninkini geciktirmiş oldum ama hakkını helal et bilerek bu gece okudum :) inşallah kabul olur:)

1.ikramaya(semra):adım semra Rabbimden dileğim başlayacağım tedavimde hayırlı sağlıklı evladımın olması...Amin

2.yekdaa(nergis): sevdiğim kişiyle en kısa sürede barışıp hayırlısıyla en kıs sürede evlenmek ve bu sene ders kesmek zorunda kalmadan hayırlısıyla dönemi tamamlamak Amin

ikramayacim hakkini helal et simdi yatmadan okuyup dualariniz edicem ben.seninki gecikmis oldu.
cok kotu hastayim ozellikle son 2 gundur, hem bu gece onemli bi gece, insallah vesile olur dualarin kabulune.
dualarda bulusmak dilegiyle... :KK19:

Çok geçmiş olsun.eğer çok hastaysan yerine kalanları ben okuyabilirim. hasta hasta yorma kendini

canlarım bende 2 gün nete giremiycem pazar günü girerim nete ama dualarınızı okuyacagım canlarım hepinizden Allah razı olsun.COK GECMİŞ OLSUN RAİNBYTE.CANIM İNSALLAH DÖNDÜĞÜMDE BİZDE YARDIM EDERİZ SANA KUZUM DUALARDA.ÖPÜYORUM HEPİNİZİ.YEKDACIM AGZINA YÜREGİNE SAGLIK.DUALARDA BULUSMAK DİLEGİYLE.

Son düzenleme:
bende biraz geciktim ama yarın cuma saatinde okuyacam inş. bende hepsini.hakkınızı helal edin bana da.Allah razı olsun hepimizden.

Forum için çok değerli bilgiler. Bu deneyim ve tecrübeleri bu forum ortamında bulmak çok güzel. Buraya yazılan her şey için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun hepinizden. Sağolun.

[/B]

:KK43: 21.09 da bizim ama olmadı ...

Allah hepimizin dualarını kabul etsin mübarek cuma günü hatırına ...

ben de adetim bitince size katılmak istiyorum kızlar, çok tatlısınız ya, Allah kabul etsin, görüşmek üzere...

Arkadasim icin okudum ve duasi yaptim.Allah yardimcin olsun canim :)
Hakkinda hayirli olani versin.Gonlunce olsun hersey insallah :)

X