tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

günaydın kızlar yeni listeye bugün mü başlıyoruz
eski liste biraz karışmıştı galiba
canım listeye yarın başlıyoruz ilk önce sana okunacak daha önceki liste ilerlemedi ve sen herkese okumuştun şimdi hak geçsin istemiyorum ilk sana okunsun bu arada eski listedeki arkadaşlarda sana okumalılar okunmazsada hakkını helal et. bu arada lütfen niyeti söylermisin yarın duanı paylaşıcam

canım hiç üzülme hakkında hayırlısı ve hayırlı zamanda olsun Rabbim bugünlerini aratmasın Allah senden de razı olsun hayırlı kısmet kapıları açsın inşallah

Allah razı olsun canım o kadar uğraşıyorsun helal et sen de hakkını
önceki liste çok karışmıştı tam takip edemedim ama okuduklarımı hep yazdım
niyetim huzurlu aşkla saygıyla bi ömür sürecek bi evlilik yapmak inşallah
hakkım geçtiyse helal olsun
bende hakkı kalanlar varsa da bileyim hemen okurum inşallah eksik dualarımı

Sevgili arkadaşlarım, bana okuyup da benim okumadığım bir arkadaş var mı? Hemen okumak isterim. Biliyorsunuz ben tüp bebek tedavisinde negatif sonuç aldım maalesef. Ondan sonra da forumdan koptum, zira insan çok üzülüyor. Şimdi biraz ara veriyorum bebek denemelerine, anladım ki zamanı var, Allah Ol deyince olacak. Tabii dua etmekten asla vazgeçmiyorum, ancak burada düzenli okuyamayacağım, çünkü hem işler çok yoğun hem de bu akşam Kur'an okumaya başlayacağım, Allah izin verirse hatmi indirmeyi düşünüyorum. İsimlerinizi bilmesem de hepiniz dualarımda olacaksınız, Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.
Nurusima sen de negatif sonuç almışsın, Rabbim yardımcın olsun.

Fe İnne maal usri yusra
"Muhakkak her güçlükle beraber bir kolaylık vardır.

İnşirah, 5. Ayet

canım hiç üzülme hakkında hayırlısı ve hayırlı zamanda olsun Rabbim bugünlerini aratmasın Allah senden de razı olsun hayırlı kısmet kapıları açsın inşallah
çok teşekkür ederim hayırlısının bu olduğunu düşünüyorum çünkü sizler dahil bir çok kişiden dua aldım.. Allah 'a sığınıyorum.
canım hakkında hayırlısı Allahım hayırlı insanlarla karşılaştırsın hepimizi.
Amin.. Allah razı olsun..

İnşallah senin gibi ileride daha iyi görürüm hayırlısının bu olduğunu.. insanın ailesi daha ağır basıyor.. Allah ım kararımdan pişman etmesin..

hepinizin ayrı ayrı duaları kabul olsun.. Allah sizlerden razı olsun..

amin canım
Allah senden de razı olsun
iyi niyetini koru sen
Allah ne hayırlı kapılar açacak bak gör
hayırlı ramazanlar canım benim

MELİDİA İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ HAYIRLI VE İYİ BİR EŞLE EVLENMEK
HUZURLU BİR YUVAYA SAHİP OLMAK
10TEMMUZ ÇARŞAMBA GÜNÜNE KADAR OKUYORUZ

1-melidia

2-profiterol
3-sevgilim06
4-nurusima
5-ecrin23
6-nur.sen

helal olsun canım ne demek inşallah dualarımız kabul olur rabbim katında
rabbim sana hayırlı bir eş ve huzurlu bir yuva nasip etsin inşallah

canım melidia,mavimenekşe senin için okudular sende okursan iyi olur.melidia 'nın niyeti hayırlı bir eş.
Mavimenekşenin niyeti eşinde sperm çıkması ve sağlıklı sıhhatli evladının olması
canım negatif sonuç alan biri olarak seni çok iyi anlıyorum ama yapabilecek birşey yok
duadan başka rabbime tevekkül ediyorum ben hakkımda hayırlısı hayırlı zamanda olsun 9 sene azospermle mücadele ettim tam eşimde sperm çıktı tamam herşey bitti bebeğim olacak derken bende miyom olduğunu öğrendik çok büyükmüş ve ameliyatıda riskliymiş bebeğime uzaklaştığımı hissetmiştim o zaman çok üzülmüştüm daha sonra tekrar kendimi toparladım ben pes edersem minicik yavrum nasıl bana gelecekti ki .tekrar karar verdim ve bebeğim için tedavime başladım evet bebeğim henüz benimle değil ama en yakın zamanda evladıma kavuşmayı hayal ediyorum dualarla ve rabbimin izniyle bebeğime kavuşucam ben inanıyorum sende inan ve bekle rabbim herşeyi hakkıyla bilen ve görendir inşallah en yakın zamanda bizim içinde kün yekün feyekün diyecek ve bebeğimiz olacak amin

helal olsun canım ne demek inşallah dualarımız kabul olur rabbim katında
rabbim sana hayırlı bir eş ve huzurlu bir yuva nasip etsin inşallah

amin canım benim
Allah razı olsun
Sana da hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim
hayırlı ramazanlar olsun inşallah

Nurusima tavsiyen üzerine Melidia için duamızı okudum, Rabbim kabul etsin.
Melidiam tez zamanda inşallah gönlünün muradını verir hayırlısıyla.
Şimdi Mavi menekşe için de okuyacağım, okur okumaz da haber veririm.
Herkese sevgiler.

Allah kabul etsin canım teşekkür ederim
canım sanırım tekrar listeye katılmak istemiyorsun aslında katılsan iyi olurdu
bu mübarek günlerde kimin duası kabul olur bilinmez

Allah kabul etsin canım teşekkür ederim
canım sanırım tekrar listeye katılmak istemiyorsun aslında katılsan iyi olurdu
bu mübarek günlerde kimin duası kabul olur bilinmez
eğer katılmak istersen haber ver canım dualarında bulunmak dileyiğle

Selamlar arkadaşlar.listeye beni de eklerseniz sevinirim.ben de melidia için okuyacağım.allah kabul etsin.şimdi abdest alıp baslayacagim allahın izniyle.

Allah razı olsun canım
senin dileğin de tez zamanda gerçek olsun inşallah

Merhaba arkadaşlar bende katılmak istiyorum ama nasıl yapıldığı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Kün feyekün duası değil mi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…