Tükendim

Zeynepp20

sen bu kalbe iyi geldin benden hiç gitme
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
2.679
3.375
O kadar zor günler geçiriyorum ki,alıp başımı gidesim geliyor. Burda herkes biliyor beni evlenmek istiyorum olmuyor, kardeşim atama bekliyor atanamıyor o'da evlenemiyor , abimin işi yok evlenemiyor da nolacak halimiz bilmiyorum hergün tartışma var evimizde hatta dün çok kötü kavga ettik kardeşimin az kalsın dişi kırılıyordu : ( yalvaririm dua edin bize 1 fatiha okuyun Allah rızası için kurtulalım şu zor günlerden, ALLAH benim duamı kabul etmiyor belki sizin ettiğiniz duayı kabul eder Hepinizin sıkıntısı var biliyorum ama emin olun benim kadar sıkıntı da değilsinizdir hiçbiriniz dua edin nolur bize intihar edecem nerdeyse tükendim artık yalvarıyorum hepinize dua edin bize ....

Arkadaşım şu hayatta herşeyin kısmet olduğunu kabul edersen daha kolay olur herşey.
Elbette iş,evlilik çok önemli ama bunlar öyle kolay elde edilemez ki.
Çaba sarf etmeli ve bol dua etmeli.
İnsan bunlar için intihar mı eder?

Allah benim duamı kabul etmiyor diye bişey yok ! Eğer böyle düşünmeye devam edersen zaten o dua kabul olmaz... Hayatta tek şey evlilik değil bunun farkına var önce... Nasip kısmet işleri bunlar... İntihar da ne demek ! Saçmalama lütfen... Ne hayatlar var hiç mı örnek almıyorsun... Her nasip vaktine esirdir... Bol dua ve azimle herşeyin üstesinden gelirsin inşallah

Canim dua topiklerinde hep karsilasiyoruz.
Bulundugun ortamdan kurtulmak icin evlilik dusunme. Acele etme. Ben senin yerinde olsam is bulmaya odaklanirdim. Bol bol dua et. Hayirlisini iste. Kacmak kurtulmak icin evlenilmez.
Hepimiz bu yollardan gectik. Genclikte ayri mucadele ileri yaslarda ayri mucadele. Sans kismet faktoru cok cok cok onemli.

Ben okudum. Rabbim Allah diyeni yerde koymaz. Hiç üzülmeyin. En hayırlısı ne ise o gerçekleşir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…