Tuhaf hayatim

Şu dünyadan malı mülkü giderken goturemeyecegiz lakin dertlerimizi de goturemeyecegiz.
Bu kadar kahirlanmak hiç normal değil.
Hayatın dram üzerine kurulu.
Dikkat çekmek için değişik hallere buurunup birilerine sığınıp sana merhamet etmelerini istiyorsun.
Ya bu içine tükürdüğümün hayatını yaşamak ne kadar zor olsa da insanlar bir şekilde adapte olmuş gemisini yüzdürüyor.
Sen elin heriflerine meze olup sonra vay efendim niye boyle, niye şöyle.
Tek ailesiz kimsesiz büyüyen sen değilsin.

Annesin her şeyden önce.
Kıçı kirik bir şerefsiz şiddet uyguladı diye hayattan niye olayim?
Niye kendine erkeksiz bir hayat kurmuyorsun?
Az erkek diyetine girsen her şey duzelecek ama sen ille de uçlarda yaşayıp kendine yeni dramlar yaratıyorsun.
Farkında mısın lutran dramsiz yaşamak istemiyorsun sen.
Bipolar olmak ve anksiyete bozukluğu hayatımı bitirdi her sözünde haklısın.saglikli bı insan degilim

Bipolar olmak ve anksiyete bozukluğu hayatımı bitirdi her sözünde haklısın.saglikli bı insan degilim
O halde hastalığın üzerine odaklan ilaçlarıni al ve şu hayata erkeksiz asılmayı öğren artık.
Hem uslu durmuyor hem şikayet ediyorsun.

Lut ran kanka sakın ölmeyi falan düşünme valla herkesten önce burdakiler üzülür. Nerde adam şimdi gitti mi??

Lut rancım bu zamana kadar almış olman gereken bir ders vardı ki o da bu adamlar b.k . Bildiğin b.k yani insan falan değil. O yüzden erkeklere güvenerek iş yapma. Kimsesiz falan değilsin kendin için koçlar gibi kendin varsın. Boşanıp çalışan çocuğuna da kendine de bakan tonla kadın tanıyorum.

Bence ara polisi kadın sığınma evine git. Gidecek yerim yok dersen polisler götürür kadın sığınmaya. Bipolarsan engelli raporu alabilirsin diye biliyorum, engelli kontenjanı olan çok sayıda şirket var onlarda iş bakabilirsin, devlette iş bakabilirsin ... bir süre kadın sığınmada kal, çalış paranı biriktir sonra kendi evine çık. Bu b.k heriflerden kimseye hayır yok boşver şu erkeklerden medet ummayı

Eski konunuzuda okudum. Yaprak gibi savruldugunuzu düşünüyorum ben.
Evi vermeniz, alkollü mekanda calismaniz, alkol bagimliliginiz, çocuğunuza duzen oturtamamaniz... verdiginiz kararlar saglikli olmayabilir mi? Eski esiniz ablanizi gozetlemis, sizi taciz etmis, evi vererek cocugu ona birakmak dogru bi karar miydi ? Belki oglunuzda yanlis kararlarinizdan dolayi size ofkelidir. Silkenin diyorum sadece. Baska bir adamin size acacagi ev de kalıcı olmayacaktir, cocugunuz iyice sarsilcak. Belki once tek basiniza ayaklarinizin ustunde durmaniz, sonrasinda hayatiniza birini alip duzen kurmaniz gerekiyordur. Yalniz kalmaktan korkuyor musunuz

Bu yazdigimi tekrar okuyun. Tek basiniza ayaga kalkip hayatinizi kurmaniz gerekiyor. Cocugu goturmeyisiniz isabet olmuş, ya cocuk buna sahit olsaydi? Yasamak istemiyor olusunuz gecici bir duygu durumudur, adamla barisirsiniz da muhtemelen. Bu döngüyü kırıp hayatiniza yön vermezseniz hep aynı şeyleri yasayacksiniz. Kimse sizin kurtariciniz olmayacak.

Söylediklerim aci ve sert gelebilir, benim tecrubelerim bu yönde. Sokak kedisine aglayip bana bir gram sefkat gostermemis bir annem var, bosandim, cocugum var, kimseden de bir fayda beklemedim beklesem de goremezdim zaten eminim. Annemde sizin gibiydi. Hep birinden beklenti hep birisi baksin eylesin gotursun getirsin... hayat boyle bisey degil lutran

Lut ran kanka sakın ölmeyi falan düşünme valla herkesten önce burdakiler üzülür. Nerde adam şimdi gitti mi??

Lut rancım bu zamana kadar almış olman gereken bir ders vardı ki o da bu adamlar b.k . Bildiğin b.k yani insan falan değil. O yüzden erkeklere güvenerek iş yapma. Kimsesiz falan değilsin kendin için koçlar gibi kendin varsın. Boşanıp çalışan çocuğuna da kendine de bakan tonla kadın tanıyorum.

Bence ara polisi kadın sığınma evine git. Gidecek yerim yok dersen polisler götürür kadın sığınmaya. Bipolarsan engelli raporu alabilirsin diye biliyorum, engelli kontenjanı olan çok sayıda şirket var onlarda iş bakabilirsin, devlette iş bakabilirsin ... bir süre kadın sığınmada kal, çalış paranı biriktir sonra kendi evine çık. Bu b.k heriflerden kimseye hayır yok boşver şu erkeklerden medet ummayı
Sağol güzel arkadasim elimden geleni yapicam iyileşmek için uzduysenm affedin iyi olucam söz

İçti ve dövdü (ilk olduğunu düşünmüyorum)demişsiniz bu demek oluyor ki alkollü ortamda bulunmuşsunuz.
Arkadaşlar boşa tavsiye veriyor siz akıllanmazsınız. Zoru seçip hayatınızı düzenlemeyeceksiniz ki.

Arkadaşlarla eğlenmeye gideceğiz dedi.icime bir ateş düştü
her şarkı beni maffetti hep arabesk.donuste takside ağlarken yüzüme bı yumruk yedim.sonra evde tutmadı beni otelci yapmak istedi galiba .beni fuhuş yuvası otele götürdü.cok kötü anlar yaşadım.ne deseniz kizmam haklısınız.

Çok özür dilicem birazdan linç yicem.cekismeli bosanmada sanıyordum.bu da evli çıktı.kac gündür yemek yiyemiyorum.

İnzivadayim şu an.herseye küstüm.iyilesmeyi bekleyen yatalak hastalar gibiyim.hep uyuyorum.uyaninca kalbim çok hızlı atıyor titriyorum.hemen geri uyuyorum.

Bu yazdigimi tekrar okuyun. Tek basiniza ayaga kalkip hayatinizi kurmaniz gerekiyor. Cocugu goturmeyisiniz isabet olmuş, ya cocuk buna sahit olsaydi? Yasamak istemiyor olusunuz gecici bir duygu durumudur, adamla barisirsiniz da muhtemelen. Bu döngüyü kırıp hayatiniza yön vermezseniz hep aynı şeyleri yasayacksiniz. Kimse sizin kurtariciniz olmayacak.

Söylediklerim aci ve sert gelebilir, benim tecrubelerim bu yönde. Sokak kedisine aglayip bana bir gram sefkat gostermemis bir annem var, bosandim, cocugum var, kimseden de bir fayda beklemedim beklesem de goremezdim zaten eminim. Annemde sizin gibiydi. Hep birinden beklenti hep birisi baksin eylesin gotursun getirsin... hayat boyle bisey degil lutran
Şifa gibi geldi aksine bana soyledikleriniz.ben hep kurtarıcı aramisim.erkekler beni yangından mal kaçırır gibi önce sevip sonra hor gördüler.inanin affetmeyecegim.

X