Tüberöz mememe hatalı operasyon yapıldı

izmirliunicorn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
14
11
35
Arkadaşlar dün İzmir’de ameliyat oldum memem tüberöz meme o kadar moralim bozuk ki detay veremeyeceğim ki zaten konuyu bilen için gerek de yok tüberöz memem için başta fazla deriyi alacağım dedi doktor ameliyatta dümdüz takmış şu an memem büyük bir huni gibi bu düzelir mi arkadaşlar doktorla muhatap olmak istemiyorum şu an çünkü binbir çeşit bahane bulacak ya da avutmaya çalışacak lütfen bana yardımcı olun şu an şişler ve drenlerim takılı sonuç nasıl olur sizce benzer durum yaşayan var mı acil destek kızlar

Sizi çok iyi anlıyorum tedirginliğinizi. Lütfen şu an için bir yorumda bulunmayın çok erken. Normal ameliyatlar için bile erkenken tüberöz memenin iyileşme süreci daha zor. Ama düzelecek ve harika olacaklar zamanla. Şöyle düşünün bilmemkaç yıl tüberöz meme görüntüsüyle yaşadınız, birkaç hafta/ay (ben tüberözde 3 ay biliyorum) daha dayanabilirsiniz . Sonu çok güzel olacak sabır🙏🏻

Sizi çok iyi anlıyorum tedirginliğinizi. Lütfen şu an için bir yorumda bulunmayın çok erken. Normal ameliyatlar için bile erkenken tüberöz memenin iyileşme süreci daha zor. Ama düzelecek ve harika olacaklar zamanla. Şöyle düşünün bilmemkaç yıl tüberöz meme görüntüsüyle yaşadınız, birkaç hafta/ay (ben tüberözde 3 ay biliyorum) daha dayanabilirsiniz . Sonu çok güzel olacak sabır🙏🏻

X