Trombofoli paneli, iğne kullanımında doktor görüş farkı.

Bu arada ben hastaneden çıktım kese 17 mm bebek yok yolk sac oluşmuş

Hayır ısrarla bebeği görmeden vermem diyo pazar günü memlekete kendi doktoruma gidicem
Ya başka doktor yokmu gideceğin... Şakami yaaa?!!!! Mesela ben de kalp atışı bebek hicbisey olusmuyodu ilk baştan beri kanım pihtilastigi için ne bebek ne kalp atışı. Önce bana da kalp atışı gözüksün sonra dediler ben zaten kalp atışı oluşmuyor dediğimde o zaman kese gözüksün sonra dediler ama ben dinlemedim başka doktora gittim bigun bile gecikirsek kaybederiz dedi. Sehirdisinda bu doktor. Ona gittim. O verdi raporda yazdı özel hastane zaten. Şimdi burdaki doktorum kalp atışı kese gözüksün sonra diyen doktorum bana diyoki ben sana söylemiştim dimi kese gozukmeden iğne başla diye?!! Lütfen canım yakın yerlerde başka doktor varsa git yoksa ignelerini eczaneden al başla sen paranı ver 1-2 hafta. Sonra uzulmeni istemiyorum aynı acıyı iki kere çektim psikolojim çok bozulmuştu

Ya başka doktor yokmu gideceğin... Şakami yaaa?!!!! Mesela ben de kalp atışı bebek hicbisey olusmuyodu ilk baştan beri kanım pihtilastigi için ne bebek ne kalp atışı. Önce bana da kalp atışı gözüksün sonra dediler ben zaten kalp atışı oluşmuyor dediğimde o zaman kese gözüksün sonra dediler ama ben dinlemedim başka doktora gittim bigun bile gecikirsek kaybederiz dedi. Sehirdisinda bu doktor. Ona gittim. O verdi raporda yazdı özel hastane zaten. Şimdi burdaki doktorum kalp atışı kese gözüksün sonra diyen doktorum bana diyoki ben sana söylemiştim dimi kese gozukmeden iğne başla diye?!! Lütfen canım yakın yerlerde başka doktor varsa git yoksa ignelerini eczaneden al başla sen paranı ver 1-2 hafta. Sonra uzulmeni istemiyorum aynı acıyı iki kere çektim psikolojim çok bozulmuştu
Bende iki kere yaşadım ve kürtaj çok kötü bi his cok teşekür ederm bu arada . Özel hastaneler var başka gideceğim devlet hastanesi beni kabul etmiyo zaten riskli gebelik diyo ay bilmiyom napsam kendim eczaneden alıp kullansam mı

Bende iki kere yaşadım ve kürtaj çok kötü bi his cok teşekür ederm bu arada . Özel hastaneler var başka gideceğim devlet hastanesi beni kabul etmiyo zaten riskli gebelik diyo ay bilmiyom napsam kendim eczaneden alıp kullansam mı
Ben sizi yönlendirmek istemem ama daha önceden kullanmadığında dusuklerin olmuş kullandığında sağlıkla ilerlemiş. Bunun için bir doktorun ağzından çıkan demekki çokta önemli değil bunu biz bile bilebiliriz. Ki eminim başka doktor olsa şimdi çoktan başlatmıştı sırf görüş farklılığı yüzünden olan anne ve bebeğe oluyor maalesef ki... Hatta geç bile kalmamışsan iyi... Ben olsaydım şahsen iki gebeligime iğneyle kavuşmuşsam yine aynı şeyi en başından yapardım canım yine de bugün bir doktor bulabiliyorsan bul bulamiyorsan senin tercihine kalmış artık

Ben sizi yönlendirmek istemem ama daha önceden kullanmadığında dusuklerin olmuş kullandığında sağlıkla ilerlemiş. Bunun için bir doktorun ağzından çıkan demekki çokta önemli değil bunu biz bile bilebiliriz. Ki eminim başka doktor olsa şimdi çoktan başlatmıştı sırf görüş farklılığı yüzünden olan anne ve bebeğe oluyor maalesef ki... Hatta geç bile kalmamışsan iyi... Ben olsaydım şahsen iki gebeligime iğneyle kavuşmuşsam yine aynı şeyi en başından yapardım canım yine de bugün bir doktor bulabiliyorsan bul bulamiyorsan senin tercihine kalmış artık
Çok sağol canım teşekkür ederimm . Sen kaç haftalık oldun?

28562A6D-54E9-44E2-B3D9-65EE99CC4EEF.jpeg
Kızlar trambofoli paneli sonucuma bakabilir misiniz 2 kalp durması sonucu düşüğüm var

Canım öncelikle çok geçmiş olsun dusuklerin için. Evet maalesef bazı doktorların bu tarz görüşleri yüzünden kadınlar deneme yanılma yoluyla bir sürü düşük yapıyorlar acı çekiyorlar. Ne yap et bir doktor bul iğne başlayın hemen. Bizim senle genlerimiz aynı bende 2 tane düşük yaptım şimdi hamileyim ve doktor hamile kalır kalmaz iğne ve coraspin başlattı. Oncekilerde hiç kalp atışı yoktu. Benimde şimdiki korkum şu ki acaba bu genlere bu doz yeterlimi diye. Doktorum 6000 lik iğne ve 100 luk coraspin verdi. Ama bakıyorum aynı geni tasidigim birkaç arkadaşım sabah akşam 6 binlik kullanan var ilerleyen haftalarda doz testi falan yaptırmışlar.korktum açıkçası. Şimdi seni görünce aynı genler evlatlarını kucağına almışsın çok sevindim darısı başıma ve tüm isteyenlere inşallah. Cevap verirsen çok mutlu olurum acaba çocuklarında iğne kaç dozluk kullandın ve günde 1 tane mi 2 tane mi kullandın? Coraspin de kullandın mı? Birde kilo problemin varmiydi bende kilo da var. Cevap verirsen çok mutlu olurum sağlıkla gelsin bebeğiniz🤲🥰🥰
Merhaba bende 7 haftalıkken bebeğiminn kalbinin durması sonucu kürtaj oldum nedeni bu sonuclar olabilirmi sizce

Eklentiler

• IMG_1393.jpeg
    IMG_1393.jpeg
    218,9 KB · Görüntüleme: 18
X