Travesti ‘Alev’in karısı 6 aylık hamileymiş

Doğru bir bakış açısı .Aslında biliyor muydu?

bilmemesi anlamaması imkansız gibi geliyo. kaç tane koca sürekli tüm vücut tüylerini alırki ? yazın tamam alan erkekler var ama 4 mevsim ?

bu kıyafetlerin yıkanması lazım saklanması lazım sonuçta hergün aynı kıyafetlerle çalışıcak hali yok.

bu iş için ayrı bi telefon hattı lazım diyelim teli arabada tutuyo eee sürekli kapalı olan bi telden nasıl müşteri bulucak ?

ev tuttu peruklar kıyafetler orda desek makyaj artığı illa açık verir.

ya ben yazıcaktım,sen yazmışsın,mumkun değil,bakın cemıl ipekçi olayındada aynı durum geçerli,bülent ersoyunda bır sevgili geçmişte evli ve çocuklu,sonra yıne çocuğu olmuş,fılan fılan,bence keısnlıkle bılıyor,ama şoktayım,gerçekten şoktaım,ailesıde nasıl bılmez,illa hal ve hareketleri değişik olur,ya pes yaa,yazamıyorum birşey,ah çocuklar ahhh,ahhh,tek yandığım çocuklar

tabiki burda ki baş mağdur çocuklar.

eşine diyecek söz bulamıyorum

Sonuna kadar katılıyorum yorumunuza ya . Şu durumda bile söz konusu erkek olunca nasılda yumuşatılıyor durumlar . Evine bakmak için fuhuş yapmak neymiş ki , çoğunluğun var maddi sıkıntısı herkes mi bu yola girsin o zaman . Allah kalanlara sabır versin şok üstüne şok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…