Transferin 9. Günü idrar testi

kubramengus

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2023
4
1
31
Kızlar merhaba hep okuyucuydum bugün ben sormak için yazıyorum. Transferimin 9. Günü bugün 5. Gün embriyo transfer edildi yarın test günüm ama dayanamayıp bugun bunu yaptım 2 çizgi var dimi ben kendim görmek istediğim için görmüyorum 3. Tedavim bunu bile gördüğüme inanamıyorum

Eklentiler

• IMG_1393.jpeg
    73,8 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_1392.jpeg
    63,9 KB · Görüntüleme: 68
Ovitrelle kullanmısmiydin etkisi geçtiyse eğer gözün aydın olsun. Bende görüyorum darısı başıma

Ovitrelle kullanmısmiydin etkisi geçtiyse eğer gözün aydın olsun. Bende görüyorum darısı başıma
Dondurmuş ebriyoydu onun etkisi geçeli çok olmuştur . Amin inşallah tüm bekleyenlerin inşallah gidip kan testi yapsam mı yarınımı beklesem acaba o kadr heyecan yaptım ki şimdi

Dondurmuş ebriyoydu onun etkisi geçeli çok olmuştur . Amin inşallah tüm bekleyenlerin inşallah gidip kan testi yapsam mı yarınımı beklesem acaba o kadr heyecan yaptım ki şimdi
O zaman var canım ben olsam hemen verirdim. İnşallah sağlıkla ilerler kucağına alirsin

Merhabalar , dondurulumuş 5.gün embriyo transferi bugün 10.gün testlerde silik çıktı, en alttaki kaset test resimde tam gözükmüyor ama ben görüyorum. Yarın kan testi vermem gereken gün. Sizce kanda çıkarmı?

Eklentiler

• IMG_0409.jpeg
    95,9 KB · Görüntüleme: 52
Çıkar canım rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın hayırlı haberler alalım yarın benim de test günüm yarın

Çok heyecanlı hayırlı olsun inşaallah ben de 9.gun kan verdim sanırım sonra yine istemişti doktorum inşaallah çok güzel.bir değer gelir sağlıkla kavuşun

Temmuz ayında çatlatmayın olmuştum 2 adet dönemi donduruldu embriyo 16 eylülde transfer oldum. Ayy inşallah hala inanamıyorum yarın test günüm inşallah oradan da görürüm pozitifi
12 günde geçiyor iğnenin etkisi test iğnenin etkisi değil inşallah pozitif görürsünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…