Transferin 5. Günü

Cashua

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2018
89
57
31
Herkese merhabalar ;

21.eylul de 2 adet 5aa kalitede genetigi olumlu gelen 5. Gun embriyo transferi oldum. Daha once ki transferimde kimyasal gebelik gecirdim. Suan 5.gündeyim dayanamayip comcofrt erken gebelik testi yaptim. Fotografi paylasiyorum bakabilirmisibiz boyle olupda devam eden gebeligi var mi ?

Merhaba pgt den gelen embriyolar mı kimyasal oldu, sonraki transfer için farklı bir şey yapıldı mı aynı durumu bende yaşadım o yüzden merak ettim

EVet pgt gelen embriyoda kimyasallik yasadik. Tam sebebi bilinmiyor maalesef bu kimyasal gebeligin. Bu transferde birsey degistirmedi doktor ayni ilaclar devam

Daha onceden de tup bebekle dusuklerim 2 tane o yuzden pgt yapalim diye onermisti smdi bakalim nasil olacak.
Kimyasal gebeligimde 8. Günde bile asiri silik cikiyordu 12. Gun beta 14.81 cikmisti
14.gun 35.63 16. Gun 100 cikmisti sonra 18. Gun 30 lara geri dusmustu doktorda olabiliyor dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…