Transferin 5. Günü negatif olup pozitife dönenler ?

Bugün transferin 8. Günü dayanamadım erken gebelik testi yaptım ve çok silik bi hayalet çizgi çıktı bunu görünce de hemen kan vermeye gittim ve sonucum 10.5 çıktı 3. Gün embriyosu 10.5 hcg 8. Gün yükselir mi kızlar sizce hamile miyim?

6. Gün negatifti 8. Gün pozitif oldu 488 e kadar da katlayarak arttı ama sonuç düşük.. bugün kanamam da başladı
Ama benim gibi başlayıp olumlu devam eden bir sürü insanla konuştum bir sürü yorum okudum yani benimkinin düşükle sonuçlanması sizi demoralize etmesin.. bir de bekleyebiliyorsanız 10. Güne kadar bekleyin ben çok pişman oldum çok strese soktum kendimi

Ama benim gibi başlayıp olumlu devam eden bir sürü insanla konuştum bir sürü yorum okudum yani benimkinin düşükle sonuçlanması sizi demoralize etmesin.. bir de bekleyebiliyorsanız 10. Güne kadar bekleyin ben çok pişman oldum çok strese soktum kendimi
Anladım teşekkür ederim siz de caninizi çok sıkmayın lütfen benim daha dördüncü gün evde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı değişik bir durum isterdim en azından silik çıkmasına

Anladım teşekkür ederim siz de caninizi çok sıkmayın lütfen benim daha dördüncü gün evde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı değişik bir durum isterdim en azından silik çıkmasına
4. Gün çıkanlara bakmayın siz 4. Gün çok çok erken 8. Gün bile erken yani öyle söyleyeyim yine de hiç duramam derseniz 8. Gün yapın..

Canım merhaba, 4.gün ve 5.gün test yaptım negatif çıktı baya üzüldüm ve evi süpürdüm, balkon yıkadım bulaşık çamaşır saldım yani, ama 6.gün tekrar yapayım dedim hafif silik, 7.gün kanda öğrendim sonra, ki bence 6çgğn bile test için çok erken yine çıkmayabilirdi, içini ferah tut, tutanakları varsa ve sağlıklı bir gebelik ise her türlü tutunur, stres yapmamaya bak
Benim de bugün beşinci günüm canım ama maalesef negatif ideal testi yaptım üç sefer üçünde de tek çizgi şimdi sen bana umut oldun yarın sabah bir daha yapacağım inşallah pozitif olur

Benim de bugün beşinci günüm canım ama maalesef negatif ideal testi yaptım üç sefer üçünde de tek çizgi şimdi sen bana umut oldun yarın sabah bir daha yapacağım inşallah pozitif olur
Tabiki her şeye kendimizi hazırlamalıyız ama burda 12.gün kanda hcg 10 çıkan bile gördüm o yüzden kendine dikkat et canım, umarım bebeğin seninledir 😊

Kızlar transferimin 7.günü evde 3 farklı testle böyle sonuclar gördüm, kan verdim 4.3 cıktı. Bu testlerde 5 üstü olmuyor ki silik çıkması icin acaba burdan yükselmez mi?
1000027651.jpg

X