Transferimin olumlu sonuçlanıp sağlıklı hayırlı evlat(lar)ımı kucaklamak için 70.000 Lem yelid

2500 okudum
Kalan 10.700
Allah kabul etsin
2500 okudum
Kalan 10.700
Allah kabul etsin
Arkadaşlar çok çok teşekkür ederim..Allah razı olsun..Hanimkoylununhanimi canm Allah yavrunu ikizse yavrularını sağ salim kucağına almayi nasip etsin innnşallah..
100 okudum
Kalan 10.600
GlySn canm galiba ertesi gün de senin transferin var..Rabbim bu defa hayirlisiyla sağlıklı bir hamilelik ve hayirli sağlıklı evlatlar nasip etsin innnşallah canm..

Abdestlımı okuyoruz canım sabah bende okuyum

A
Ayyyy cnm ne demek. Ben şimdi bile kendime okuduğum tüm duaların niyetini hem hamilelere hem de hamile kalmak isteyenlere bağışlıyorum. Sabaha kadar çekilecek olsa inan ki hangi arkadaş için olsa oturup çekerim. Rabbim dilek kapını açsın. Allah tan ümidini kesme

Tamam canım yarın okurum ınsallah ıyı geceler
İyi geceler canım benim..:))
Sağol canım Allah razı olsun..Hamilelerin duası kabul olur derler..Sizlerin duasını da almak ayrıca mutlu ediyor..

Evet Allah nasip ederse Salı günüde benim transferim var Rabbim hepimize hayırlısıyla pozitif sonuç almayı nasip etsin inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…