Transferimin olumlu sonuçlanıp sağlıklı hayırlı evlat(lar)ımı kucaklamak için 70.000 Lem yelid

Cnm 500 ben alım 500 sen oku bitirelim allahın izniyle
Allah razı olsun canım benim.Vallahi ben de şimdi 500 okumuştum.Yazmak için girdim topice.
500 okudum..
Allah'a hamdolsun bitti duamız..Rabbim kabul eder inşallah.Canim desteğin için çok çok teşekkür ederim..Allah her işini kolaylaştırsın innnşallah canımm..

Arkadaşlar Lem yelid tesbihinde okuyan okumayan bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler ederim..Duamda desteğinizi esirgemediğiniz için ayrıca teşekkür ederim..Allah yolunuzu açık etsin aydınlık olsun..Yaşamınız boyunca sonsuz mutluluklar yaşatsın rabbim..Canı gönülden diliyorum.Allah'im benim gibi bu yolda mücadele verenlerin açılan ellerini boş çevirmesin,kucaklarını hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun inşallah.Kimsenin sevincini de yarım bırakmasın rabbim..Dün yazan arkadaşım nickin suan aklıma gelmedi.Bugün okuyacağını yazmistin.Canim bitirdik çok teşekkür ederim sana da.Yardımcı olmak istedin sonuçta Allah razı olsun..Ayağınız taşa deymesin. Akıttığınız gözyaşı hep sevincten olsun innnşallah..:dua::dua::KK36::KK36::KK200::KK200:

Kizlar dua eden etmeyen herkesten Allah razı olsun.Bugün sonucumu aldım pozitif.İnşallah değerim katlanır ve sonu güzel gelir.Rabbim anne olmayı hakeden kimsenin kucağıni boş birakmasin innnşallah..

Kizlar dua eden etmeyen herkesten Allah razı olsun.Bugün sonucumu aldım pozitif.İnşallah değerim katlanır ve sonu güzel gelir.Rabbim anne olmayı hakeden kimsenin kucağıni boş birakmasin innnşallah..
Dün aklımdan seni geçirdim canım hatta nickini hayırlamaya çalıştım özelden yazacaktım çok mutlu oldum Rabbim devamını getirsin inşallah sağlıkla gelsin kuzun

Dün aklımdan seni geçirdim canım hatta nickini hayırlamaya çalıştım özelden yazacaktım çok mutlu oldum Rabbim devamını getirsin inşallah sağlıkla gelsin kuzun
Sağol canım benim hepinizden Allah razı olsun.Söz vermiştim yazacağım diye.Sizlerin duasının büyük etkisi oldu.Allah razı olsun.İnşallah değerim katlar canm.

Sağol canım benim hepinizden Allah razı olsun.Söz vermiştim yazacağım diye.Sizlerin duasının büyük etkisi oldu.Allah razı olsun.İnşallah değerim katlar canm.
İnşallah cnm Rabbim gönlüne göre versin sen yokken benim bebişimde gitti:KK43: kürtaj oldum bende cnm toparlanmaya çalısıyorum Rabbim sana sağlıkla kavuştursun inşallah

İnşallah cnm Rabbim gönlüne göre versin sen yokken benim bebişimde gitti:KK43: kürtaj oldum bende cnm toparlanmaya çalısıyorum Rabbim sana sağlıkla kavuştursun inşallah
Çok geçmiş olsun canım.Allah tez zamanda yerini sağlıklı hayırlı evlatlarla doldursun inşallah..Düşük mü oldu canm?Yine hamile kalırsın sıkmamaya çalış canını.

Çok geçmiş olsun canım.Allah tez zamanda yerini sağlıklı hayırlı evlatlarla doldursun inşallah..Düşük mü oldu canm?Yine hamile kalırsın sıkmamaya çalış canını.
Yok cnm kalp atısını duyamadık kürtaj oldum mecburen.Amin inşallah rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin

Yok cnm kalp atısını duyamadık kürtaj oldum mecburen.Amin inşallah rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin
Tekrar çok geçmiş olsun canm.Biraz üzülür sonra toparlarsin.Ben de daha önce düşük yaptım. Herşey biz insanlar için.Umarim bundan sonra herşey güzel olur.

X