TRANSFER SONRASI!...

kun fe yekunn

RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHİN
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2017
138
106
Arkadaşlar trasfer sonrası neler yaptınız? Bekleme sürecini nasıl geçirdiniz nelere diikkat ettiniz?

Hayırlı olsun canım,benim de 5. Günüm bugün,zaman geçmiyor evde oyalaniyorum,tv izliyorum,gameboy oynuyorum:) kuran okuyorum,tesbih çekiyorum,genelde yatıyorum,bir iş yapmadım,sona doğru endişelerim arttı iyice,hakkımızda hayırlısı olsun..

Protein ağırlıklı Beslen sürekli yatma hasta değilsin sen dedi.Normal hayatına dön fakat ağır iş yapma çok fazla yorulma dedi .Sana neler dedi?
Bana da ona benzer seyler dedi. Ayakata 10 dk dolaşınca başım dönüyor ve bugun ikincci gunum sag kasigim agriyi icerden bisiy batiyor gibi ve beliminde sag tarafi agriyo :KK43: bisiy olmamistir dimi ya

Bana da ona benzer seyler dedi. Ayakata 10 dk dolaşınca başım dönüyor ve bugun ikincci gunum sag kasigim agriyi icerden bisiy batiyor gibi ve beliminde sag tarafi agriyo :KK43: bisiy olmamistir dimi ya
Canım benim de sağ kasıkta batma gibi sancı var belim hafif ağrıyor bir şey olöaz inşallah Merak etme normal şeyler bunlar .Ben ananas yiyorum .Avakado yiyorum .Ceviz badem kabak çekirdeği .Bi de havuç suyu içiyorum bunların iyi geldiğini duymuştum

X